Şimdi Ara

EN KALİTELİ GÖRÜNTÜ HANGİ RECEİVERDA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EN KALİTELİ GÖRÜNTÜ HANGİ RECEİVERDA? RECEİVERDA ARADIĞIM ÖNCELİK EN İYİ GÖRÜNTÜ VERMESİ . YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

• arkadaşım limitin ne kadar?limitin zaten uydu alıcısının genel kalitesini belirler.
    ama bana göre f/p'ye göre
    1:atlanta hd box
    2:baff 1000 hd
    3:baff 2000hd
    sırasıyla bulduğum en uygun fiyatlar 450,450 ve 270tl'dir.
    500'e kadar limitin varsa atlanta yada baff 1000 alırsın ve menmun kalırsın.
    not:yaklaşık 3 aydır uydu alıcıları iinceliyorum ve yukarda saydıklarım genel kullanıcı menmuniyeti olarak üst seviyedir.
    tabi 1000-2000tl'lik fiyatı olupta daha iyi görüntü veren cihaz olabilir ama bu beni aşar.
    hiç bir firma ile dolaylı yada dolaysız ilişkim yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramboizci -- 12 Nisan 2010; 12:09:44 >
  • VU+ duo
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

VU+ duo

tam ismi ne bide fiyatı ne kadar yaklaşık
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzakyz

quote:

VU+ duo

tam ismi ne bide fiyatı ne kadar yaklaşık

999tl hepsidijitalde.ismide aynen bu şekilde.
  • Next
  • quote:

Orijinalden alıntı: tataryan

EN KALİTELİ GÖRÜNTÜ HANGİ RECEİVERDA? RECEİVERDA ARADIĞIM ÖNCELİK EN İYİ GÖRÜNTÜ VERMESİ . YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Arkadaş işin oldukça zahmetli,bu Sizin donanımınız ve SD ve HD seçiminiz ile alakalı tabi ki televizyonunuz ile.Ben şahsen kaliteli bir CRT,TV izliyorum SD yayınlarda iyi bir resim için tercihimi eski,artık antika sayılabilecek KYOTO 8550 DAPCI ile kullandım.Lütfen izleyeceğiniz TV'yi ve yayın formatını yazarsanız daha iyi olur.Sevgiler.
  • Atlanta hd konu baslıgına bakarsan hd yayın vıdeosu koydum atlantadan kayıt edılmıs ındır bı ızle Ikna edıcı olucaktır goruntu kalıtesı baska makıneye bakma ıhtıyacı bıle duymazsın
  • quote:

VU+ duo

üstad arkadaş özellikle en iyi görüntü kalitesi demiş allah aşkına insanlar durmadan vu+ nın sd görüntü kalitesi kotügünden hatta dm800 i bile begenmeyen bir çok kullanıcının dm den bile beter dedigi bir ürünü neye dayanarak tavsiye ettiniz merak ediyorum .
    Lütfen rütbeli bir kullanıcı olarak ya bize bunu acıklayın yahut bir acıklamanız yok ise firma taraftarı yorumlar yapmayın forum etigine hiç yakışmıyor ve inanın bu ürünü sadece farklı bir forumda ticari amaçla poh poh,layan rutbeli üye site yöneticileri gibi kişiler yüzünden almadım ve almayan bir çok arkadaşım oldu mantıgımız ise daha bu noktada durust davranmayan satıcı ürün ve hizmet konusunda da risk taşıyabilir ve belkide kral konudan bile habersiz ama kralcılar yuzunden para ve itibar kaybediyor durumu sonuç olarak bizler hobi olarak dinlenebilmek günün yorgunlugunu atabilmek icin elektronik urunler satın alıp onlarla oynamayı seven insanlar toplulugu olarak tum iyiniyetimiz samimiyetimiz ve saygımızla ulkemizin saygın belli başlı forumlarında paylaşım içinde olmak ve stres atmak istiyoruz lutfen kimse bunu sabote etmesin sözlerim bu konuya hedefli degildir okudugum binlerce forum sayfasından sonra yasadıgım hayal kırıklıgı aldıgım gereksız poh poh lanmıs urunlerın hırsı ve uzuntusu ile alakalıdır tskler saygılar
  • vu duoların sd görüntü kalitesi pek tatmin edici değil. Sürekli hd yayın izleyeceksiniz o zaman başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 15 Nisan 2010; 15:34:08 >
  • Arkadaşlar dün baff 1000 hd modelini aldım gerçekten çok kaliteli görüntüsü var dsmart modül ile hd kanalları izliyorum ve çok memnunum ilgilenen olursa resimlerini çekip koymuştum.

http://forum.donanimhaber.com/m_37373159/mpage_1/f_/key_baff,1000//tm.htm
  • derambox hd tan sasmayın derım.....
    program destegı maksımum sevıyede. heryerde bulabılırsınız....
    ama ıs goruntu dersenız bence Triple Dragon...
    (goruntu kalıtesı karsılastırdıgın receverler arasında en mukemmel olanı...eksık tarafı hd cıkıs olmaması...yazılım destegınde cok sorun yok)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umcor81

Arkadaş işin oldukça zahmetli,bu Sizin donanımınız ve SD ve HD seçiminiz ile alakalı tabi ki televizyonunuz ile.Ben şahsen kaliteli bir CRT,TV izliyorum SD yayınlarda iyi bir resim için tercihimi eski,artık antika sayılabilecek KYOTO 8550 DAPCI ile kullandım.Lütfen izleyeceğiniz TV'yi ve yayın formatını yazarsanız daha iyi olur.Sevgiler.

televizyon full hd lcd, daha çok sd yayınları izliycem. zaten bildiğim kadarıyla fazla hd kanal yok.olanlarda şifreli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel1905

Atlanta hd konu baslıgına bakarsan hd yayın vıdeosu koydum atlantadan kayıt edılmıs ındır bı ızle Ikna edıcı olucaktır goruntu kalıtesı baska makıneye bakma ıhtıyacı bıle duymazsın

atlanta upscale yapabiliyor mu?
  • arkadaşım piyasada birçok makine var. en güzeli bire bir gidip inceleme yapman. herkes kullandığı makineyi tavsiye eder ama o makine senin tv de nasıl görüntü verecek bilemezsin. bu açıdan işin biraz zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erol81 -- 26 Nisan 2010; 15:51:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tataryan

quote:

Orijinalden alıntı: Teufel1905

Atlanta hd konu baslıgına bakarsan hd yayın vıdeosu koydum atlantadan kayıt edılmıs ındır bı ızle Ikna edıcı olucaktır goruntu kalıtesı baska makıneye bakma ıhtıyacı bıle duymazsın

atlanta upscale yapabiliyor mu?

Bakmadım buna aksam bakar yazarım ama oldugunu sanmıyorum o ayarda bı cıhaz ıstıyosan yuksek malıyetlı bıseyler bakman lazım sonuc olarak bu cıhaz ucuzun kalıtelısı bana gore ;)
  • atlanta hd box
  • SD ve HD görüntüde en kalitelisi, Katrehin HD 910 ufs receiverdir. Upscale(görüntü iyileştirmesi) yapar. Tuner'i güçlüdür. Linux'lu ve enigma 2 yazılımı ile kullanılabilir. Sınırlı Cccam çalışabilir.

Tek eksiği kart okuyucu yuvanın bulunmuyor olmasıdır. ( Phonix tipi harici kart okuyucu takılarak bu eksiklik giderilebilir.)

Bunların dışında ayarları pratik değildir.

İkinci el bulununursa, 300 - 400 Tl aralığında alınabilir.

Saygılar, sevgiler.

NOT : Bu değerlendirme, en kaliteli görüntü arayanlara yöneliktir.
  • atlanta ve katrın en iyileri anladığım kadarıyla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.