Şimdi Ara

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
4
Favori
159.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar anti vir de silme işlemi nasıl yapılıyor cidden.. ben pek detaylı bakmadım ama geçenlerde indirdiğimde taramadan sonra dikkat ettim bulamadım ve sonraya bırakdım işi ..şimdi jackal arkadaşın yazdığını okudum ve aklıma geldi ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Bu linkte verdiğim programların hiçbiri serial ya da crack istemez çünkü hepsi bedava.

rietveld :

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!!

yukarıda görüldüğü üzere bu tarihten sonra kullanabiliyoruzmu? ve güncelleme yapıyormu ?

• waterman o konuda bir bilgim yok çünkü kullanmadım programı.Ama sanırım yapamazsın.Update yapmadanda kullanmanın bir anlamı kalmaz.O yüzden Avast! 'ı tavsiye ederim.

_____________________________________________________________________________________
    Birazda Reklam

Rietveld (RSA) Paylaşım Cümbüşüne 21 Yeni Başlık Daha Eklendi.Görmek İçin Alttaki Linke Tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_8380840/tm.htm

_____________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 31 Ağustos 2006; 23:17:02 >

• AntiVir Personal Edition Classic'in 7.00.00.47 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: waterman

quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Bu linkte verdiğim programların hiçbiri serial ya da crack istemez çünkü hepsi bedava.

rietveld :

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!!

yukarıda görüldüğü üzere bu tarihten sonra kullanabiliyoruzmu? ve güncelleme yapıyormu ?

biraz geç gördüm ama kullanabiliyorsun
    sürenin bitimine yakın tekrar uzatıyor otomatik olarak
    ayrıca rietvelt avast önermiş ama ben bu konuda ona katılmıyorum
    testlerde antivir birçok ücretli yazılımı geride bırakıyor
    ayrıca birçok antivirüste olmayan (ücretsizlerin hiçbirinde bildiğim kadarıyla)
    önsezgili(heuristic)taramada mevcut
    doğru ayarlar için buraya bakabilisiniz

• BitDefenderi indiriom.
  • Ben güncelleme yapmaz diye Avast'ı söyledim.Çünkü güncel olmayan bir program hiçbir işe yaramaz.

• Teşekkurler
  • Şu an çoğu güvenlik sitelerinde yapılan testlerde bedavaların içinde en iyisi olarak Avira AntiVir Personal Edition Classic 7.00.00.47 gözüküyor.

Ben "avast" kullanıyordum, sisteme antiviride yükledim, tabi bazı uyumsuzluklar oldu, bu sefer görev paylaşımı yaptım, dışişleri görevini "avast"a , içişleri işlerini de "antivir"e yükledim şu an için bir problem yok bayağı iyi bir ikili oluşturdular....
  • Bi virüs sizi yakalarsa formattan başka çareniz kalmaz ben bunu bilir bunu söylerim..
    ücretsiz antivirüslerin hiç biri beş para etmez..
  • Nod32 yokmu bu listede

Paylaşım için saol birçok kimsenin işine yaramıştır yarayacaktır..
  • cok guzel bir kaynak olmus. izninle kendi forumumda da kullanmak istiyorum. tabi ki kaynak belirterek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tom Cruise

Bi virüs sizi yakalarsa formattan başka çareniz kalmaz ben bunu bilir bunu söylerim..
    ücretsiz antivirüslerin hiç biri beş para etmez..

O kadar da kolay format yolunun açılacağını sanmıyorum, ben uzun süredir bu free'leri kullanıyorum, sistem çökmesi daha yaşamadım, ayrıca sistemimde bir çok virüsüde test ettim sonra enseledim, zarar verdiği dosyaları repair ederek tekrar oluşturdum.Yalnız donanıma zarar verebilecekleri bunların dışında tuttum...

Dikkat edilmesi gereken sistem içinde birbiri ile uyumlu güvenlik altyapısını iyi oluşturmak ve bazı bununla ilgili davranış şeklini iyi kriterlere oturtmak gerekiyor... O zaman kolay kolay hiçbir zarar verici olay ile karşılaşmazsınız....

• Bende Sizin OneriLerinize Bakarak Antivir YükLedim Hepinize TeskkrLer
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_tux

Nod32 yokmu bu listede

Burada sadece ücretsiz olanlar var.Nod32 ücretli olduğu için vermedim.

• vırus konusunda antıvur ve avast dıyorum..ıkısıde pc kasmıyor..suan antıvur kullanıyorum..
  • AVG Anti-Virus Free Edition programının 7.1.407a080 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• Teşekürler
  • Avast! 4 Home Edition programının 4.7.892 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.