Şimdi Ara

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
4
Favori
159.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kaliteli bedava antivirus programı olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

quote:

Orjinalden alıntı: groll

nod 32 ve
    malware anti spyware

bu 2 si işini görür.hem etkili hem hiç kasmıyo makineyi.

Başlık ücretsiz.
    Nod32 ücretli

malvera antispyware ücretsizse eğer nerden bulabiliriz

malware deneme surumunden bahsedılıyo sanırım su an kullanıyorum deneme olmasına ragmen yıldırım taraması vede koruma ozellıgı harıc guncel bı sekılde kullanabılırsın ılgınc tarafı programın lısans bolumunde deneme surumu yazıyo nerdeyse 2 ay olucak hala guncelleme yapıyo

uppss mesajı gormemısım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker12345 -- 8 Ocak 2012; 21:45:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daywalker12345

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

quote:

Orjinalden alıntı: groll

nod 32 ve
    malware anti spyware

bu 2 si işini görür.hem etkili hem hiç kasmıyo makineyi.

Başlık ücretsiz.
    Nod32 ücretli

malvera antispyware ücretsizse eğer nerden bulabiliriz

malware deneme surumunden bahsedılıyo sanırım su an kullanıyorum deneme olmasına ragmen yıldırım taraması vede koruma ozellıgı harıc guncel bı sekılde kullanabılırsın ılgınc tarafı programın lısans bolumunde deneme surumu yazıyo nerdeyse 2 ay olucak hala guncelleme yapıyo

uppss mesajı gormemısım

2.5 sene geçmiş yine de sağol...:))

• Güzel bir up da benden:)

Hangi programı önerirsiniz arkadaşlar?
  • arkadaşlar avast ın linki ölmüş :(
    nerden bulabilirim acaba??
  • konu hortlamış beyler bilmem farkındamısınız ??
  • Bende okudum okudum en sonunda avasta karar kıldım yüklüyom şu an hadi bakalım hayırlısı ;)
  • şu an çok bilinmiyor ama BİTDEFENDER TOTAL SEC. üzerine antivirüs proğramı yok 2013 yılı için resmi olarak ta açıklandı deneyerek te bunu çok rahat görebilirsiniz ..
    ancaaaak ! i7 8 ram bir makinayı bile pentium 3-4 seviyesine düşürecek kadar kasar güncelleme veya tarama yaparken benden söylemesi ..

kısaca ben kaspersky yada avira kullanıyorum ama virüs olduğundan şüphelendiğim zaman bunu kuruyorum ki şüphelerimde de ne kadar haklı olduğumu ortaya koyuyor bu proğram ;) işim bitince de bu ikisinden birine dönüyorum (:
  • hangi antivürüs daha iyi
  • bir hort ta benden, bence en iyi antivirüs avira free antivirüs.çıktığından beri kullanıyorum, deepweb in en dibine kadar inip en zararlı virüsleri bilgisayarıma çekmeme rağmen avira hepsini yoketti, nasıl becerdi bilemem
  • Comodo Internet Security daha iyi+ücretsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ev için oyunlara yuklenırken pek müdahale etmeyen kullanımı kolay kaliteli anti program tavsıyenız ?
  • tlhsrdr kullanıcısına yanıt
    Konuyu birinci sayfadan itibaren okursan daha iyi bir çözüm bulursun ama avira fena değildir.
  • Ben parasiyla lisansli alacagim o yuzden en basindan okumamistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar eset smart securty 7 kullanıyorum "blocked" ettiği siteleri Log Files kısmından "all delet" yapıyorum burada tekrar virüsleri bırakmış mı olurum yoksa tamamen silmiş mi olurum, çünkü şöyle birşeyle karşılaştım o kısımdan "blocked" eden tüm kısmı all delet yap ddedim ve aynı siteleri tekrar engellemeye başladı, ve orada kalsa sakıncası olurmu ? tamamen temizleme durumu var mı ?
  • beyler flsah bellegımde kendı kendıne .0013 diye bır sey olusyor

rastlayan oldu mu ınterette bulmadım boyle bır vırus
  • Daha önce böyle bir şeyi gezerken rastladımhttp://teknolojikusu.com/malwarebytes/ işinize yarayabilir belki :)
  • 10yıldır avast free edition kullanıyorum memnunum ama bitdefender free edition u denemek lazım
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.