Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2000. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19981999200020012002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fiyat olarak Engin Sönmezi çok hesaplı buldum,acaba aranızda engin sönmeze ekim yaptıran varmı tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakın fiyat tabiki önemli ama kötü ekıyorsa 5000 tl.iyi ekime 7000 tl verın o kötü ekımlerden uzak durun iyi araştırın forunları internetin bakın konusun hemen acele ile ekım yaptırmayın iyi araba nasıl fıyatlıysa tofaşda ucuzsa . o misal 1000 tl 2000 tl icin rıske girmeyın benden söylemesi
  • azazel_666 A kullanıcısına yanıt
    teşekkur ederim .Hocam kime ektırırsen ektir ama dhi.yani kalem teknıyle ektır.hem sık ekım olur hemde dönör alanın haşat olmaz choi kalemıde denıyor nu teknıkle ektır benım sana tavsıyem bu
    4 yıl araştırdım bu teknık sık ekım yapılıyor.kesı acıp ekılen kafa şişiyor 1 hafdada şişlık zor iniyor.Ben 1 gun denıze yuzmeye gittim düşün kafayı sokmadım denıze ama ıyı idi kafam yani düşün sargı bezı ertesı günü soktuler .Dedigim gibi dhi kalem teknigi araştır gerisi fasa fıso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 8 Ağustos 2018; 17:46:36 >
  • Merhaba arkadaşlar ben biraz araştırma yaptım forumuda takip ediyordum araştırmalarımda bu forumunda çok yararı oldu değerli görüşlerini bildiren herkese teşekkür ederim, böyle yararlı ortamlarda olmak gerektiğini düşünerek üye oldum ''lütfen reklam yapıyor vs. demeyin artık beni forumda sık sık göreceksiniz'' Ben araştırmalarım neticesinde Op. Dr. İlhan Serdaroğlu ismine ulaştım kendisiyle henüz yüz yüze görüşmedim sadece internetten araştırdım hakkında geçen yorumları okudum çıktığı tv programlarını izledim bana güven verdi gibi gibi en azından şuanda tercihlerim arasında en başta duruyor yüz yüze görüşünce fikir değişikliğide yaşayabilirim gidip gereceğiz velhasıl kelam ben ''KESİNLİKLE ŞU KANIDAYIM Güzellik merkezlerine Este kıl Este tüy gibi yerlere asla saç ektirmem adının başında DR yazan insanları internette kısa bi araştırmayla DR Olmadığını anladım ''İlhan Hocayı listemde birinci sıraya alma sebebimde gerçek bir doktor olması'' bence bu gibi işlemleri doktorlar yapmalı DEDİĞİM GİBİ KENDİSİYLE HENÜZ BİR GÖRÜŞMEM OLMADI GİDİP GÖRECEĞİZ UMARIM BEKLEDİĞİM GİBİ BİRİ ÇIKAR VE İŞİNİ HAKKIYLA YAPAR MUTLU AYRILIRIM..
    SON OLARAK BEKLENTİLERİMİ KARŞILAYAMASA BİLE EKİM YAPACAK KİŞİYİ ARAMAYA DEVAM EDERKEN KESİNLİKLE DOKTOR OLMASINA ÖZEN GÖSTERECEĞİM ''Sağlık teknisyeni değil !!! Adının başında DR yazmaklada doktor olunmuyor !!! gerçekten Diplomalı bir doktor olmalı''
  • İnstagramda "mc_sacekim" diye bir sayfa Var sonuçları iyi gibi ama bilenler Varsa yardımcı olabilir mi?

• Öncelikle herkese Merhaba. Yaşım 21 küçüklüğümden beri genetik olarak anlı açık birisiydim lisenin başlarından beridirde tepemdeki kıl kökleri zayıf. 11 aydır askerim saçlarıma bakim falan yapamıyorum malesef ve Her gün bere takmak falan iyice saçı yıprattı bu fotograflarda en yıpranmış hali diyebilirim. Sorum suki on kısma ve tepeye 3000 greftlik doğal bi Ekim yapılsa sizce nasıl olur seyrek görüntüden kurtulur muyum?

en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: metinwearsprada

Bir çok yazı okudum kafam iyicene karisti her yazilana da inanamiyorum bu yuzden sac ekim merkezleri ile teker teker gorusmeye karar verdim.

Bir cok yerde ovulen ilk Koray Erdoğana (ASMED) randevu almaya karar verdim. Pazartesi gunune randevu verdiler bir ön gòrüşme olacak bakalım ne diyecekler.

Aşağıdaki listedeki sac ekim merkezleri ile gorusecegim baska tavsiyesi olan var midir?

https://eniyi-haber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezi-fiyatlari/
    Hocam ne yaptın ben merakla seni takip ediyorum. Saç ektirdin mi yoksa ektirmekten vaz mı geçtin?
  • Selamlar beyler benim kafa bu sekilde.Sizce 3000 3500 greft ektirsem toparlarmi.Donör bolgeden bu kadar cikarmi sizce.Aslinda onden bakinca sac teli var baya fakat cok ince oldugu icin bir seye yaramiyorlar.
    Tepe benim icin onemli.Arka bolge onemli degil.
    Yas 37.Minoxidil ,hap kullanmak istemiyorum.
    Sac ekimi yaptiran,konuda bilgisi olan arkadaslar yorum yaparlarsa sevinirim.Yakin zamanda izmirde ekim yapan yerlerle konusucam.Bilgi paylasirim kisa zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sudas -- 10 Ağustos 2018; 2:20:4 >
  • JamesAlanTR kullanıcısına yanıt
    3000 greft yeterli olur bence hatta daha azını bile söyleyebilirler ama siz yine de bi randevu alın hocam sadece tahmin ediyoruz burda

• sudas kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz daha fazla gerekiyor gibi açık fazla geldi bana

• Merhabalar ben saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum.Araştırmalar yaptım fiyat bilgileri aldım henüz karar veremedim aldığım teklifleri size de sorarak yardımınızı bekliyorum ne seçeceğimi şaşırdım.

*SONGÜL ALCI ===> 5000 greft PRP ve ilaçlar dahil safir uç dedi FUE 4000 TL
    *HAİRNEVA FUE ===> 3700-4000 greft PRP dahil sanırım FUE 1690 Euro DHİ 2990 Euro
    *HAİR AJANS ===> 5500 greft PRP otel ilaçlar dahil FUE 6000 TL (kalacak yerim olduğu için otel olması farketmiyor)
    *ETHİC HAİR ===> Max. greft PRP hariç ilaçlar dahil eve transfer 3. gün bakım-yıkama FUE 4500 TL (diğer merkezlerde de belki transfer seçeneği vardır henüz konuşmadık o kısmı)
    *LALE KESKİN ===> Max. greft PRP ilaç dahil FUE 4500 TL
    *İLHAN SERDAROĞLU ==> 2300-2800 greft ilaç dahil FUE 6000 TL PRP ise tek seans 600 TL
    *JALE ŞENYURT ===> 3500 greft FUE 4500 TL
    *ESTEMYLİFE(Hasan Akıl) ===> Max. greft PRP ilaç dahil elmas uç dedi FUE 7000 TL Ağustos-Eylülde indirim 5500 TL
    *İSTANBUL HAİR LİNE ===> FUE 6000 TL KOMBİNE SAÇ EKİMİ(SERUMLUYMUŞ) 7000 TL
    *SERDAR GÖKREM ===> HABER BEKLİYORUM SONRASINDA GÜNCELLEYECEĞİM
    MUTTALİP KESER ==>> HABER BEKLİYORUM SONRASINDA GÜNCELLEYECEĞİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potanmitilla -- 13 Ağustos 2018; 16:19:26 >
  • potanmitilla P kullanıcısına yanıt
    sac durumu buraya resım olarak atarsan fikrimizi söyleriz. 1 cı ekım kötü olursa 2 cı ekım olurum dersen fue ektır zaten sık ekmıckeler ekemezler fuede .Benim tercıhım dhi kalem teknıgı olurdu .
  • unixx U kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam resimleri
  • mesajımı neden silemiyorum silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbu12345 -- 1 Şubat 2019; 1:29:35 >
  • unixx U kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim dhı tekniğinde 3000atılıyor en fazla bu arkadaşa yeterli ki sanmıyorum.

• Mojotr kullanıcısına yanıt
    Yanında kedicik mi veriyor o ne ya çok saçma bir fiyat.

• ethichair E kullanıcısına yanıt
    Hocam piyasa çok karışık kime gideceğimiz şaşırdık, fiyatlar abuk subuk. Evet sizin şikayet yok maşallah.

• Merhaba herkese, bende girdim aranıza bugün. Ama 6 aydır forumu okuyorum takip ediyorum gece gündüz inanın. Bugüne kadar istanbul da gittiğim görüştüğüm not aldığım inanmayacaksınız ama tam 84 tane yerle görüştüm. Fakat este meste şu bu yerlere gitmedim. Hep Dr. Bulunan yerleri gezdim.

Tabi eledim çoğunu bir kaç tane yer yattı kafama kısmetse ektiricez sizlerinde fikrini almak istedim.

ORKA HAİR LİFE: Fiyatları makul örnekleri güzel max. Grett 4.000tl.ilaç şampuan yok. Eve transfer var, prp yok.Gülseren hanım ilgileniyor dinliyor. Çok misafir perverler genel olarak.

HAİRNEVA:Örnekleri güzel 3seans prp eve otele transfer yok. Genellikle yabancı yapıyorlar. 3500_4500greft 6.000 TL.ilaç şampuan var.

ETHİCHAİR: Örnekleri güzel, hastalarını görme fırsatı da buldum gayet doğal. Ufuk bey diye birisi ile görüştüm çünkü herkes Öyle yazmış foruma, hatta ilk başta Belma hanım karşıladı hiç sevmedim o kadını sanki ister yaptır ister yaptırma edalarında takılıyor. Ama gerçekten kalabalık tı. Akabinde Ufuk beyle görüştüm gerçek samimi Bi insan cana yakın sıradan Bi adam ama doğal en azından her türlü soruma da sıkılmadan cevap verdi sağolsun max. Greft 6.000 TL sadece transfer prp yok ilaç şampuan yok.

ESTETİK INTERNATIONAL:Karşılama güzel değildi çok soğuklar ekimleri güzel. 1_2hastasını gördüm doğal dı fakat biraz seyrek buldum. Dr. Bülent iyi birine benziyor. Ama sadece kanal açarım gerisini ekip halleder dedi. O beni kuşkuya soktu biraz. 3000greft prp 1seans transfer yok. İlaç var şampuan yok 4.500tl

Benim içinde herkes içinde hayırlısı olsun.

• potanmitilla P kullanıcısına yanıt
    valla bu tıp dokulmem olsaydı senın gibi bir kafam olsaydı yani.Tek ekımde kım derse cok güzel hepsi yalan söyler kardeşim .Ben senın yerınde olsaydım dhi ile ekım yapan yer bulurdum 2 ekım icin kırasıya pazarlık yapardım 1 ekımde ön bölge cok sık ekım 3000 gref ön bölge icin yapıcaklar . 1 sene sonrada 2 ekım yapılcak gerıye kalan 3000 gref kapatır bence

Yoksa dhi ile olmassan kufur edıp durursun kanal acıp ekenlere gitme 6 ekımle bu kafa zor olur.Onun icin dhi (kalem teknıgıyle) ekımı araştır

Birde kışın herkes dısarı cıkmam evde kalırım mantıgıyla ekım yaptırıyor .Eken yerler genelde kışın cok yogunlar fiyatdada indirim yapmazlar %99 böyle. Mayıs hazıranda ekım yaptırırsan %60 şi ile pazarlıkla fıyat ındırtırsın .Neden dıceksın cünki insanlar yazın tatılde sargılı kafa ıle dolaşmak ıstemedıklerınden yazın ekım yaptırmazlar yaptırmıyorlar .Ekım yerlerıde halıyle boş kalıyor cepden hemşıreye hastaneye para verıyorlar.Onun ne fiyat verırsem vereyım cepden gitmez mantıyla baya baya fiyat kırıyorlar bunu düşün ve araştır bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 16 Ağustos 2018; 14:16:18 >
  • sacekimisonuclari diye bir forum sitesi var tam bir sahtekarlık forumu.
    forum bir hekime google reklamı veriyor sorsanız ama tarafsız platform.

moderatörler bir de saç ekim uzmanlarını arayıp para istiyormuş. Bu adamları şikayet etmenin bir yolu yok mudur
  • 
Sayfa: önceki 19981999200020012002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.