Şimdi Ara

En Son Aldığınız Kitap veya Kitaplar? (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.909
Cevap
39
Favori
114.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

Kitapyurdu’ndaki problemler nedeniyle teslimi epey gecikti ama nihayet az önce geldi kitaplarım. İskandinav Mitolojisi Ciltli basımını aldım.

Yukarıdaki kitaplar geldikten 1 saat sonra da dr.com.tr’den aldığım aşağıdaki kitabım da geldi. Yanlız paketlemesini çok beğendim DR’ın. Oldukça sağlam bir ambalajlama ve kalın balonlu poşet kullanmışlar. Hepsiexpress ile sabah kargoya verilen kitabım, akşam bu saatte elime ulaştı.

Bu arada bu kitabın ingilizcesi olan Humans of New York’u amazon’dan satın almıştım ancak gümrüğe takıldığı için geri gitmişti kitap. Ciltli Baskı
    O Humans of New York'a ben de çok özlemle bakmıştım ama Türkçesi bile deli para. Yerine kaç kitap alınır deyip vazgeçmiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Türkçesini 62 lira, amazon’da ingilizcesi 20,65 dolar. Türkiyeye gelişi 180 lira şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 13 Ekim 2018; 7:56:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D&R'daki ithaki indiriminden ayın 19'unda çıkacak olan yeni modern serisine dahil olan 3 kitabı aldım. Normalde 3 kitap en ucuz 40 tl + kargo ücretine gelirken D&R'da 29TL tuttu. Kargo ücretide şu kodu kullanınca bedava oluyor (0031DD08)

En Son Aldığınız Kitap veya Kitaplar?
  •  En Son Aldığınız Kitap veya Kitaplar?
  • Lanet olası ders kitapları..

• Evet, ebeveynim (keşke şunun gramatik olarak tekli kullanımını da düşünseydik) Homeros okumak istediği için bana para verdi. Ben de kendime de bir kaç kitap aldım listemden. Fırsattan faydalandık elhamdülillah.

• E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Odesa ve ilyada. Best-sellerdan da şaşmıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Odesa ve ilyada. Best-sellerdan da şaşmıyorsun
    Allah Allah. Odessayla İlyada mı bestseller imiş. Totale vurursan doğru olabilir ama ülke çapında hiç bir ülkede bestseller olduğunu sanmıyorum.

Art thou kidding?
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

Allah Allah. Odessayla İlyada mı bestseller imiş. Totale vurursan doğru olabilir ama ülke çapında hiç bir ülkede bestseller olduğunu sanmıyorum.

Art thou kidding?

Alıntıları Göster
    Toplayacaksın abi
  • JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Aldığınız kitaplar nasıl kaptan? Okuyabildiniz mi? Önerir misiniz?

• Archer the Archer A kullanıcısına yanıt
    İnekler domuzlar savaşlar ve cadılar’ı geçen hafta bitirdim. Enfes bir kitaptı. Bazı yerlerinde kendimce gereksiz bulduğum ayrıntılar olsa da kitabın her bölümü ayrı bir bilgi dağarcığı. Son bölümler, özellikle hristiyanlık, incil ve isa’nın anlatıldığı bölümlerde aralara ortaçağ avrupası ve roma imparatorluğu hakkında serpiştirdiği bilgiler çok iyiydi. Bittiğine üzüldüğüm ender kitaplardan biriydi. Bilgiye doyamadım desem yeridir.

İskandinav Mitolojisi ile ilgili ayrı başlık açtım

https://forum.donanimhaber.com/iskandinav-mitolojisi-neil-gaiman--135453885

Humans of New York’u bir albüm gibi düşünün ama kısa hikayeler var köşelerde. Canım sıkıldıkça bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 23 Ekim 2018; 16:21:37 >

• E. J. Davis - Anadolu / Anatolica. XIX. yüzyılda Karya, Frigya, Likya ve Pisidya Antik Kentlerine Yapılan Bir Gezinin Öyküsü
  • Yılmaz Özdil Mustafa Kemal,Sen Kimsin

Manuel Roubini Kriz Ekonomisi

Yakin zamanda alacaklarim Yilmaz Ozdil beraber yuruttuk biz bu yollarda,beraber yuruduk biz bu yollarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada unutmusum eklemeyi okudugunuz guzel basot ekonomi kitabi onerirseniz almak isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutunamayanları aldım okudum ben.
  • Yaşar Kemal - Demirciler Çarşısı Cinayeti
    Yaşar Kemal - Yusufçuk Yusuf
    Aldous Huxley - Cesur Yeni Dünya
    Attilâ İlhan - Belâ Çiçeği
  • Mehmet Sağbaş - Barbar Yeni Dünya (Okunuyor)

Ursula K. Le Guin - Mülksüzler (Okundu)

Jean Paul Sartre - Bulantı (Okunacak)
  • Bir amaç doğrultusunda para biriktirmeye başlayacağım için bu ay son kitap alışverişimi yapıyorum. İnşallah bir daha 3-4 ay alışveriş yok.

• 2. el

Kralın yeni usu 1-2 - roger penrose
    Mantık ve olasılık hikayeleri - colin bruce
    Yeni hayat - orhan pamuk
    Müslümanca düşünme üzerine denemeler - rasim özdenören
    Zekiler kitabı - Ibnul Cevzi
    Sevgi neredeyse tanrı oradadır, İçimizdeki şeytan - Tolstoy
  • Pazar günü verdim siparişlerini

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.