Şimdi Ara

En mükemmel 4x4 hangisi? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
4
Favori
91.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim aklıma 4*4 deyince LAND ROVER gelir...
  • Land Rover Discovery çok başarılı

En mükemmel 4x4 hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teamfodul -- 15 Mart 2011; 0:20:35 >
  • son günlerde forumda bir hortlatma akımımı başladı her yer hort konu olmuş
  •  En mükemmel 4x4 hangisi?

FX30d
  • land rover
  • Lüks araç ve arazi şartları aranmıyorsa

Arazinin kralı aranıyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 15 Mart 2011; 10:36:37 >

• Mercede unimog tabi ki. Yada yavrusu g serisi. şasi uzerine oturmadikca her zaman yurur. Cunku sadece bu araclarda on dif arka dif ve on-arka dif kilidi mevcuttur.
  • Benim şahsi görüşüm, 1980 model ve üzeri 4200 cc, sıralı 6 silindirli bir cj-8 en mükemmel olmasa da en keyifli jiptir. off-road yapılacaksa bir takım donanımlar eklenmesi gerekmektedir, kilitli diferansiyel, yükseltme kiti, off-road lastikler vs.
  • Halkımız 4x4 diyince Suv ya da Sav'la karıştırıyor. Hort da iyiydi ama
  • dostum bence cip dersen şu an sahip olduğum ve mükemmel özellikleri taşıyan Dodge Nitro yu tavsiye ediyorum.
    2008 model 210 beygir 318 tork .ve 3700 motor 6 silindir.4 çeker tam arazi aracı.ayrıca yeni çıkan Nissan xterra yıda tavsiye edebilirim.
    ama nitro benim sana tavsi edebileceğim suv lardan biridir.sana şöyle söliyim Infinity FX35 ile kapıştım ve gerideki cam fırçalarınıda yakıp geçtim.
    artık gerisi sana kalmış:)
  • land rover
  • Yumuşak zeminde neredeyse hepsi olduğu yere gömülür
  • 2016'da bu konuya tekrar bakacağım. Lada Niva o zamanlar da hala yazılırsa demek ki en iyi 4x4 demektir. Amacına uygun anlamda en uygun 4x4 yani.
  • Arazide Gitmeyen Jipleri Ne Yapalım Arkadaş. Araziyle Alakası Olmayan İnsanların Şehir İçinde Gezip Hava Atmaları İçin Jip Almaları En Gıcık Olduğum Olaylardan Biridir.

Arazi Deniliyorsa ;

-Land Rover Defender
    -Mitsubishi Pajero
    -Jeep Wrangler.

Gibi 4X4 Ler Mevcuttur.

Ama Ben Profesyonel İş Yaparım. Benim Altımdaki Araç Düz Duvara da Tırmanacak , Suyada Girecek Diyorsan ;

-Otokar Cobra
    -Mercedes UNIMOG var.

Ama En Kralı Olarak BTR-80 Var ki Şehirde de Sürülür , Denizde de Sürülür , Dağda da Sürülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İDEALİST_60

Arazide Gitmeyen Jipleri Ne Yapalım Arkadaş. Araziyle Alakası Olmayan İnsanların Şehir İçinde Gezip Hava Atmaları İçin Jip Almaları En Gıcık Olduğum Olaylardan Biridir.

Arazi Deniliyorsa ;

-Land Rover Defender
    -Mitsubishi Pajero
    -Jeep Wrangler.

Gibi 4X4 Ler Mevcuttur.

Ama Ben Profesyonel İş Yaparım. Benim Altımdaki Araç Düz Duvara da Tırmanacak , Suyada Girecek Diyorsan ;

-Otokar Cobra
    -Mercedes UNIMOG var.

Ama En Kralı Olarak BTR-80 Var ki Şehirde de Sürülür , Denizde de Sürülür , Dağda da Sürülür.

Konuyu Gorunce nostalji yaptım. BTR-80 için konuda 4x4 yazıyor 8x8 zırhlı personel tasıyıcı değil hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pajero kullandim bir kez hayran kaldim ::)))
  • EN HIZLI 4x4

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.