Şimdi Ara

EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 26
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ankaratıplı (13 mesaj) palmiyetekir (4 mesaj) NIGGA_BRUH (4 mesaj) bateren (3 mesaj) ANIL2697 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30 mesaj) Mobil (12 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket))
Sayfaya Git:
Sayfa:

EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket))

(En Son Oy Tarihi: 24.10.2020)
Giriş
    855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

yorumlarınız

|
    |

HOCAM GECEN GUN TIP EZBER DIYEN BIRINE SSLE BİSEYLER KANITLAMAYA CALISIYODUN NE ICIYOSUN BU KAFANIN KAYNAGI NEDIR

• Binbaşı
    1857 Mesaj
    Mühendislik ve bilgisayar mühendisliği? Bilgisayar mühendisliği mühendislik değil mi?
    Bu arada öğretmenlikten başka şey işaretlenemez yukarıda, gereksiz bir anketimsi olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sağlıkların pratiğinin de teoriğinin de pek kolay olduğunu düşünmüyorum.

Temel bilimler, mühendislikler falan yerine göre oldukça zorlayıcı olabiliyor. Bilgisayar mühendisliği de kolay değil bence diğerleri kadar zor bir bölüm.

Mimarlığı pek bilmiyorum ama okuyan kimi görsem bıkmış usanmış duruyorlar  

Pilotajın da oldukça teorik yerleri var diye biliyorum, fazla kolay olmamalı.

Öğretmenliğe verdim ben.

|
    |

en kolayı makina mühendisliğidir kesinlikle. özellikle 2. 3. sınıflardaki teorik dersler ve 3. sınıftaki proje dersleri + 4. sınıftaki bitirme tezi. yüksek lisansı ve doktorası da çerez niyetine atılır.

ankaratıplıya inat tıp fakültesi

petrolhead42

Hepsinin kendine göre bi zorluğu var ama aralarında en zorlarından ilk 3 te kesin mimarlık vardır.Tanıdıklarım proje yapacağım diye uyumuyor jüri sıkıntı.Çoğu gibi notları ezberleyip sınava girmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mezuni -- 16 Ekim 2020; 18:52:31 >
    |
    |

Hiçbiri.

|
    |
    fırtınayt13

ogretmenlik guzel meslek yazın 3 ay tatili var birinci cinko

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ben de tıp verdim

tıpın nesi zor ki sadece yapılması gereken ezberlemek başka bir şey yok

hafdi farmanın ilk konuları matematikti(o da sadece bizim okulda işletildi mat kısımları çoğu okulda değinilmemiş bile) dull ezber bunun neresi zor olacak ki  

|
    |
    pichbomber kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Coptenekesi

Bence diş

en kolayını bilmem ama zorlukta mimarlık 1.liğe oynar yazmayın gençler mimarlık pişmanlıktır  

|
    |
    fırtınayt13

HOCAM GECEN GUN TIP EZBER DIYEN BIRINE SSLE BİSEYLER KANITLAMAYA CALISIYODUN NE ICIYOSUN BU KAFANIN KAYNAGI NEDIR

|
    |
    1veterinarian

sen öyle san aşırı stresli bir bölüm diş hekimliği

|
    |
    Kopten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgisayar mühendisliği, bilgisayar bilimleri ve elektrik mühendisliginden derslerin karışımı bir bölümdür. Türkiyede öğretilen bilgisayar bilimleri ağırlıklı bir yazılım geliştiriciligidir. Mühendislik değildir. İsim olarak mühendislik denmesine çok takılmayın. Bir makine mühendisi de yazılım mühendisi unvanı ile çalışabiliyor ama aslında sadece bir geliştirici falan. Yurtdisinda çoğu işveren bunun farkında ve tüm bölümlerden yazılım geliştiricisi alıyorlar. Lise diploması ile 6 aylık bootcamp lerde kurs alıp 4000 dolar ile çalışan ev hanımları falan var amerikada. Yani bu unvan olaylarını çok kafaya takmayın yazılıma yonelicekseniz. Bilgisayar veya elektronik muhendisliginden mezun olmak yazilim geliştiricinin bir tık daha işine yarayabilir, bilgisayar mimarisini bu bölümlerde iyice kavrayabilir. Bu da yazılım geliştiricisi için bir artıdir donanım gerektiren işlerde de çalışma kapısı açar.

|
    |
    Einar Solberg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    46 Mesaj

endüstri bence

|
    |

çok haklısınız zaten çoğu ülkede sanırsma computer science olarak geçiyor

|
    |
    yenibirfikir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Superational273 -- 16 Ekim 2020; 21:38:29 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: purple.haze

ogretmenlik guzel meslek yazın 3 ay tatili var birinci cinko

haftasonu tatilleri var ikinci çinko

|
    |
    Şimdi tek tek değerlendirilelim.Öğretmenlik zor değil sadece kpss dert atanması sıkıntı.Tıp baya zor ama düzenli bir biçimde çalışırsan her şey rayında oluyor(aynı şey hukuk için de geçerli).Pc mühendisliğinde belli bir yerden sonra dersler gitgide ağırlaşıyor.Özellikle kodlama da olsun belirli temel bilimlere hakim olmanız gerekli.Sağlık bilimleri çok geniş bir alan ama ben sadece beslenme diyetetikten örnek vericem.Gerçekten kolay ders içerikleri çoğu fakülteye göre hafif kalıyor.Yemek felan yapıyorlar fakültede.Eczacılıkta çok fikrim yok yorum yapmayacağım.Temel bilimler zor çünkü çoğu şeyi ıcığına cıcığına kadar öğreniyorsun.Diş hekimliği bence zor.Çünkü pratik dersleri öğrenciyi zorluyor diye çoğu okuyan arkadaşımdan duyum aldım.Ama bunun da durumu tıp gibi düzenli çalışmayla olur.Pilotajı bilmiyorum.Mühendislikte mühendisliğine bağlı.Eğer makine,elektrik elektronik falansa gerçekten çok çok zor ve iyi bir ortalama yapmak için sosyal yaşamı bildiğin 0 laman gereken bölümler.Geldik en sona bence benim için en en en zor bölüm.Mimarlık.Çünkü maketleri yapması gerçekten zor ama asıl zor olan tarafı adil bir not değerlendirme sistemi yok tamamen jürinin insafına bağlısın.Haftalarca uğraştığın bir projeyi jüridekiler bakmadan not vermiyor ya da onca emek vererek yaptığınız şeyi bozabiliyor.Gerçekten çok sıkıntı bir durum.

NOT:Bu yazılanlar okuyan arkadaşlarım ve benim ortak görüşlerimdir.Herhangi bir şekilde hakaret etmeden fikrinizi belirtebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trinty Casanova -- 17 Ekim 2020; 10:18:42 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,460
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.