DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
En İyi Tır Oyunu Hangisi ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
71
Cevap
0
Favori
58.949
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> En İyi Tır Oyunu Hangisi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1285 Mesaj
      10 Haziran 2012 13:53:32 Konu Sahibi
      Evet bir sürü tır oyunu var içlerinde en iyyisi hangisi ?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Binbaşı
      1057 Mesaj
      10 Haziran 2012 13:56:12
      hepsini oyna sana hangisi iyi geliyorsa o dur.

Asus P8H67-V / i5 2400 3.1 / 8gb Corsair 1600 XMS3 Dual / MSI GTX750 Ti TwinFrozrGaming / Kingston 120Gb Hyperx SSD / 1 TB WD 32/7200 Cavier Black / Cooler Master GX 650W / Asus MS238H 23 LED --- İphone 6s 16 GB - İpad Air 32 GB
    • Yarbay
      2273 Mesaj
      11 Haziran 2012 00:56:16
      Suan en iyisi german truck simulator

Ama 18 haziranda Scania Truck Simulatior cikacak. O cok daha iyi bir oyun olacak

|
      |

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      11 Haziran 2012 02:18:23
      18 Wheels of Steel Haulin biraz eski ama güzel.

|
      |

• Yüzbaşı
      330 Mesaj
      11 Haziran 2012 02:26:44
      german truck fln güzel oyun ama onun benzeri olan oyunlarda hep aynı yollar hep düz yol oyunda detay yok (götüntü anlamında degil) görev,yol vs. çok basit oyun yapıyolar yollar böyle mevsimine göre degişse mevsimine göre zorlukları olsa görevler biraz daha zor olsa yollarda yokuşlar inişler çıkışlar kanyon yollar çukurlar vs. olsa öyle bi oyunun başından kalkmam :)

|
      |

----------------------RiRi-----------------------
    • Yüzbaşı
      594 Mesaj
      11 Haziran 2012 15:28:11
      18 wheels serisi 4 yaşımdan beri zevkle oynarım ;)

|
      |

• Yarbay
      3141 Mesaj
      11 Haziran 2012 15:59:08
      Kişiden kişiye değişir. Hiçbiri bana King of the Road gibi tat vermedi.

-
      Fotoğrafçı değilim, profesyonel hiç değilim; ileri seviye çaylağım. | I'm not a photographer, or professional either; I'm an advanced rookie.
      Lütfen bana cevap verirken cevap kısmını kullanın ya da alıntı yapın, cevabınız cevapsız kalmasın.
    • Yarbay
      6011 Mesaj
      12 Haziran 2012 15:54:48
      scania truck driving

|
      |

İntel Core İ5 4690K || Msi Z97 Gaming 3 || XFX Radeon RX 470 4 Gb 256 Bit RS Black Edition || Corsair Vengeance Pro 16 Gb DDR3 2400 Mhz Ram || Samsung 850 Evo 120 Gb S.S.D || Western Digital Caviar Green 1 Tb H.D.D || Western Digital Caviar Blue 1 Tb H.D.D.|| NZXT S340 Midtower Case || Evga 650 P2 80 Plus Platinium P.S.U || Cooler Master Hyper TX-3 Evo C.P.U Cooler Noctua NF-A9 92mm Fan || 2 x Noctua NF-S12A Pwm Fan, 1 x Noctua NF-A14 Pwm Fan || Be Quiet Silent Wings 3 BL066 120mm Fan
      Logitech G710 Cherry Mx Blue || Logitech G502 Proteus Spectrum || Logitech G440 Hard Mouse Pad || HyperX Cloud II || Creative SBS A350 2 1 Speaker (DSE IFP Technology) || Samsung CF390 Curved 24" Full HD Freesync Monitör ||
      My Best Games: Witcher Trilogy, Mass Effect Trilogy, Call Of Duty Modern Warfare Trilogy, Crysis Serileri, Battlefield 4, Battlefield 1 Premium Pass, GTA V
      Origin İD: Falcon7890 || Steam: Aerosol 34 || Uplay: Falcon XF22
      ||»»» ⛥⛥⛥Fenerbahçe 2016/17 Turkish Airlines Euroleague Champions⛥⛥⛥ «««||
    • Teğmen
      110 Mesaj
      15 Haziran 2012 12:44:07
      quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

Kişiden kişiye değişir. Hiçbiri bana King of the Road gibi tat vermedi.

aynen suya duscekken esc ye basıp az 911 yapmamısımdır burara şuan en iyi oyun UK TRUCK SİMULATOR ama şimdiilikk

Mıtsubishi L300 2.50 4x4
    • Yarbay
      3141 Mesaj
      15 Haziran 2012 12:50:54
      quote:

Orijinalden alıntı: CrazyJeRvu38

Alıntıları Göster

aynen suya duscekken esc ye basıp az 911 yapmamısımdır burara şuan en iyi oyun UK TRUCK SİMULATOR ama şimdiilikk

Ben epeyce oynamıştım şirket falan epeyce büyümüştü ama asıl bombayı kardeşim patlatmıştı. Abi buna şifre bulur musun abi bunun ayarı hangisi nerde abi şu abi bu derken bir baktım oyunu çözmüş bu. En sonunda TIR ın arkasından paraların saçıldığını söylemişti. Ben hiç göremedim ama ilginç geldi bana. Mafya ve Polisleri dereye atıyordu kamyonla :)

-
      Fotoğrafçı değilim, profesyonel hiç değilim; ileri seviye çaylağım. | I'm not a photographer, or professional either; I'm an advanced rookie.
      Lütfen bana cevap verirken cevap kısmını kullanın ya da alıntı yapın, cevabınız cevapsız kalmasın.
    • Teğmen
      110 Mesaj
      15 Haziran 2012 12:53:38
      quote:

Alıntıları Göster

Ben epeyce oynamıştım şirket falan epeyce büyümüştü ama asıl bombayı kardeşim patlatmıştı. Abi buna şifre bulur musun abi bunun ayarı hangisi nerde abi şu abi bu derken bir baktım oyunu çözmüş bu. En sonunda TIR ın arkasından paraların saçıldığını söylemişti. Ben hiç göremedim ama ilginç geldi bana. Mafya ve Polisleri dereye atıyordu kamyonla :)

yüksüz kumlu bolgeye gıdınce polisler helıkopterler falan pesine takılıyoodu bı kere onlardan kurtulmustummm çok duygulandım yaw 3-4 sene once oynadıqım seyi. o oyunun yerini hiç bişi tutamaz bence

Mıtsubishi L300 2.50 4x4
    • Yarbay
      3141 Mesaj
      16 Haziran 2012 02:01:01
      quote:

Orijinalden alıntı: CrazyJeRvu38

Alıntıları Göster

yüksüz kumlu bolgeye gıdınce polisler helıkopterler falan pesine takılıyoodu bı kere onlardan kurtulmustummm çok duygulandım yaw 3-4 sene once oynadıqım seyi. o oyunun yerini hiç bişi tutamaz bence

Aynen ben de hatırladım şimdi. Ayrıca o dediğin "kumlu" yerin adı Greystone idi :)

-
    • Teğmen
      110 Mesaj
      16 Haziran 2012 09:24:57
      quote:

Alıntıları Göster

Aynen ben de hatırladım şimdi. Ayrıca o dediğin "kumlu" yerin adı Greystone idi :)

evetyaw tünele giriyodum bende cok gzeldi

|
      |

Mıtsubishi L300 2.50 4x4
    • Yarbay
      3141 Mesaj
      16 Haziran 2012 11:32:45
      Tüneller kestirme yol idi ama kamyonda navigasyonun yoksave ilk defa geçiyorsan labirent gibi kayboluyordun içinde :)

|
      |

-
    • Yüzbaşı
      385 Mesaj
      16 Haziran 2012 11:33:24
      German Truck

|
      |

-.-
    • Yüzbaşı
      263 Mesaj
      16 Haziran 2012 11:38:13
      German Truck Simulatör hapsinden iyi ama benim en çok vakit geçirip kafa patlattığım 18 Wheels Of Steel serisi olmuştur ama genede kararı sen ver

PSN : Onur_Kose
    • Yarbay
      3141 Mesaj
      16 Haziran 2012 11:54:53
      quote:

Orijinalden alıntı: 10UR67

German Truck Simulatör hapsinden iyi ama benim en çok vakit geçirip kafa patlattığım 18 Wheels Of Steel serisi olmuştur ama genede kararı sen ver

O seriden bir oyunu bir kaç kere oynamıştım ama hatırlamıyorum. Seride bir çok oyun var. Grafikleri en kaliteli ve oynanış bakımından en iyisi hangisi acaba bşr bilgin var mı?

-
    • Yüzbaşı
      263 Mesaj
      16 Haziran 2012 13:01:38
      quote:

Alıntıları Göster

O seriden bir oyunu bir kaç kere oynamıştım ama hatırlamıyorum. Seride bir çok oyun var. Grafikleri en kaliteli ve oynanış bakımından en iyisi hangisi acaba bşr bilgin var mı?

valla unuttum da sanırım haulin di yada american convoy mu ne öyle bişey çok önceden oynadığım için pek hatırlayamıyorum maalesf :/

PSN : Onur_Kose
    • Yarbay
      3141 Mesaj
      16 Haziran 2012 14:12:37
      quote:

Orijinalden alıntı: 10UR67

Alıntıları Göster

valla unuttum da sanırım haulin di yada american convoy mu ne öyle bişey çok önceden oynadığım için pek hatırlayamıyorum maalesf :/

Tamam bakalım eyvallah. Bir ara hepsini izlemek lazım Youtube dan.

|
      |

-
    • Yüzbaşı
      593 Mesaj
      16 Haziran 2012 14:41:06
      German truck için şöyle kapsamlı, lisanslı içinde türkiye de bulunan bir yama var mı??

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.