Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2055. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bende Emphair ve Asuman hair ile görüştüm. Serkan Aygın'la da görüşmek istiyorum.

Bende araştırmalarım sonucu Asuman Hair ve Serkan Aygın'ın ekimlerini başarılı buldum. Emphair'de de bi arkadaşım ektirecek, onunla beraber bende gittim. İlgi alaka çok iyiydi ama burada ektirenlerle ilgili pek bi sonuç göremedim, o yüzden burası ile ilgili kararsızım.

Siz ne karar verdiniz?

• contavolta kullanıcısına yanıt

https://www.sacekimisonuclari.com sitesinde deneyimleyen üyeler var isterseniz oradan göz atın isterseniz. Site ile ilgili asla bir bağlantım yok. Ektiren arkadaşlarım da oradan araştırarak yaptırdı.

• *DeviantART kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Bende o siteden bu iki ismi belirlemiştim. Ama biraz kararsız bir insanım bi türlü karar veremiyorum.

• contavolta kullanıcısına yanıt

Sabır ile araştırmanıza devam edin derim. Arkadaşım sadece 1-2 senesini araştırmaya verdi. :) Umarım en kısa sürede yaptırırsınız.

• *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Daha önceden araştırma sürecine girsem iyiymiş. Pandemiden ötürü bayadır evden çalışıyorum. Hazır evden çalışıyoken yaptırayım diyorum, en azından ilk çıkarken vs. çok iyi bi görüntü olmuyor. O haftaları evde atlatmak iyi olur diye düşünüyorum.

Bi kaç yerle daha görüşeceğim bakalım.
  • Arkadaşlar merhabalar aranızda mezoterapi yöntemini deneyen oldumu acaba.? Kalan saçlarımı korumak için prp yaptırırken bana mezoterapi önerdiler ve bayağı etkili olduğunu söylediler bunu teyit edebilecek olan varmı aranızda acaba .?
  • sene 2021 olacak halen en iyi saç ekim merkezi...

Bazen bakıyosun teknisyenlerin ektegi sac en iyi hekim diye övülenlerden daha iyi sonuc veriyor... kisiden kisiye o gün ekim yapanların ruh haline bile bagli bir durum. kiminde süper sonuç alınır, kiminde ise gelir seni bulur sende olmaz...o gün kafana darbe yersin kökler tutmaz..

ben bu sac ve bi de su dis tedavilerine artık verilen paralara acıyorum. gidip en ucuzuna da ektirme ama bir araba parası da vermeye gerek yok...en iyi sac ekimcisiymis! yahu bu teknigi siz bile yaza yaza teoride kaptınız, bir iki denek kullansanız siz de isim yapacaksınız az daha..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Electro_Magnetic -- 3 Kasım 2020; 10:2:44 >
  • TRaKYaLiWeBMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Merhaba kaç gref ekildi birde ne kadar ücret ödediniz
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt

mezoterapi ve prp den fayda görürsün

• Evet dün haberlerde gördüm neresi diye araştırdım çıkmadı. Yazık cidden her yıl böyle 1 kişi ölüyor

• bir saç ekimci şunu diyor : hepatit b'li hastalara saç ekiyoruz ama ilave +2000-3000 TL isterük.

Ben: dedim hayırdır kaptan ne değişti de siz böyle bir talepte bulunuyorsunuz? ilk defa böyle bisey duyuyorum.

Saç ekimci: senin için özel olarak ameliyathane hazırlancak.

Ben: ee kurban zaten her hasta için senin sterilizasyonu yapıp özel olarak hazırlaman gerek miyür mü ameliyathaneni?

Saç ekimci: ya öyle değil işte daha detay seyler yapcaz senin için, bi de saç ekimindeki motoru senin için özel ilk defa kullancaz, baska hastada kullanılamazmış.

Ben: o niye ki ? işte kan her yere sıçrıyor, onu kullanamayız baska hastada.

Not: kullanamayiz dedikleri motoru bana vericekler mi diye sormayı unuttum  

böyle bir şey daha önce duyanınız oldu mu? ilk defa karsılastım.

• üçüncü kez eim yapacaktım yetersiz donör yüzünden vazgeçtim.belki sakaldan belki minoxil belki de protez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agile -- 4 Aralık 2020; 12:12:38 >
  • onlinejuke O kullanıcısına yanıt

Valla bayağı detaylı araştıran birisiniz belli.Ama illaki şimdiye kadar yaptırmışsınızdıır.Tercihiniz neresi oldu hiç yazmamışsınız.

Bende ETHİC HAİR ve SERKAN AYGIN arasında kaldım .Mutlaka paylaşın resimleri bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanbey35 -- 15 Aralık 2020; 22:20:35 >
  • uzunca bir süre düsündükten ve farklı forum sitelerini epeydir takip ettikten sonra, cesaretimi toplayıp hazır koronadan dolayı evde olduğumuz şu günlerde sac transplantasyonunu yaptırdım. Bugün 3. günüm ve birazdan ilk yıkama işlemini yaptırmak üzere klinige gideceğim.

inşallah hayırlısı olur, elimden geldiği kadar dikkat etmeye calisiyorum. Şunu söyleyebilirim: Ektirmek kadar sonrası da zahmetliymis bu işin.. 3 gündür uyku uyumak oldukça zor oldu açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: agile

üçüncü kez eim yapacaktım yetersiz donör yüzünden vazgeçtim.belki sakaldan belki minoxil belki de protez..

ilk iki ektirmede istediğiniz sonuca ulaşamadınız mı hocam? niye üçüncüyü düşünüyorsunuz?
  • exponent kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi oldu ama norwood 7 olduğumdan bi ekim daha ister
  • Önlerde açılma var. Haziran gibi Ankara’da olacağım. Araştırdığım kadarıyla Şahin Çelik güzel ekim yapıyor gibi.
  • Öncelikle çok korktuğum bir operasyon olduğunu düşünüyordum. Taa ki başlayana kadar ekibin güler yüzlülüğü olsun malum pandemi dönemi steril ortamı olsun çok memnun kaldım. istanbul Este Trend saç ekimi düşünmek isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.