Şimdi Ara

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
4
Favori
159.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paylaşım için tşkkürler
  • Sizde sağolun arkadaşlar.İşinize yaradığına sevindim.

• ClamWin Free Anti-Virus 0.88.4 programı eklenmiştir.

İyi Forumlar...

• bence antivir 7 kullanın farkı görün
  • AWAST VE AVG FREE hiç bi şeye değişmem
  • Rietveld dostum valla tek kelimeyle saol.ellerine sağlık.üşenmeden yazmışsın.helal olsun valla.ama bendede bitdefender için 3 aylık bedava paketi vardı oyunların bazılarında sorun çıkarıyordu.antivirde vardı oda internette sorun çıkarıyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aarenaa

Rietveld dostum valla tek kelimeyle saol.ellerine sağlık.üşenmeden yazmışsın.helal olsun valla.ama bendede bitdefender için 3 aylık bedava paketi vardı oyunların bazılarında sorun çıkarıyordu.antivirde vardı oda internette sorun çıkarıyordu.

O zaman Avast! ya da AVG'yi kullan.

• AntiVir Personal Edition Classic 7 programının (6.35.01.142) sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• Avast! 4 Home Edition programının 4.7.871 sürümü çıktı.Bilgileri ve indirme linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• en sorunsuz guncelleme yapan free pprogram hangısı acaba nod 32 facıasından sıldım we kurtuldum sorunsuz bısı warsa onu yuklıcem
  • quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

en sorunsuz guncelleme yapan bedava pprogram hangısı acaba nod 32 facıasından sıldım we kurtuldum sorunsuz bısı warsa onu yuklıcem

O zaman sana Avast! ya da AntiVir'i öneririm.Türkçe olsun dersen Avast! 'ı kur.Ama ingilizce olsun önemli değil dersen AntiVir daha kaliteli Avast! 'tan.

• awast kullandm memnun kalmadım hem kasıyodu hemde bı kez wırus bulastırmıstı antıvır yukledım ama pek cozemedım guncelleme yapmıyodu onuda sılmıstım bunlar nod 32 den oncekılerdı bıt defender dıyorlar arkadaslarım ama o da ucretlıymıs
  • Bu verdiğim 8 sürümü ücretsiz ama biraz eski diğerlerine göre.Diğerleri daha güncel.

Yine en iyi seçenek AntiVir gibi duruyor.Güncelleme var.Nerdeyse hergün güncelleme çıkıyor.

• antıvır fazla kasar mı awast gıbı we serıal crack fln ıstemıycek dıılmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

antıvır fazla kasar mı awast gıbı we serıal crack fln ıstemıycek dıılmı

yok kardeş benim gördüğüm en az kasan virus programı anti-vir dür ve serial istemez
  • saolun yukluorum suanda bı tarama yapıcm bakalm nası olucak =))
  • Bu linkte verdiğim programların hiçbiri serial ya da crack istemez çünkü hepsi bedava.

_____________________________________________________________________________________
    Birazda Reklam

Rietveld (RSA) Paylaşım Cümbüşüne 21 Yeni Başlık Daha Eklendi.Görmek İçin Alttaki Linke

Tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_8380840/tm.htm

_____________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 31 Ağustos 2006; 0:16:47 >

• Hepsini denemiş biri olarak konuşuorum aralarında en iyisi Avast
  • antıvır'ı yukledım taradım 1 wırus buldu uyarı werdı sılıp sılmemem ıcın bana sordu 52 tane warnıng sordu ama hıc bı ıcraat yapmadı yanı karantınaya baktım oraya da almamıs sılmem ıcın ne yapmam gerek sımdı bılmıyorum 52 warnıng az dııl cunku ?!?!?!
    awast kasmasa bncede en ııyısı gıbı ama kasıo ıste hafıften
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.