Şimdi Ara

En İyi Tır Oyunu Hangisi ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
71.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • German Truck Simulator 1.32 lisansını bilen varmı beyler
  • Euro Truck Simulator 2 ' Bekle Derim En İyi Simülasyon Oyunu Olacak :)
  • Seçim sana kalmış bana göre iyi olan sana göre kötü olabilir
  • SCANIA Truck Driving Simulator hemde yüzde yüz türkçe görsellikte 10 nuamra 5 yıldız
  • Euro Truck Simulator 2
  • Euro Truck Simulator 2 öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

hepsini oyna sana hangisi iyi geliyorsa o dur.

bu nasıl bir yorum yav

german track simulator ve euro truck simulator deneyebilirsin. ben ikisini de oynamıştım ama birisi daha güzeldi hangisi hatırlamıyorum
  • ET simulator serileri iyidir hocam.
  • Bence en iyisi ve en gerçekçi olan rig'n roll dür.
  • Kesinlikle rig'n roll, ets lerden daha iyi... Arkadanda 20 ton beton tasirken freni kokleyince patlamayan simulasyon mu olurmus...

Birde 18WoS AA'yi da pek begenmistim.
  • 18 Wheels of Steel Haulin derim Ring roll de güzel fakat dorseyi kendin alamaman felan sıkcı geldi ETS2 eksikleri var fakat güzel zaten artık simulasyon çıkarmıyorlar pek eldekilerle yetineceğiz
  • Grafik konusunda Euro Truck Simulator 2 , gerçeklik bakımından Rig'n Roll
  • ETS 2 iyi ama ruhs uz oyun bana göre rignroll çok güzel oyun aslında keşke yenisi çıksa grafikten kaybediyor oyun grafik olsa süper california da geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 3 Ocak 2013; 13:11:25 >
  • scania truck simulator
  • 18 wheels germany truck euro truck bunlar iyi bide konsol varsa 10 numara oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufakdag

Kesinlikle rig'n roll, ets lerden daha iyi... Arkadanda 20 ton beton tasirken freni kokleyince patlamayan simulasyon mu olurmus...

Birde 18WoS AA'yi da pek begenmistim.

Aynen :)
  • https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N71fEvRfP10#! bide bu var formula truck....kendım ets2 oynuyorum
  • EURO TRUCK SİMULATOR 2 tavsiye ederim
  • euro truck sımulator 2 tabii ki de kardo
  • Euro Truck Smulator 2 nin artıları ve eksileri var.

Mod ile 90 hız sınırından kurtulunca daha keyifli. Tırı yönlendirme noktasında gerçekliğe yakın olduğunu düşünüyorum.

Ama yoldaki diğer araçların saçma sapan hareketlerine uyuz oldum. Yol istersin vermezler, lank diye önüne kırarlar, sen sağ şeritteyken sağa dönmek isterler sana çarparlar ceza yersin, 90 hız sınırı uyarısına 50 mt kala 60km hızla hız cezası yersin. sildim en sonunda.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.