Şimdi Ara

EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket))

(En Son Oy Tarihi: 21.9.2021)
Giriş

Hocam tebrik ederim çok güzel bir yer kazanmışsınız umarım istediğiniz gibi de bir doktor olursunuz ama sürekli her şeyde ortaya atılmanız kendinizi çok zeki gösterme çabalarınız sinir bozuyor tıp fakültesini ilahlastiriyorsunuz çoğu zaman (bunu inkâr etseniz bile) bu sadece Ankara Tıplılara mı özel bilmiyorum çünkü cevremde bir sürü tıp kazanmış insan var ama bir tek siz Ankara Tıplılar bir şeyleri ispatlama çabası biz çok zekiyiz gibi tavırlar kaç zamandır sinirleniyordum ama artık dayanamadım size patladım kusura bakmayın, ben bölüm konusunda kararsızım ama büyük ihtimalle tıp diye düşünüyorum o azıcık hevesimi de siz alıyorsunuz. Bu tıpı ilahlaştırdığınız için .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 15GND -- 17 Ekim 2020; 10:41:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğretmenlik ülkedeki en kebap meslek.

• yok yanlış anlaşıldım hocam

mesela mühendislik için analitik zeka gerektirirken tıp için zeki olmasan bile yapılacağından bahsediom yani ezberle geç diye

yani tpıp kazananlara zeki gözüyle bakacaksan çok fazla yanılırsınız (elbette çok zeki öğrenciler de var ama olmayan da var)

bence de tıpı seçme zaten kararsızsanız yapılmaz en iyisi siz tıp dışı bir dal seçin daha iyi benim görüşüm sadece

sadece ilgisi alanı insan biyolojisi olanlar gelmesi daha iyi olur

mesela fiziğin iyiyse mühendislik alanında kendini çok geliştirebilirsin

onun gibi sen de karar ver

puana göre sakın tercih etme, bir o bölüm iyi puanla alır başka bir zaman başka bir bölüm iyi olur hep birisi iyi olacak diye bir şey yok

• çok iyi özetlemişsiniz her şeyi hocam

elinize sağlık:)

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Size ne okumalıyım diye sormadım hocam, sadece bu konu üzerinden yazmadım bu mesajı öyle mısınız bilmiyorum ama hayattaki tek başarısı tıp kazanmış biri gibi davranıyorsunuz, kolaysa sen kazan diyebilirsiniz gerçekten çok zor kazananı o konuda tebrik ediyorum ama böyle davranmanız insanları soğutuyor haberiniz olsun sadece kendi egonuzu tatmin ediyorsunuz ona ihtiyacın var ve bu yüzden forumu kullanıyorsunuz sanki

• Bi de ciddi ciddi tıp demişler, umarım ironidir

• peki fazla söz münakaşasına girmek istemiyorum

kendinize iyi akın hocam

• bateren kullanıcısına yanıt

yo hocam başlığa bakın ondandır zor olsaydı ironi olabilirdiEN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) 

Ciddi ciddi en kolay 2. Fakülte olmuş yani vay be EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) 

Eşek okutsan tıpı 6 senede 3.5+ ortalama ile bitirir yani ne var ki 😏EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) 

• bateren kullanıcısına yanıt
    Essek ülkemizde çok hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Faraday's Chair kullanıcısına yanıt
    EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket))

SSli kanıtı al işte var. Türkiyede top ünide Tıp okudu doktor oldu şu an ABD de PhD yapıyor Karakaçanımız. Geleceğin Aziz Sancar ı maşallah. Sahibinin dedesi Bilgecandan zeki EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) 

• eşeğin önüne anatomi kitabı açın o bile ezberler doktor olur. dünyanın en kolay bölümü kesinlikle tıp. hele de ankara tıp en kolay üni.

• almanyalidoktor kullanıcısına yanıt

anatomi demişsin anatomide ne var

birkaç kalıp ezberle sonra hepsin onu tekrar etsin

mesela anterior ön dmeek posterior arka demek

anterior ulna

posterior ulna

anterior radius

posterior radius

anterior clavicula

posterior clavicular

diye gider bunun neresi zor ezberle geç

TAMAM ÇOK KOLAY İŞTE.

• sallama

Sen bunları ezberlerken iki kod yazıp Silicon Valley'e gidicem

• kod yazmadığımı kim söylediEN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) 

şu an tüm komutları ve projeleri ezberime aldım bu projeleri her şeyden bir parça alarak birleştirip güzel bir proje yapmayı amaçlıyorum. Konusu eğitim ile ilgili.EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) 

Tamam reis sen de gel o zaman Silicon Valley'e

• ya siz giderseniz giderim zaten sizin için proje geliştiriyorum eğer siz gitmeyeceseniz gitmenin ne anlamı kalır kiEN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ(sayısalda(anket)) 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.