Şimdi Ara

En kaliteli kot pantolon markası ? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
8
Favori
106.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama saf gibi yeni sezon almıştım 150 lira gibi bir fiyata, outlet mağazada 2si 150 idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaselcuk

Ama saf gibi yeni sezon almıştım 150 lira gibi bir fiyata, outlet mağazada 2si 150 idi.

Mağazadan bir şey almak bu devirde benim gözümde saflık. Mağazadan denenir internetten alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisi Diesel

• Fatih617 F kullanıcısına yanıt
    İnternetle aynı fiyattı ama baktıklarım kotlar aynı ise mağazadan alınabilir tabi.İlla ki gözle görmek lazım bu tür ürünleri.
  • Ya hocam bilmiyorum ama bu marka bana apaçi markası gibi geliyor.Heleki saatleri çok fena :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

wrangler

levis hikaye

Kotlarını bilmem ama wranglerdan bir bot aldım almaz olaydım. Hem ayağımı acıtıyor hem de su alıyor. Botu böyle olan markanın kotundan da hayır beklemem
  • Abi loft loft loft

• Mavi den takılıyorum şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım pek .

• En kalitelisi fln bırakın da en f/p hangisi o lazım bana. Öğrenci adam için hangi marka gider. Ucuz olanı hangisi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Lcw kotları fena değil. 50 lira ama hem koyu renk hem de apaçi tarzı değil. Ben dar pantolon giyemediğim için aradığım kalıp sadece lcw'de var, gayet memnunum ama insan gibi kullanırım ben kıyafetlerimi onun da etkisi var biraz. Geçen sene aldığım 2 kot halen duruyor

• A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    Ben bu sene 2 yıllık LCW kotumu attım. Arası delinmişti artık. Baktım fiyatlara ama 60 - 70 ₺ olmuşlar artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Olsun o kadar da artık ölene kadar kullanacak değiliz ya :D

• G-Star ve Jack Jones'unkiler hafif sıkar ama uzun ömürlüdür. Rahatlık için Levi's öneririm, sanki hiçbir şey giymiyormuş gibi hissedersiniz. Diesel,AJ ve bilimum lüks markaları denemedim, alacak durum yoktu
  • Mavi alıp duruyordum 110-140 lira arası fiyata.Biraz da kilo var ama bacak arası sürtünen yer yırtılıp duruyor 6 ay gibi bir sürede diktiriyorum ben de ama insan o kadar para verdikten sonra canı sıkılıyor.Şimdi ne yapayım loft levis ne önerirsiniz 2 3 tane alayım diyorum o yüzden fiyat olarak uçmasın.

H&M nasıldır,kullanan var mı ?

Levis ankarada nereden alınır?
  • mavi gibi leş bi markaya o paraları vermek gerçekden üzücü.
  • bu arada param var zengin çocuğuyum diyenler için dünyanın en iyi kotları..

true religion,7 for all mankind,cizitens of humanity.

bir tık altı diesel g star

bir tık daha altı levis ve jack jones
  • Tartismasiz DİESEL

• vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Hocam outlet mağazalarında iki kotu 120 150 TL arasında satın alınabiliyor içlerinde kaliteli kotlar var alınabilir aslında.Ben enayilik edip 150 liraya tek kot almıştım yeni sezon diye.Gerek yok halbuki o kadar para vermeye. Kazıklana kazıklana öğreniyoruz malın kıymetini
  • Vena nasıldır sizce?
  • Mavi istisnasız kıç tarafından yırtılıyor almayın :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.