Şimdi Ara

EN İYİ KASKO ŞİRKETİ HANGİSİ ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
45.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada hangi şirket söylense kesin o şirketle kötü anıları olan biri bulunur. En iyiler aslında az çok bellidir ve bu klasmana 3-4 sigorta şirketi girer benim gözümde.
  • Tecrubelerimi paylasayim ben sizle. Bir kere Gunes Sigortadan uzak durun. Eger bunlarin araci goturdugunuz yetkili servis ile anlasmasi yoksa parayi odememek icin elinden geleni yaparlar, basima geldi ordan biliyorum. Arabam 2 gun serviste kaldi bunlarin eksperi yuzunden. Axa sigorta odemelerde sorun cikarmaz ama bunlarin da eksperleri iyi degil. Soyleki kaza tutanaginda butun kusut karsi tarafta iken axanin eksperi sayesinde tutanaga itiraz edildi ve butun kusur bana yazildi. Ayrica axanin mini onarim anlasmasi yok scma sapan yerlere birakmaniz lazim araci ve cok kisitli bir mini onarim hizmeti aliyorsunuz. Ama kasko teklifleri iyi axa ve gunesin. Yine de ikisinden de uzak durun derim. Allianz ise koc ayrildiktan sonra bozdu bence. Cok yuksek fiyat verirler mesela bmw araca axa 1250 TL verirken ayni police nerdeyse allianz 2100 TL fiyat cekmisti iki sene once. Anadolu hakkinda olumlu seyler duydum ama onlar da cok yuksek fiyatlar cekiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maphre de iyidir, her türlü kolaylığı yapıyorlar, tabi her ildeki şubesi farklılık gösterebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _@lperen_

Eureko, HDI, Euro Sigorta falan kimse tavsiye etmiyor. Bunlar kötü sigortalar mı?

yukarıdaki şirketlerin arasında en kötüsü sigorta euro sigortadır.

ne müşteri hizmetleri var ne de diğer birimleri.nasıl iş yaptıklarını anlamadığım bir firma.

uzak durulmasını tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p28 -- 23 Nisan 2013; 12:15:39 >
  • Kesinlikle Aksigortadan uzak durun. 10 yıllık müşterisiydim ve ilk defa yaptığım kazada kusurum olmadığı halde beni yalancılıkla suçlayarak aracımdaki oluşan hasarların bazılarını bana yıktılar. yaptırdıkları aracım ise yengeç misali sola çekmeye başladı. Alınan darbelerle bozulan kornamı bile kapsam dışına itmeye kalktılar.
    5 farklı alanda kullandığım ve yılda yaklaşık 2000 lira ile müşterisi olduğum Aksigorta artık beni kaybetti.
    Aksigorta iyi sigorta, taki kaza yapıncaya kadar...
  • point3r P kullanıcısına yanıt
    Yeğenim çok problem yaşadı. eksik bir şeyleri bahane ederek çok fazla yoruyorlar.
  • Mapfre genel sigortadan kaskolu aracım var. Başka servislerde, karşı taraf ödemelerinde nasıllar bilmiyorum. Fakat kendi servislerinden çok memnunum.
    Büyükçe mapfre genel servis adında servisleri var 5 şehirde. 3 kez kaza yaptım sıfır sıkıntıyla hallettim. Aracı bırakıyorum ne yapılacaksa yapıp yedek aracı da anında verip uğraştırmadan hallediyorlar.

Hatta ben istekte bulunmamama rağmen ön camı değiştirmeyi teklif etmişlerdi çatlaktan dolayı. Sıkıntı sıfır, ilgi ve memnuniyet yüksek, insan yerine konulma on numara. Özellikle Ankara'daki servisinden çok memnunum. Bursa'da aynı güleryüz ve ilgiyi alamadım ama yine de sorunsuz iş yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 4 Aralık 2013; 15:56:08 >
  • bende de mapfre var, en ucuz fiyatı o verdi o yüzden onu seçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: shbygn

Kesinlikle Aksigortadan uzak durun. 10 yıllık müşterisiydim ve ilk defa yaptığım kazada kusurum olmadığı halde beni yalancılıkla suçlayarak aracımdaki oluşan hasarların bazılarını bana yıktılar. yaptırdıkları aracım ise yengeç misali sola çekmeye başladı. Alınan darbelerle bozulan kornamı bile kapsam dışına itmeye kalktılar.
    5 farklı alanda kullandığım ve yılda yaklaşık 2000 lira ile müşterisi olduğum Aksigorta artık beni kaybetti.
    Aksigorta iyi sigorta, taki kaza yapıncaya kadar...

Hocam iyi aksamlar arabalarimi sattim bu aralar aracsizim tskler yorum icin

• Ben kendi aracımda groupama sigortayı kullanıyorum ancak karıştığım bir kaza sonucu karşı tarafın sigortası liberty sigorta idi, aracımın tamir sürecini ve ödeme sürecini 1 haftada tamamladılar, 1 yıl bile ödeme alamayan mağdurlar varken 1 hafta çok iyi bir süre, yeni sigorta yaptıracaklara tavsiye ederim
  • Allianz olabilir. Para sorunu yoktur. Senelik ciroları 100milyar Euro'nun üzerindedir.
  • Zurich sigorta nasıldır arkadaşlar?Bilgis olan varmı.Aracıma axa 1200,aksigorta 1096,groupama 906 fiyat verdi.Zurich sigortada % 25 indirim varmış 686 tl fiyat verdi.Sizce nasıl?
  • ben gecenlerde axa yi tercih ettim

• +takip
  • Bir aracımı Sompo Japan diğerini Ergo İsviçre'ye yaptırdım. En uygun fiyatları bunlar verdi.
  • Bende aksigortadan yaptırdım 1050 tl.En iyi şart ve fiyatı onlar verdi.
  • en iyi kasko, aracının yetkili servisinin tavsiye ettiği en sorunsuz kaskodur. marka ve modele göre değişiklik göstermektedir.
  • Iki yildir anadolu sigortadan sonra su an en dusuk teklifi sompo japan sigorta yapiyor, fiyati kasko icin 657tl, anadolu sigorta 870tl, aranizda sompo kullanan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Bir aracımı Sompo Japan diğerini Ergo İsviçre'ye yaptırdım. En uygun fiyatları bunlar verdi.

Hocam sompo nasildir acaba?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.