Binbaşı
05 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar daha önce ygs den alıyordu bu sene lys de dahil edildi ne kadar lys sıralaması ile bu bölüme girilebilir?
Üniversite tercihi bu bölüm için çok can alıcı mıdır? Bilgili arkadaşlar sorularıma açıklama getirirse çok sevinirim.
Şimdiden çok teşekkür ederim
Arkadaşlar elimde X7 mousenun f5 modeli var ve bu mousedan çok ama çok memnunum .bununla kombin yapacağım bir klavye düşünüyorum ancak aradığım tek bir özellik var o da mouse u sadece macro için kullanıyorum diyebilirim.Aynı şekilde X7 klavye'yi de alınca macro atayıp kullanmak istiyorum.Ancak can Alıcı soru şu

"x7 Mouse macrosu ile x7 klavye macrosu birbirine müdahale etmeden aynı anda çalışır mı ?"

evet tam olarak sorum bu. Bu soruyu sormamın temel nedeni mouse da 2 macro aynı anda çalışmıyor bu sınırlılığı klavye alarak aşabilir miyim her iki birim birbirinden bağımsız ancak macroları da birbirinden bağımsız çalışır mı ? kullanan arkadaşlardan akıl yürütme ve cevap istiyorum teşekkür ederim :)
Öncelikle herkese iyi geceler arkadaşlar.
Başlıktanda anlaşılacağı üzere yurtdışı kaynaklı bir siteden t-shirt almak istiyorum.tam bu noktada daha önce yabancı sitelerden alışveriş yapmış olan tecrübeli arkadaşlara birkaç sorum olacak;

1- Normal fiyatına ortalama ne kadar bir extra ücret öderim ?
2- elime ulaşması ne kadar süre alır ?

dediğim gibi daha önceden bu tarz alışveriş yapmış arkadaşlardan yardım istiyorum. inşallah konuyu da doğru yere açmışımdır eğer doğru yerde değisle yönetici arkadaşlardan uygun bi yere taşımalarını rica ediyorum. iyi forumlar
Merhaba arkadaşlar soru açık yazdırabiliniyor mu ?
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.
Bu sene kpss ve türevi birçok sınava gireceğimden çok iyi bir şekilde ders çalışmam gerekiyor. Bunun içinde evde kendime çalışma ortamı oluşturmam lazım. Bu noktada size sorum20 metre kare bir odada verimli çalışmak ve çalışmayı teşvik edici ne tür şeyler önerirsiniz ? hem benim için hemde benim gibi odasını dizayn etmeyi planlayan arkadaşlar için bu konunun yararlı olacağını düşünüyorum. Bu konuda fikir alabilirsem çok sevinirim çünkü oda tasarlama konusunda pek bilgim yok .

Not: Odayı 0 dan oluşturuyormuşuz gibi düşünebiliriz. Yani odanın boyasının rengi , içersindeki malzemelere kadar her tür faktörün verimlilik adına önemine inanıyorum.
Öncelikle merhaba arkadaşlar 2005 yılından beri internet kullanıcısıyım o günden bu güne internetimin kopmadığı hiç bir gün olmadı. Yani günde 1 kere olsa gene razıyım ancak bu sayı bazı günler 30 u geçkin bazı zamanlar uzun süreli kopmalar bazende çok kısada olsa yine kopmalar şeklinde yani değişken zamanlı olarak gerçekleşiyor.
peki internetim bunca zaman kopuyorda ben buna karşı ne gibi eylemlerde bulundum ? bunu maddeler halinde yazıyorum.
öncelikle şunu belirteyim 2005 ten bu yıla kadar ttnet kullanıcısıydım bir iki ay önce babam yanlışlıklada olsa doping millenicom a geçmiş. Bu 2 firmayı bu süre zarfı içinde çok çok zaman aradım hep gerekli kontrollerin yapıldığını ve "onlardan yana bir problem bulunmadığını" söylediler.

bunun üzerine bende bina içi tesisatı tekrar değiştirdim (daha önce bir kere değiştirmiştim) dün tekrar değiştirdim bu sefer sokaktan gelen line'ı direk olarak modemin yanına kadar getirip splitterla burada ayırdım(bundan önce direk olarak splitter sız modeme takıp denemeler yaptım yine kopma yaşadım) ayrıca bunlara ek olarak yeni splitter , yeni modem yeni telefon kablosuda almıştım. bunları yapmama rağmen hala kopma yaşıyorum. Bu aşamadan sonra ben ne yapmalıyım ?

not: ana santralle benim evimin arası 3km civarıymış bundan düşük hat geldiğini söyleyenler var arkadaşlarım arasında, ancak sorun şu hemen yan komşumda aynı santralden alıyor ancak onun internetinde kopma gibi sorunlar olmuyor.

aklıma gelenleri yazdım daha ayrıntılar var aklıma geldikçe yazıcam.
internet kopması yaşayıp bunu minumuma indirebilen ve hatta tamamen ortadan kaldırabilen arkadaşlardan destek bekliyorum arkadaşlar artık sabrım kalmadı tüketici haklarını dahi aramayı düşünüyorum
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben lisans 3. sınıfım kyk nın sitesinde burs başvurusu yapmak istiyorudum fakat sanırım ara sınıf başvurusu süresi geçmiş bu durumda benim yapacak birşeyim yok mu ? yardımcı olabilecek varsa sevirim
Şimdi arkadaşlar sormak istedğim sim kartı (Avea Mobil Bağlantı 3G/EDGE USB Stick 3G Modem) modem içnden çıkardım direkmen 3g özelliği olan netbookdan kullanıyorum yani simkartı netboka direk taktım dolaysıyla aveanın yazılımını değil hp nin kendi yazılımını kullanıyorum şimdi benim merak ettiğim bu şekilde yapınca ücretlendirmede sakın bir değişiklik olmasın ? kart faturalı çok büyük bi fatura gelmesinden korkuyorum. anlatamadım sanırım karışık yeri sorarsanız tekrar anlatmaya çalışayım
Öncelikle Merhaba arkadaşlar
Başlıktanda anlaşıldığı gibi bizim yurdun düzenlediği turnuva için takım ismi arıyoruz bu konuda bize yardımcı olabilecek yaratıcı arkadaşlardan destek bekliyorum :)
Hertür isme açığız şimdiden katılan herkese çok teşekkür ederim.
ciddi ciddi oynayıp yeni serverda başlayacak arkadaşlar varsa dh olarak bir birlik kuralım yeni serverda başlamayı düşünenler varmı ?
Hakkında
Forum İmzası:

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.994
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 53.886 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.