DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
EN İYİ KASKO ŞİRKETİ HANGİSİ ?
65
Cevap
1
Favori
22.325
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Trafik ve Biz >> EN İYİ KASKO ŞİRKETİ HANGİSİ ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1080 Mesaj
      06 Ekim 2011 14:40:52 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaslar burada en iyi kasko şirketini merak ediyorum.hangisidir sizce ? iyi ve kötü yanları olarak.

Not : Kasko yaptıracagım icin soruyorum.Anadolu sigortaya düsünüyorum ..

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      06 Ekim 2011 14:57:27
      Forumda Ümit bey var, Anadolu sigortadan. Çok ilgili bir arkadaş. Onu tavsiye ederim özellikle...

• Yarbay
      3068 Mesaj
      06 Ekim 2011 15:01:04
      en pahalısı anadolu sigortadır genelde, ama en iyisi de o dur..

Bizde bu sürü psikolojisi,

Çoban sevgisi olduğu müddetçe ...

• Binbaşı
      1080 Mesaj
      06 Ekim 2011 15:17:56 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: hakacho

Forumda Ümit bey var, Anadolu sigortadan. Çok ilgili bir arkadaş. Onu tavsiye ederim özellikle...

evet cok tesekkur ederım.bende anadolu diye düsünüyorum.mini onarım paketlerı vs. cok seyleri varmıs.

• Binbaşı
      1080 Mesaj
      06 Ekim 2011 15:20:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

en pahalısı anadolu sigortadır genelde, ama en iyisi de o dur..

çok iyi olduklarını söylüyorlar ..

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      06 Ekim 2011 15:25:29
      Bakın kullanıcı adı umitmuratoglu. ben kendisiyle bir iki kere telfonda görüştüm sadece. Bana çok cazip teklif sundu ama bazı özel durumlardan kendisiyle çalışamadım.

• Yüzbaşı
      458 Mesaj
      06 Ekim 2011 15:51:28
      geçen sene anadolu sigortadan yaptırmıştım, bu sene axa sigortadan yaptırdım hasarsızlık indirimi olmasına rağmen anadoluda fiyat daha fazlaydı o yuzden axaya geçtim ben...

• Binbaşı
      1080 Mesaj
      06 Ekim 2011 15:56:59 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

geçen sene anadolu sigortadan yaptırmıştım, bu sene axa sigortadan yaptırdım hasarsızlık indirimi olmasına rağmen anadoluda fiyat daha fazlaydı o yuzden axaya geçtim ben...

indirimle bile yüksek geldi yani. axa da fıyatlar ne bir bakayım ..

• Binbaşı
      1867 Mesaj
      06 Ekim 2011 16:48:21
      Axa Oyak diyorum.Auto King'e göndermiyor en azından.Güneş sigorta da iken Auto King'te aracın marşpiyerine yaptırdığım lokal boya döküldü malesef.
      Anadolusigorta benim aracımda 400 TL gibi daha uygundu.
      Bu sigortaların fiyatları aracın marka ve modeline göre farklılık gösteriyor

• Yüzbaşı
      476 Mesaj
      07 Ekim 2011 21:26:18
      Anadolu Sigorta'ya yaptırdım bu sene kaskomu. Ergo'nun 970 TL fiyat verdiği ortamda tam 300 TL aşağıya daha kaspsamlı kasko yaptırdım.

sigortam.net ten yaptırdım.

• Yarbay
      2439 Mesaj
      07 Ekim 2011 21:37:41
      Axa Oyak

• Yüzbaşı
      379 Mesaj
      07 Ekim 2011 21:51:26
      Eureko, HDI, Euro Sigorta falan kimse tavsiye etmiyor. Bunlar kötü sigortalar mı?

Daha güçlü, daha sakin
      Daha mutlu, daha suskun
      Daha olgun, daha kırgın
      Daha yalnız, daha yorgun
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Ekim 2011 22:04:18
      axa dan memnunum

• Yarbay
      4689 Mesaj
      07 Ekim 2011 22:07:33
      quote:

Orijinalden alıntı: DEFACTO07

Merhaba arkadaslar burada en iyi kasko şirketini merak ediyorum.hangisidir sizce ? iyi ve kötü yanları olarak.

Not : Kasko yaptıracagım icin soruyorum.Anadolu sigortaya düsünüyorum ..

Arkadaşım en iyi kasko şirketi bence aracının anlaşmalı olduğu şirkettir. Yoksa işlemlerin uzuyor, servis parayı sizden alıp şirketinizden kendiniz tahsil edin diyor. Bence servise telefon açın, hangi firmalarla anlaşmanız var, ondan sonra ayrıntılara girin.

• Yüzbaşı
      564 Mesaj
      07 Ekim 2011 23:37:46
      Ben Bankamın sigorta şirketini kullanıyorum. Personel indirimi nedeniyle.

Bazen yaşamaya devam etme kararı almak da intihar etmektir.
    • Kurmay Yarbay
      16787 Mesaj
      08 Ekim 2011 19:38:20
      axa diyorsunuz da,bu yıl ailem aveo sedan aldı
      mini onarım paketinden 1 tane çizik yaptırma hakkımız vardı.araba aynı anda tampondan 2 yerden çizildi
      götürdüğümüz servis,2 çiziğe tamponun yarısı boyanacak dedi."opel-chevrolet servisi" arkas ve mercanlar,izmir
      bizde yaptırmadık tabii. 2 çizik için kocaman boya vurulacak

oysaki imzamdaki aracı,park ederken çöp konteynerinin köşesi kapının ortasına girdi. 5 cm ama derinden çizildi
      ben euroka dan kasko yaptırmıştım.

4 çizik yaptırma hakkım vardı. 2 si bunlarla gitti:beğenilmeyen autoking te derin çizik onarıldı.mükemmel oldu
      kaskomun dolmasına 3 ay var.bundan sonra araştırırken kesinlikle mini onarım paketi en geniş olan şirketle anlaşacağım
      hdi sigorta bu konuda daha esnek
      ilk tercihlerim hdi sigorta ve ergo olacak. tabi bütün kasko şirketlerinden fiyat alınacak

"Türklerin yaşadıkları her yer misak-i milli hudutları içindedir". Mustafa Kemal Atatürk
    • Yarbay
      12114 Mesaj
      08 Ekim 2011 20:11:50
      Bütün Sigorta şirketleri aynı derecede kötüdür. İyi olanı yoktur.

En ucuzu hangisiyse onu tercih edin.

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      12 Ekim 2011 14:44:38
      Kasko'da en önemlisi, kaza-çalınma ve karşı tarafa verilen zararı karşılamada -trafik sigortasının yetmediği durumlarda- yapılan sorunsuz ödemeler sanırım.

PErte çıkma oranı bile bir yerden sonra yukarıdakiler kadar önemli olmayabiliyor. Tamir ettirdikleri aracı kullanmak istemezsek değer kaybıyla da olsa satarız en kötüsü.

Ödemeler konusunda sorun yaşayan-yaşamayan arkadaşlar yazarsa çok yardımcı olacaktır. Kaskodan hiç faydalanmayınca iyi mi, kötü mü olduğunu da anlamak imkansız oluyor.

• Yüzbaşı
      309 Mesaj
      12 Ekim 2011 15:25:59
      Arkadaşlar benim de aracımın kaskosu yarın bitiyor, sompo japan diye bir firmadan diğerlerine göre 300tl daha düşük fiyat aldım ama markayı hiç duymamıştım. Biraz araştırınca dünya çapında büyük bir firma olduğunu öğrendim, yine de içime kurt düştü, ne dersiniz, bu firmayla ilgili bilgisi olan var mı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geniusatplay -- 12 Ekim 2011; 15:29:16 >

Herkes kendine yakışanı yapar!
    • Çavuş
      88 Mesaj
      03 Aralık 2011 13:49:37
      Merhaba Arkadaşlar,

Benim aracım Liberty Sigorta dan kaskolu. (nerden buldun derseniz aracı aldığımızda Ford bayi yaptırdı) Çok şükür başıma iş gelmedi o yüzden firma nasıl bilmiyorum. Firmayı bilen varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Bu ay yenileyeceğim kaskomu. Hasarsızlık indirimi almam için yine aynı şirketle devam etmelimiyim yoksa başka şirketlemi anlaşmam iyi olur.

Birde başka kasko şirketi ile anlaşırsam benim hasarsız kullanmamı gözönünde tutup indirim yapıyorlarmı? (bir senede 7000 km yaptım)

Herkese kazasız belasız sürüşler.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.