Şimdi Ara

En İyi Fiyat/Kalite Oranlı Giyim Markası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
15.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zara.çok çok ucuza çok kaliteli ve ucuz şeyler alınabilir.
  • ne olacak 1miyar giysen veya 1milyonluk içindeki adam olmadıktan sonraben nike,sarar,lcw kazak istersen limon compy çok dayanıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

xside

• quote:

Orijinalden alıntı: ATOM ANT

ne olacak 1miyar giysen veya 1milyonluk içindeki adam olmadıktan sonraben nike,sarar,lcw kazak istersen limon compy çok dayanıklı

Hocam ilk cümlende ortaya attığın tez uygulamada tutmuyor.Çünkü karakter,akıl ve davranışlar dış görünüş,para ve kıyafetin gölgesinde çoğu sefer kalmasına zorlanıyor.Bunu yapan çoğunluk çünkü ciddi anlamda olaya bir bütün olarak yaklaşan yok.Küçük bir ayrıntı ile beslenen büyük ön yargılar günümüzün sahnesinden inmek bilmiyor.
    Hamurunda ayılık olabilir,Ferrari'nle kapatırsın.
    Malın önde gideni olabilirsin,şöhretinle gölgeleyebilirsin.
    Kendini geliştirmekle uğraşmana gerek yok,adam olmanada.
    Yeter ki paran olsun,büyük adam olursun vesselam,hemde hiç olamayacağın kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Levis , Mavi

+ Dockers ve Zara
  • spor için Nike Adidas puma ( ayakkabı tiger).

Günlük : mavi levis little big
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotinberq

zara.çok çok ucuza çok kaliteli ve ucuz şeyler alınabilir.

indirim zamanları kumar oynamak gibi acaba 2. indirime kalırmı bu diye riske giriyosun kendince:)...
  • Bimde satılan bilimum kıyafetler.şakaydı tabi..

LCW,Collezione'den aldıklarım en kalitelieri :D mavi,levis,dockers gibi firmalar bütçemi zorluyor..
  • Pazar malları
  • us polo ve polo garage arasında ne kadar fiyat farkı var , açıkçası ben büyük firmaların mallarının fiyatlarını bilmiyorumm , ltb , azar , us polo gibi yerlerde pantalon ve gömlek t-şirt fiyatları ne kadar ortalama yazarsanız sevinirim
  • Hiç biri değil pazarları eğer çok çok dikkatli gezerseniz baya kaliteli sweat shirtler ,gömlekler ve t-shirtler çıkabiliyor ama çok nadir.
  • LCW.. Collenizone bana kalitesiz geliyor nedense
  • gömlekte abercrombie den memnunum.
  • abercrombie alabilsem bende memnun olurdum muhtemelen :) Giyim mağzalarının sürekli indirime girip durmalarıda insanı hep bocalatıyor mesela colezioneden arkadaşa bir sweat almıştım 25 mi 30 mu neydi geçen gördüm 9 tl ye düşmüş, indirimleri sürekli takip etmek gerek büyük markalarınki dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy

abercrombie alabilsem bende memnun olurdum muhtemelen :) Giyim mağzalarının sürekli indirime girip durmalarıda insanı hep bocalatıyor mesela colezioneden arkadaşa bir sweat almıştım 25 mi 30 mu neydi geçen gördüm 9 tl ye düşmüş, indirimleri sürekli takip etmek gerek büyük markalarınki dahil.

Valla ha abercrombie alıpta memnun olmayan adam olur mu ya.

Bu arada sadece kotta Levi's.Çünkü kot dendi mi akla Levi's gelir.501 serisi dışında fiyatları da makul.
    Ama 501'in kalitesi,kesimi vs. hiçbirinde yok.Kot dediğin 501'dir.Diesel miesel hikaye...

Kot dışında colin's,collezione,lcw
  • quote:

Valla ha abercrombie alıpta memnun olmayan adam olur mu ya.

Bu arada sadece kotta Levi's.Çünkü kot dendi mi akla Levi's gelir.501 serisi dışında fiyatları da makul.
    Ama 501'in kalitesi,kesimi vs. hiçbirinde yok.Kot dediğin 501'dir.Diesel miesel hikaye...

şimdi ilk olarak orjinal abercrombie para veren kişi alışveriş yapmaktan anlamıyordur , sahtesi ile orjinali arasında çok küçük farklar olan bir firma ve bu firma bir italyan devi olan armani ile yakın fiyatlara gömlek , t shirt satıyor armani mi abercrombie burda kıyaslanmaz ve bunu kıyaslayacak kapasitede insan forumda pek yok , ikinci olarak levis kotlar iyidir güzeldir fakat , diesel kot kadar değil , kumaş olarak ikiside kaliteli , kesim olarak da ama kalite olarak diesel ile levis kıyaslanmaz , diesel levis dan üstün bir markadır

• F/P dersen
    De facto
    Sevenhill
    ama özellikle Tena

Para sorun değilse
    US Polo
    Tommy Hilfiger
    Takım elbise için Altınyıldız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 5 Mart 2010; 4:22:44 >
  • US Polo
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

Pazar malları

Bende pazar mallarını çok severim. Her sene aydına giderim orada ünlü markaların fabrikaları var, ihracat fazlaları ve defolu ürünler o kadar ucuza gidiyor ki, iki sene önce 100 lira ile koca bavulu doldurmuştum.
  • Lee kotta made in usa olcak ama 6yıldır giyiyorum

ayakkabıda guccı

kumaşta altınyıldız

sporda adidas tek geçerim eşofmanları 1.sınıftır

tişörtde US Polo
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.