Şimdi Ara

En İyi Kartuş Mürekkebi Hangisi Ve Nerede

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
16.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OCP markanın alman ve çok iyi olduğu söyleniyor.HP Pro l7780 yazıcım var.1 litre ve üstü Ocp nereden bulabilirim.Veya en iyisi sizce hangisi...

• bu konuda yardımcı olabılırım www.kartuskocaeli.com site yapım aşamasında ama iletişim bolumunden ulaşa bılırsın
  • teşekkür ederim dostum sizinle iletişim kuracağım
  • Forumda İNKSER numune mürekkep gönderiyor.Mutlaka bakmanı en azından denemeni tavsiye edrim.
  • teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xy elementi

Forumda İNKSER numune mürekkep gönderiyor.Mutlaka bakmanı en azından denemeni tavsiye edrim.

ben de tavsiye ederim
  • kartuskocaeli.com burdan ulaşa bılırsın herkkonuda bilgi alabilecegin bi yer
  • mürekkep istiyorsanızwww.ayazshop.com adresini incelemenizi tavsiye ediyorum
  • ARKADAŞLAR BEN SON KULLANICIYIM YANİ DOLUM FALAN YERİM YOK AMA BU BECERİKSİZ DOLUMCULAR YÜZÜNDEN BU İŞİ ÖĞRENDİM ŞU AN 4 ADET HP,LEXMARK OLARAK PRINTERLARIM VAR BU KONUDA DOLUM MÜREKKEBİ MARKASI OLARAK CESCESOR'U TEK GEÇERİM EN İYİ EN KALİTELİ MÜREKKEP OLDUĞU GİBİ, MÜŞTERİ HİZMETLERİ VAR ARKANDA BİR NUMARA, KARGO 1 TL GİBİ BEDEVA BİR RAKAM, ÜRÜNLER PİYASADA DENEMEDİĞİM KALMADI HEPSİNE ON BASAR TEST ETTİM DAMLATTIM BEKLEDİM HEPSİ DONDU, RENK DEĞİŞTİRDİ, BOZULDU CESCESOR TAPTAZE KALDI BU ZAMANA KADAR RAHAT 200 TANE KARTUŞ PİYASADAKİ DİĞER DOLUM MÜREKKEPLERİ KALİTESİZLİĞİ YÜZÜNDEN YA DONMUŞ YA RENGİ BOZUK YA DA KARTUŞU BOZMUŞTUR FAKAT CESCESORU BÜTÜN MAKİNELERİMDE DENEDİM RAHAT RAHAT KULLANABİLİRSİNİZ BEN CESCESOR İLE GOOGLDAN BULDUM KESİNLİK İLE O FİRMAYI BİLMEME TANIMAM BU BİLGİMİ PAYLAŞMAK İSTEDİM KARTUŞLARINIZI KORUYUN.
    Saygılarım ile,
    Hakan
  • ocp mürekkep bence en iyisi uzun zamandan beri evde işte kuıllanıyorum sıkıntı yaşamadım bursabitmeyenkartuş tan alıyorum önceleri set olarak alıyordum en son 500cl siparişettim ve kullanmaya başladım ocp diyorum
  • bende oyumu cescesordan yana kullanıyorum orjinale en yakın baskıları cescesor mürekkeple alıyorum.
  • yeni aldığım Epson 2520 yazıcı için dolan kartuş ararken bu yazıya rastladım.
    Bende cescesor kartuş ve mürekkeplerini tercih ettim. Olumsuz bir durum olursa muhakkak buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nibubai -- 1 Mayıs 2013; 19:04:31 >
  • Bende yeni cescesordan mürekkep siparişi verdim gelince olumlu veya olumsuz düşüncelerimi yazarım.
  • mmkocak kullanıcısına yanıt
    (yazmadı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overclockmanyagı

(yazmadı)

İyi konu hortlatmışsın tebrik ederim
  • mmkocak kullanıcısına yanıt
    yazıcı şuan yok dimi ortada
  • Bu yazıcı hurda olmuştur şimdi. :)
  • bence duruyordur. 2010 da almıştım ben hala 1050 yazıcıyı kullanıyorum. hurda demeyim lazım olur. bu zamanda hurda elektronik yenisinden çok satıyor. dolar malumunuz. ülkenin özetini teknolojiye bakıp görmek mümkün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.