Şimdi Ara

En iyi traş bıçağı markası hangisi ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
84.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

En iyi traş bıçağı markası hangisi ???

(En Son Oy Tarihi: 28.7.2022)
Giriş
  • onu herkes beğeniyor muhtamalen onu alırım ama diğerlerinin farkı ne onu merak etiim. fusion mach 3 ten sonra piyasaya cıktı herhalde değilmi ??

quote:

Orjinalden alıntı: HmB_SaL

mach 3. Bayadır kullanıyorum...
  • Permatik
  • mach 3 tabiki..

gilette fusion kullandım iyi kesmiyo :D hart hart edio, mach 3 akıyo resmen..
  • arkadaşlar eskiden mach 3 kullanıyordum alet duruyor.fusion başlıkları mach 3 çubuklarına uyuyor mu?
  • mach 2 mü yoksa fusionlarmı 5 bıçaklı olanlarmı

birde bu titreşimin bir faydası varmı.
  • tabiki derby tek bıçaklı adamlar düşünmüş kılla birlikte deriyide alıyor tıraş problemi kökten çözülüyor :D
  • valla ben Derby Samurai 3 Sistem (Değiştirilebilir Başlıklı) kullanıyorum makineyle beraber 5 tane yedek jileti var içinde bir jilet bana 2 ay yada iki buçuk ay gidiyor daha önce gillete ürünlerinin hepsini kullandım mach3 v.s gibi onlar en fazla 1 ay gidiyor Derby Samurai 3 Sistem (Değiştirilebilir Başlıklı) 2 ay 2 buçuk ay gidiyor sizede Derby Samurai 3 Sistem (Değiştirilebilir Başlıklı) yada Derby Samurai 3 kullan at öneririm isteyen değiştirilebilir başlıklı kullanır isteyen kullan at kullanır tercih sizin bunun yanında derby tıraş köpüğü kullanıyorum tıraştan sonrada herhangi bişey sürmüyorum.
  • Gillette match 3
  • Pilli olarak kullanmak çok farkediyor. Mutlaka pilli olanı kullanın diyorum.
  • permatik

• Dar gelirliğin alemi yok, bunu kullanıyorum

• 3 bıçaklı jilet kullanmak bile bence kötü iken 5 bıçaklısı kabus gibi olmalı.

Cildinizi tek seferde 5 kat daha fazla eşelemeyi doğru buluyor musunuz gerçekten?

Hadi bir bölgeyi iki defa sürtmedik diyelim, komşu bölgeye geçince aradaki ortak kısımların üzerinden 10-15 kez geçmek sağlıklı mı?
    Tek bıçakla yüzünüzü 15 kez çizmek ister misiniz?

Ben yıllardır 2 bıçaklı kullanırım. Geçen yıla kadar Gilette falan vardı. Neredeyse 8-10 kez kullanabiliyordum. Sonra bozdu.

Ne olduysa sanki tüm markalar birden işbirliği yapmış da, hemen tüketip yenisini satın almamızı istiyorlarmış gibi, tüm markaların bıçakları kesmemeye başladı. İkinci kullanımda yüzümü acıtıyor artık. Ya da sakalımız bir anda sertleşti mi, ne oldu bilmiyorum!

3 bıçaklılara asla dokunmuyorum. Ama 2 bıçaklı jilet markası tavsiyelerinizi hususiyetle rica ediyorum.

• Mach 3 kullanıyorum uzun zamandır ve memnunum. Yakın zamanda permatikle tıraş olayım dedim ve gördümki permatikle tıraş olmak için sanatçı falan olmak gerekiyor. Permatikle tıraş olanları buradan tebrik ediyorum
  • Önce kendinize şu soruyu sorun..Bu parayı verip aldığım traş bıçağı ile kaç kez temiz , güzel kaymak gibi traş oluyorum ? Sonra kafanızdaki cevabı kaç ise bir traş bıçağı fiyatın bu sayıya bölün...İşte bir traşın bedeli...Bu hesapla yediğiniz kazığın boyuda orataya çıkyor..Reklamlarla beyniniz yıkanıyor ve soyuluyorsunuz arkadaşlar..Peki ne yapalım ? İŞİMİZE GELENİ YAPALIM...Gözümüzü açıp reklamlarla pompalanan kollama fiyatlı malları kullanmayalaım..BEN DERBY SAMURAİ 3 BIÇAKLI VE 2 BIÇAKLI kullanıyorum..Bir tanesi en az 10 traş yapıyor...Palavra sıkmıyorum..Yaklaşık 15 gün gidiyor...Kaça alıyorum ? Gidin marketlere bakın ve alıp deneyin..Birde bol bol reklamı yapılan , fıstık gibi güzel kadınların traş oldun deyip yüzünü okşadığı filanca marka kaç lira ve kaç tıraş yapıyor ? Onu deneyin...Yediğiniz kazığın boyunu görün...Para sizin..Tercih sizin..Yüzde sizin... YOK ÖYLE....BURASI TÜRKİYE....HAYIRLI TRAŞLAR.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 16 Kasım 2011; 7:56:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Önce kendinize şu soruyu sorun..Bu parayı verip aldığım traş bıçağı ile kaç kez temiz , güzel kaymak gibi traş oluyorum ? Sonra kafanızdaki cevabı kaç ise bir traş bıçağı fiyatın bu sayıya bölün...İşte bir traşın bedeli...Bu hesapla yediğiniz kazığın boyuda orataya çıkyor..Reklamlarla beyniniz yıkanıyor ve soyuluyorsunuz arkadaşlar..Peki ne yapalım ? İŞİMİZE GELENİ YAPALIM...Gözümüzü açıp reklamlarla pompalanan kollama fiyatlı malları kullanmayalaım..BEN DERBY SAMURAİ 3 BIÇAKLI VE 2 BIÇAKLI kullanıyorum..Bir tanesi en az 10 traş yapıyor...Palavra sıkmıyorum..Yaklaşık 15 gün gidiyor...Kaça alıyorum ? Gidin marketlere bakın ve alıp deneyin..Birde bol bol reklamı yapılan , fıstık gibi güzel kadınların traş oldun deyip yüzünü okşadığı filanca marka kaç lira ve kaç tıraş yapıyor ? Onu deneyin...Yediğiniz kazığın boyunu görün...Para sizin..Tercih sizin..Yüzde sizin... YOK ÖYLE....BURASI TÜRKİYE....HAYIRLI TRAŞLAR.....

Mach 3 seti ile uzun dönem askerliği bitirenler var. Diğer taraftan, kullandığınız marka hangisi olursa olsun büyük firmalara ait farklı ürünlerden ibaret. Aradaki fark pazarlama, konumlandırma stratejisi ve hedeflediği kesim. Örn derby ve permatik gibi ürünler olmasa Gilette firması bir tane çıkarır ve bıcağa fazla para ödemeyin işte bu tam Türk cileti :D havasında reklamlar yapardı.

• mach 3 sensitive
  • Mach 3 kullandim,su anda fusion kullaniyorum...ama mach 3 daha iyiydi...
  •  En iyi traş bıçağı markası hangisi ???

öğrenciyken az kullanmadım. on numara kesiyor hatta yeri geliyo kazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: goqmen

öğrenciyken az kullanmadım. on numara kesiyor hatta yeri geliyo kazıyor

Evet eskiden 15-20 sene önce Bic bence bir numaraydı şu an kalitesi nasıl bilmiyorumm.Çünkü kolay bulunmuyor artık yada kalktı bilmiyorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Önce kendinize şu soruyu sorun..Bu parayı verip aldığım traş bıçağı ile kaç kez temiz , güzel kaymak gibi traş oluyorum ? Sonra kafanızdaki cevabı kaç ise bir traş bıçağı fiyatın bu sayıya bölün...İşte bir traşın bedeli...Bu hesapla yediğiniz kazığın boyuda orataya çıkyor..Reklamlarla beyniniz yıkanıyor ve soyuluyorsunuz arkadaşlar..Peki ne yapalım ? İŞİMİZE GELENİ YAPALIM...Gözümüzü açıp reklamlarla pompalanan kollama fiyatlı malları kullanmayalaım..BEN DERBY SAMURAİ 3 BIÇAKLI VE 2 BIÇAKLI kullanıyorum..Bir tanesi en az 10 traş yapıyor...Palavra sıkmıyorum..Yaklaşık 15 gün gidiyor...Kaça alıyorum ? Gidin marketlere bakın ve alıp deneyin..Birde bol bol reklamı yapılan , fıstık gibi güzel kadınların traş oldun deyip yüzünü okşadığı filanca marka kaç lira ve kaç tıraş yapıyor ? Onu deneyin...Yediğiniz kazığın boyunu görün...Para sizin..Tercih sizin..Yüzde sizin... YOK ÖYLE....BURASI TÜRKİYE....HAYIRLI TRAŞLAR.....

Nick mesaj uyumu

Kusura bakma böyle mesajı ilk defa yazıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.