Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2057. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Görme şansımız var mıdır?

Saçlarınızın ön kısımlarını mı ektirdiniz? Kaç greft ekim yapıldı?

Eğer ön kısımlarını yaptırdıysanız, ön sınır çizgisini nasıl yaptılar? Doğal mı ve sıklığı nasıl?

Tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhura -- 22 Ekim 2021; 19:28:56 >
  • erfanerkan E kullanıcısına yanıt

Siz nereyi araştırıyorsunuz? İstanbul da mısınız siz de?

• arkadaşlar merhaba , amphair ( istanbul - ataşehir) buraıs hakkında fikri olan ekım yaptıran & çeresinde yaptıran vb arkadaş varmı. bugun görüştüm seans olarak yatıklarını greft sayısı kesın olmamakla birlikte maxımum ekımı yapmaya çalıştıklarını söylediler. ücret olarak 12.000₺ istiyor 6 takstı oluyor dedı kredı kartına. işlem sonrası şampuan + serum vb. bunlarda ücretli yaklasık 550-600₺ imiş

• merhabalar 2012-2015 yılları arasında bu konuda çok aktiftik gördüğüm kadarıyla artık kimse ne yorum nede resim ekler olmuş.Bende yeni saç ekimi yaptırdığım için hortlattım konuyu 2012 de ne orta seviyede sayılabilecek bi ekim yaptırmıştım.2022 ye kadar o saçlarla idare ettik ana saçlardan dökülen oldu ekilenlerden dökülen oldu tekrar bi 2.ekim gerekli oldu 9 mayısta 2.bi ekim yaptırdım şu an kabuklar döküldü yakın süre zarfında gidişatı ekleyeceğim buraları tekrardan değerlendireceğim :):)

• geçmiş sayfalara şöyle bi göz attımda baya duygulandım kimler gelmiş kimler geçmiş ne mağduriyetler ne hakaretler ne gereği varmış halbuki şimdi o kadar boş ve saçma geliyorki bizimde belki yeri gelip kırdığımız insanlar olmuştur.Okuyan olursa haklarını helal etsinler

• cumhura kullanıcısına yanıt

ne yaptınız hocam ekim yaptırdınızmı ?

• selenga_68 S kullanıcısına yanıt

saç ekiminin, saç dökülmesini durdurmayacağını yıllardır hep söyledim. ama kimse kaale almadı, almıyor. ekim yapan merkezler bu konuda hastalara gerçek bilgileri vermiyor. saç dökülmesini durdurmanın-yavaşlatmanın tek yolu Finasterid kullanmaktır. bunu kullanmazsanız, kafanızdaki mevcut saçlarınızın döküleceği gibi, arkadaşın durumuna benzer şekilde ekim yapılmış saçlar da dökülebilir. bu bilgileri Emphair vs hiç bir saç ekim merkezi vermez.

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt

Aynen öyle tek çözüm saç ekimi değil üstad ekimden sonra ekilenlerde ana saçlarına nazaran azda olsa dökülelliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekilen saçların dökülmesi durumu için Ankara MedicalPark Saç Ekimi Merkezi dökülmeme garantisi veriyor. Bir de son dönemde yağ enjeksiyonlu kök hücre yöntemiyle saç ekimi tekniği çıktı yine MedicalPark ta yapılıyor. Bu teknikle saç ekiminden sonra çıkma oranı çok yükseliyor ve saç olmayan yerlerde de kök hücre ile saç çıkartabiliyor. Bence arayıp bilgi alabilirsiniz instagram: @fuesacekimiankara instagramları

• Arkadaşlar tam 9 sene sonra foruma tekrar giriş yaptım. Ve saç ektirmeden önceki sonraki ve bir aylık fotoğrafım ile suanki fotomu paylaşıyorum.  en iyi saç ekim merkezi neresidir  en iyi saç ekim merkezi neresidir  en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba. Ağustos Eylül ayı gibi saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Çok fazla araştırma yapan ve detaylara takılan birisiyim:) Bu noktada yardımlarınızı bekliyorum. Daha önce yaptırdığınız veya çevrenizdekilerin yaptırıp memnun kaldığı yerler nerelerdir? Konu benim için çok önemli. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. en iyi saç ekim merkezi neresidir 

• Amerikan ünlü bir youtuber istanbul'a gelip smile hair clinic'te ekim yaptırmış. Burada ekim yaptıran var mı? Benim kellik sorunum yok ama ön tarafın biraz sağı solu döküldü oraları doldurtmak istiyorum ve işinin ehli bir ekim ustası arıyorum doğal görünümü herkes veremiyor çünkü. Kusursuz çizgi çizip çim adama dönmek istemiyorum. Doğal görünümlü ekim yapan bir yer bulduğum gibi yaptırmayı düşünüyorum

• alimcyln A kullanıcısına yanıt
    9 senede tekrar mı döküldü?

• selamlar, arkadaşlar bu sayfa hala reklamcı saç ekim merkezlerinin sayfası mı yoksa gerçekten işini iyi yapan bir kaç yer var mı, eğer varsa öneririr misiniz, 2013 de bu sayfaya bakarak ayşegül sevinç adında birine ektirmiştim greftlerimin 10 da 9 unu mahvettiler, gene aynısı olsun istemem

• Hakan.. kullanıcısına yanıt

bu adamlara özenerek ekim yapıyorlar ya, bize de aynısını yaparlar mı, memnun olan var mı?

• havalimanı gibi apaçık kafaya ekim yapılır mı ya? herşey para mı ey doktorlar ey ekimciler? sizin bir göreviniz de; ekim olmayacak kafaya sahip insanları, ekim yapılmaması için ikna etmek olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 1 Ağustos 2022; 9:58:20 >
  • Araştırann A kullanıcısına yanıt

üstad bende konunun başından beri takipteydim ayşegülden zekeriya kuldan benim ekim yaptırdığım yerden çok mağdur olan oldu özellikle ayşegül milletin anasını ağlattı greftleri hep çöp ediyor 1 2 tane resimi kullanarak paraya para demedi tonlarca mağdur bıraktı bende 10 sene sonra girdim ama buralarda kavak yelleri esiyor hiç kimseler kalmamış

Finasterid kullansinda erkekliginden de olsun dimi millet? Tamam o ilacin kesinlikle sac dokumunu durdurma yeni sac olusumuna faydasi çok ama bu ilaclar erkeklik hormonunu baskilayarak bunu basariyor. Erkeklik hormonu baskilamak ne demek tamamen bunyenle oynamak vucuduna zarar vermek en kotusu de cinselligini tamamen yitirmek daha baska ne yan etkileri var arastirip ogrenebilirsiniz. Bir insanda bunu hayati boyunca kullanabilecegini zannetmiyorum. En iyisi kel kalın hayatiniza bakin kim ne derse desin.

• strato026 kullanıcısına yanıt

ne erkekliği kaybetmesi hocam? ben yıllardır kullandım hala tabanca ateşliyor. adı üzerinde yan etki, çok az kişide görülür. yan etkiyi görürsen zaten ilacı bırak. sen kel kel gez.

Sen kullanmaya devam et bakalım çok az kişide görülür ibaresi tamamen yalandan ibaret pfs sendromu diye arat biraz araştır kaç kişi intihar etti bu haplar yüzünden. Yol yakınken bırakmanı öneririm tabiki herkesin kendi bileceği iş. Bu ilaclarida tavsiye ederken daha dikkatli olun vebali büyük işler altından kalkamazsınız. En azından anlatırken zararlarından da bahsedin çocuk oyuncağı şekerleme gibi anlatmayın.

• 
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.