Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1958. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19561957195819591960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün internet üzerinden Estecerrahi'ye ulaştım. Daha sonra bana telefon verdiler whatsapp üzerinden resimleri istediler. Gönderdim. Sonrasında Alpaslan Kul bizzat aradı. yaklaşık 3500-4000 greft civarı planlı bir şekilde ekim yapılması gerektiğini söyledi. Daha fazla alınırsa ilerde tekrar saç dökülmesi olduğunda o bölgenin tekrar kullanılabilmesi gerektiğini söyledi. İkna etti beni sanki. Fiyat olarak 4.500 TL dedi. Bu işlerden anlayan arkadaşlar ne diyorsunuz buraya ektirmeyi düşünüyorum?
  • Kelime oyunu yapmışlar sanki .Zaten 4000 greft ortalama 10.000 saç teli yapar ileride senin saçların döküldüğü zaman yine kellik olur abicim.967 mesajın var daha karar veremedin mi ya sen :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixfeed

Kelime oyunu yapmışlar sanki .Zaten 4000 greft ortalama 10.000 saç teli yapar ileride senin saçların döküldüğü zaman yine kellik olur abicim.967 mesajın var daha karar veremedin mi ya sen :))

Mesaj sayısıyla karar vermenin ne alakası var hocam. Bana söylediği gayet mantıklı geldi. 5 6 bin greft alıp Ekim yaparsak ilerde saçların döküldüğünde tekrar alım yapılabilnesi için az greft alıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu aralar youtube'den baya ekim videoları izliyorum da isveç klinik diye bi yer var genelde onlar baya video yüklemişler. bu isveç klinik hakkına bilgisi olan, buraya ekim yaptıran var mı ?
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Ama sen 5000-6000 yazmadın ki 3500-4000 yazdın ben ona istinaden cevap verdim.Kızmana gerek yok.İçine sindiyse tatmin olduysan yaptır.Ama biraz daha araştır bu dökülmeyi durduran firmalar var.Örneğin benim ekimden sonra ana saçlarımı korudular hiç dökülme olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mixfeed

Ama sen 5000-6000 yazmadın ki 3500-4000 yazdın ben ona istinaden cevap verdim.Kızmana gerek yok.İçine sindiyse tatmin olduysan yaptır.Ama biraz daha araştır bu dökülmeyi durduran firmalar var.Örneğin benim ekimden sonra ana saçlarımı korudular hiç dökülme olmadı.

Onu da sordum hocam. Saç dökülmesini önlemenin yolu yok ömür boyu devam eder diyo. Ancak bazı yöntemlerle sadece geciktirilir PRP gibi dedi. O yüzden donor bölge tamamen bitirilmez ki ilerde dökülme olduğunda tekrar alinabilsin dedi. 50 civarı da öncesi sonrası foto gönderdiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun en eski müdavimlerinden biri olarak seneler sonra tekrar bir bakayım dedim. 10 yazıdan 5'i üstü kapalı reklam, diğerleri de bir anlam taşımayan, gereksiz mesaj kümesi. Yani konu çöplük haline gelmiş.
    Arkadaşlar, konu ile ilgili en eski ve tecrübeli üyelerden olarak söyleyeceğim şey: Saç ektirmeyin!
    Özellikle üst kısmında yok denecek kadar saç olanlar, ince telli saçı olanlar.. Sizler kaderinize razı olun, çünkü bu tür saçlarda başarılı ekim ne forumda ne dışarıda örneği yok. Saç ektirenlerden önden resim çekip konuya atanları kesinlikle ne ciddiye alın ne de referans olarak görün. Saç ekimi yapanlar ve yine dökülmesi karşıtı olduğunu, yeniden saç çıkardığını iddia ilaçlar kendi sektörünü yarattı ve ülkemizde büyük rant haline geldi. Paralarınızı bunlara kaptırmayın, tabi çöpe atacak paranız varsa o da ayrı.
  • Yeni üyelik açmış fake insan dolu burda

• İlhan serdaroğluna ekim yaptıran var mı ya da hakkında bilgisi olan? Güvenilir doktor mudur seyrek bölgeye Ekim'leri nasıldır

• yavkar@fb kullanıcısına yanıt
    Hocam İlhan serdaroğlu hakkında bilgin var mı. Ya da 20 bin lira bütçeye kadar önerebileceğin farklı bir yer

• Merhabalar
    Konu içersinde kişi yada kişilerin sağlık merkezlerinin tanıtımını yapması forum kuralları gereği reklam pozisyonuna girdiğinden yasaktır.Bu konu sadece üyelerin bilgi,birikim ve tecrübelerinin paylaşıldığı bir başlıktır.Bu konudaki hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.
    Israr ile kişi ya da kişilerin ya da ticari merkezlerin reklamlarını gördüğünüzde özellikle şikayet butonunu kullanmanızı rica ediyorum..
  • Valla arkadaşım nasıl bir saçmalama bu senin ki anlamadım.Erkeğin imajı makyajı saçtır yaa.Saç ektirmeden önce kendimi gerçekten kötü hissediyordum.Ama şimdi bi güven geldi bi ayrı bakıyorum hayata.Hatta psikologlar öneriyor.O yüzden katılmıyorum sana .

• arkadaşlar cumartesi ekim yaptırdım ama salı(yarın) işe döneceğim. 10 gün sonra da seyahat etmem lazım, ne kadar zararı olur kısa sürede işe dönmemin?
  • Arkadaşlar saçımı ekmemin üzerinden 2,5 ay geçti 3 defa prp'de yaptırdım şu anki durumu ekteki gibidir.

2 adet sorum olacak
    1- Gelişme süresi nasıl görünüyor? (Bence yavaş ilerliyor)
    2- Kızarıklık olması normalmidir hala?  en iyi saç ekim merkezi neresidir

Teşekkürler
  • Arkadaşlar yaş 26 donör bölgesi ve açık alan fotoda mevcut, sizce verimli bir sonuç alabilir miyim ?

en iyi saç ekim merkezi neresidir

•  en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Arkadaslar merhaba.Ekim oncesi ve sonrasi.10.adayim.Bu benim son paylasimim olacak.Artik son hali bu.Ben cok memnunum.Allah herkesin gonlune gore versin..

• 25 yaşında şakak bölgesinde açıklık vardı novitada ethichair 10 gün önce saç ektirdim bugün bi tane kuaförle sohbet ederken "keşke ektirmeseydin saç dökülme durmadıktan sonra diğer saçların daha hızlı dökülür " açıkcası korktum saç ektirme diğer saçların dökülmesini hızlandırır gibi bişey ifade etti sizce haklımıdr ne yapmayalım bilgi verin korktum açıkçası

• Prp yaptırsam korumaya alabilirmiyim saçlarımı ve neye dikkat etmeyelim yaptıran arkadaşlar bilgi verirse sevinirim
  • Antalyada ekim merkezi olan memnun kalan?

• 
Sayfa: önceki 19561957195819591960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.