Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1960. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19581959196019611962
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arenamed e kendini düşünen gitmez ben görüştüm kendisi doktor bile değilmiş zaten sac ekim uzmaniyim diyo o nedemekse benim tavsiyem doktor birine hastane ortaminda ekim yaptirmanizdir benim donor alani gormeden 5 bin greft ekeriz dediler hele bir gor incele de ona gore karar ver
  • Arkadaşlar bildiğim kadarı ile tıp fakültesinde sac ekim bölümü yok, bu nedenle doktor takıntısı yapmayın, tecrübe sahibi saç ekimi yapan uzun süre birlikte çalışmış bir ekip bulun ve saçsizliktan kurtulun...
  • merhaba arkadaşlar
    uzun araştırmalardan sonra iki amca çocuğu olarak dr. ilhan serdaroğlunda karar kıldık bu işlemi dr. ilhan serdaroğlunda yapmamızın nedeni ekim işlemi yapan iki arkadaşı görmemimde etkisi oldu ekim gelişimini tamamlamış ve gayet başarıı sonuç ortaya çıkmıştı ve en önemlisi memnunluk ifadesinide yüzlerinde görmemdi ben işlerimin yoğun dönemimden dolayı yaptırma işlemimi yıl sonuna bıraktım ama kuzenim yaptırdı.Burada izlenimlerimi sizinle paylaşıp umarım bundan sonraki süreçte kuzenimin ekim öncesi sonrası ve zamanım elverdiğince aylık olarak bana yurt dışından atacağı resimleride sizinle paylaşmak isterim herşeyden önce verilmesi zor ve tedirginlik yaratan bir karar olduğunu belirtmek isterim ekim sonuçlarımızında iyi olduğunu görürsek buradan bu stresli ve tedirgin duyguları yaşayan arkadaşlara yardımcı olup karar almalarını sağlayıp bir allah razı olsun demeleri benim için mutluluk verici olacaktır.İzlenimlerimi paylaşmaya başlamayayım telofonla randevulaştıktan sonra muayene sonrası, yapılacak işlem ve sonuçlar konusunda bilgilendirildik gayet samimi ve ilgili bir havada geçti,ekim zamanında sabah 10 da başlayıp bizzat kendisi kök alımını ve kanal açma işlemini yaptı ekim süreç boyutunda da bitirme işlemine kadar sürekli ilgilendi işlemimiz öğle yemek arasıyla birlikte saat 16.30 - 17.00 de bitti kuzenim ekim aşamasında ağrı konusunda sadece iğne vurulma aşamasında ufak bir agrının olduğunu diğer işlemlerde hiçbir şey hissetmediğini belirtti fiyatlandırma konusunda 6000 tl ekim ve seans esnasında prp işlemiyle birlikte 6.5000 tl olarak ücrette anlaştık dediğim gibi resimleride en kısa zamanda ekleyeceğim bundan sonra ki süreçtede aylık olarak gelişimi sizinle paylaşacagız umarım herkezin gönlüne göre saç ekim yaptırması dileğiyle..
  • Arkadaşlar slm herkese bazı arkadaşlar resim istemişler bu arkadaşım benim.Bu hali 6 aylık galiba yanlış olmasın.Şu an 7.5 ayında yurt dışında olduğu için görüşemiyoruz çok fazla .Fotosu gelsin paylaşıcam yine.sevgiler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • :)Resim gönderirse yenisini de paylaşırım arkadaşlar

• :))

• Bu da benim arkadaşlar ilk halim:( üst tepem de hiç ama hiç saç yoktu benim.

• Ortalama 6 aylık saçım buda

• Buda son halim arkadaşlar 8 ay falan oldu.

• Valla admin arkadaş kusura bakmasın.Şebekede problemler var abuk subuk bi gönderim oldu .

• Herkes sonuna kadar okusun lütfen!!!

Arkadaşlar , öncelikle şurası iyi burası iyi doktor şöyle ekim böyle falan yazıpta milletin kafasını karıştırmayın.Bu şekilde insanlara faydalı olamazsınız.2000 tane sayfa var adam gibi öncesi sonrası fotoğraf Yok.Kusura bakmayın ama insan oturupta 2000 sayfa okumaz .Yaptıran arkadaşlar lütfen resim paylaşalım unutmyın ki bizde bu sıkıntılı dönemlerden geçtik.Birilerine inandık güvendik.Yaptıracak arkadaşlara önerim bu tarz laflara kanmayın inanmayın.Benim İstanbul'da Beylikdüzü'nde salonum var gelmek görmek isteyen gelsin görsün ama bayan kuaförü olduğu için çok vakit ayıramam .Doktor olayına gelince saç ekim doktoru diye bir bölüm Yok arkadaşlar

Eğer ileride böyle bir bölüm olursa o zaman başka.

4000 tl verdim ben arkadaşla yaptırdık Ethichair le görüşecekseniz mutlaka Ufuk beyi bulun ondan başkasıyla görüşmeyin derim Harika bir adam ilgiside alakasıda süper .Reklam vermiyorlar hiç zaten herkes tavsiye üzerine gidiyor.Faydalı olabildiysem ne mutlu bana Allah herkesin gönlüne göre versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevenlve2260

quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Hocam xpecia nın faydası yok. Para ve zaman kaybı.

Katılıyorum ekimden sonra 120 gün kullandım hiçbir işe yaramadı. Saw palmetto tavsiye ederim.

Saw palmetto hangi marka hocam? Solgarinkini hicbir yerde bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: prestige07

quote:

Orijinalden alıntı: sevenlve2260

quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Hocam xpecia nın faydası yok. Para ve zaman kaybı.

Katılıyorum ekimden sonra 120 gün kullandım hiçbir işe yaramadı. Saw palmetto tavsiye ederim.

Saw palmetto hangi marka hocam? Solgarinkini hicbir yerde bulamadim

Ben Solgar Marka kullandım bugün 310. Gün son bir tane daha kullanıp bırakacağım. Eczaneden aldım sürekli.

İstanbul, Kahramanmaraş ve Tokat illerinde merkezleri bulunan Rabuse Saç Ekim Merkezinde saç ekimi yaptırdım. Diğerlerini bilemem ama burada yapılan ekimden memnun kaldım. İki seanslık operasyonun ilk operasyonu bitti. İkinci seans için uygun bir zaman olduğunda bunu da yaptıracağım.

Herkese tavsiye ederim.

Rabuse Saç Ekim
  • 322. Gün herşey yolunda

en iyi saç ekim merkezi neresidir

• 
Sayfa: önceki 19581959196019611962
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.