Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1959. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saç dökülmesi devam ediyorsa saç ektirmeyin düşüncesi nerden çıktı anlamış değilim.Normalde saçlarınız dökülüyorsa ekimden sonra zaten durur.Çünkü o bölgeye kan dolaşımı sağlanıyor.Fakat var olan saçlarınızı korumak istiyorsanız da .prp yaptırmanız şart 4-6 seans prp yaptırmanız gerek seanslarınızı tamamladıktan sonra zaten senede bir kaç defa daha yeterli .Ama prp olayını güvendiğiniz yere yaptırın.Ama kalkıpta bir berbere kulak vermenizde saçma açıkcası.Herkes bi yorum yapar saçlarınza az derler çok derler Cart derler curt derler.Bence bunlara kulak asmayın siz sonuçta güvendiğiniz yere yaptırmışsınız.Sizin için iyi olur inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Antalya'da bildiğiniz iyi bir ekim yapan merkez var mı.İstanbula mümkün değil gelemez.Bi araştır dedi bana .
  • Ankara da sac ekimi yaptırdım şuan 5.ay

Daha önce ki resimler profilimde mevcut...
  • az sakallı dede kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyorsunuz insanlar bir umutla bu olaya çare arıyorlar, varsa bildiğin anlat...

sac ekimi yaptırdıysan süreci resimlerle birlikte paylaş bilgilenelim...

sac ekimi yaptirmadiysan yorum yapmana bile gerek yok...

• Malesef bu düşüncenize katılmıyorum sac ekimi yapılınca dökülme durmuyor, mümkünse 35 yas sonrası sac dökülmesi durunca azalınca ekim yaptırın. Yada ileride dökülen bölgelere tekrar ekim yaptırın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddenizcii

Malesef bu düşüncenize katılmıyorum sac ekimi yapılınca dökülme durmuyor, mümkünse 35 yas sonrası sac dökülmesi durunca azalınca ekim yaptırın. Yada ileride dökülen bölgelere tekrar ekim yaptırın...

saç dökülmesi 35ten sonra azalmaz. hatta yaşlanınca daha da artabilir. çünkü yaşlanınca sadece dht dökmez, testosteronun diğer türevleri de saçı dökmeye başlar.
  • Allah rizasi icin yardimci olun arkadaslar neredeyse iki yıldır araştırma yapıyorum bir türlü net bir yer karar veremedim haziran ayında kesin ekim yapacam kafamda iki yer var ama açıkçası çok da güvenemiyorum reklam yapmayan samimi arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • bu da fotom yorumlarınızı da bekliyorum arkadaşlar ekim nasıl olur
  • a.eren_89 A kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle butcen ne kadar eger paraya kiyarim diyorsan Koray Erdoğan muttalip keser Zekeriya kul bu uc isim türkiyenin en iyileri sac ekiminde manuel olarak ekim yapiyolar. orta halli butcen varsa izmirdeki sibel ulusan hanimefendi gerçekten işini isi yapıyor unluleri eken serkan aydin dan uzak dur derim cok fazla şikayet var hakkinda yanlardan sac aldigi ve oralarin tam kapanmadigi için

• 20 bin bütçen varsa Zekeriya kul muttalip keser koray erdoganla görüş bu üç isimde işini iyi yapiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

Malesef bu düşüncenize katılmıyorum sac ekimi yapılınca dökülme durmuyor, mümkünse 35 yas sonrası sac dökülmesi durunca azalınca ekim yaptırın. Yada ileride dökülen bölgelere tekrar ekim yaptırın...

saç dökülmesi 35ten sonra azalmaz. hatta yaşlanınca daha da artabilir. çünkü yaşlanınca sadece dht dökmez, testosteronun diğer türevleri de saçı dökmeye başlar.

Bu konuyu nerden duydunuz acaba? Saç dokülmesinin yaşla durmazı ya da azalması. Belki de değişik bir yeni bilgi olabilir . Benim bildiğim de dökülmenin durmadığı şeklinde bu nedenle planın ona göre yapman uygun olur
  • quote:

Yanlış düşünüyorsunuz insanlar bir umutla bu olaya çare arıyorlar, varsa bildiğin anlat...

sac ekimi yaptırdıysan süreci resimlerle birlikte paylaş bilgilenelim...

sac ekimi yaptirmadiysan yorum yapmana bile gerek yok...

Hocam yazdığım mesajı nasıl hangi şartlarda okunuz bilmiyorum. Mağdur olmasam ve bir dünya mağdur tanımasam bunları yazmam. Yazdıklarıma karşı çıkanların büyük çoğunluğunun ekim merkezi çalışanları olmasına şaşırmıyorum
  • Hocam valla o kadar bütçem yok istanbulda 5000 6000 civarı verebilecegim bir yer arıyorum
  • 2 sene önce koraydan fiyat istedim 35000 civarı bir para demişti ki o zmn dolar euro bu kadar yüksek degildi. simdi 50'bin olmuştur :)

Arkadaşım senin saçın bana göre ekim için gayet uygun, ne kader fazla greft ektirebiliyorsan o kadar ettir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ekim merkezi çalışanı.? Isim vererek konuşalım insanları töhmet altında bırakmayalım...
    Ben sac ekimi yaptıran biri olarak konuşuyorum, Allah'a şükür iyiki de ektirmisim, daha da iyi olabilir miydi tabiki olabilirdi...
    Bu platformda tecrubelerimi paylaşarak kararsız kalan insanlara az da olsa yardımcı olmaya çalışıyorum, daha da birşey söylemeye gerek yok...
    Arkadaşlar hepinize sesleniyorum ekim yaptirmayanlarin yazılarını kesinlikle dikkate almayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddenizcii -- 5 Mayıs 2017; 1:17:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    izmirdeki sibel ulusanla görüş yada konyada hakan beyle transplus di sanirim facede ektiklerin kisiler ve numaraları da var reklam falan yaptigim sanilmasin diye bir cok yeri söylüyorum uzun zamandir takip ediyorum ben bunları arkadaşlarim da gitti dedigim yerlere tabi butcesi cok olanlar ust seviye yerlere gitti 5000 6000 bine hocam bu yerlerle görüş birde tavsiyem 3000 3500 greften fazlasını bir seans da ektirme zekeriya hoca muttalip hoca bu isim gurmeleri onlar bile 3000 4000 u greft i iki gune bolerek ekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: supersport87

quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

Bu konuyu nerden duydunuz acaba? Saç dokülmesinin yaşla durmazı ya da azalması. Belki de değişik bir yeni bilgi olabilir . Benim bildiğim de dökülmenin durmadığı şeklinde bu nedenle planın ona göre yapman uygun olur

internette saç dökülmesi üzerine bir makalede okumuştum. proscar kullanmaya rağmen yaşlanınca saç dökülmesi devam ediyorsa, bunun nedeni dht dışında diğer testosteron bileşenlerinden olumsuz etkilenen saç kökleridir şeklinde yazıyordu. sanırım wikipedide bir makaleydi. yaw zaten saç dediğin erkeğe 20-50 yaş arası lazımdır. 50'den sonra saç olsa da olmasa da pek farketmez diye düşünüyorum.
  • Ankara Da temiz güvenilir ve uygun sac ekim merkezi önerecek varmı

• halilbekar H kullanıcısına yanıt
    Arena med i düşünenlerden biri de bendim sağolsunlar her konuşmamızda farklı konuştular güvenemedim ordan vazgeçtim. 4-5 gün ara ver sonra yine görüş dediğimi anlarsın tutarsızlar yani.

Aklımda bir iki yer kaldı görüşemedim daha ama sıkıldım riskli iş yapanında yapacak olanında allah yardımcısı olsun

• 
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.