Şimdi Ara

En İyi Fiyat/Kalite Oranlı Giyim Markası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
15.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maşallah forumda en kötüsünün bi tişörtü 80lira polodan aşağı giyen yok

pull&bear çok güzel ürünleri var ayrıca fiyatları uygun
  • HERHALDE ÇOĞU KİŞİ GİYDİĞİ DEĞİLDE GİYMEK İSTEDİĞİ AKLINDAKİ MARKAYI YAZMIŞ :)
  • Ankara maltepe pazarında cix erdoğan var git yardımcı olur
  • dockers ve u.s.polo
  • quote:

Orijinalden alıntı: apca[tr]

dockers ve u.s.polo

yalaaaaaaaaannnnnn yalannnnnnnnnnnnnn söylüyorsun apçaa bugüne kadar samanpazarından çıkmadın sen
  • LCW
    seven hill
  • önceden u.s polo alırdım bende hep ama şimdi herkeste görüyorum bidaha almama kararı aldım.abercrombie,gap,hollister gibi markaların çakmaları zaten herkeste olduğu için hiç giymedim hayatımda.

marka olarak en sevdiğim jack jones,
  • benetton

adidas x2

puma

koton= (saçma pahalılıkları oluyor arada)

abercrombie

• Öncelikle faydalı bir konu olmuş, düşünüp açan arkadaşa teşekkürler.
    Marka delisi bir insan değilim, yakıştığını düşündüğüm şeyi giyerim, konuda ilgimi çekeb şey ise fiyat/kaliteye göre bir değerlendirme yapılması. Her zaman verdiğim ödediğim fiyata alabileceğim en iyi şeyi almak istediğim için fiyat/kalite testlerini ve değerlendirmelerini takip ederim.
    Herkese saygılar...
  • Ben şuan ki 1500+ gelirimle alamıyorum bu saydıgınız kıyafetleri. Demek ki cok cok iyi geliriniz var beyler. Allah daha çok versin maşallah size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshi -- 29 Haziran 2010; 12:14:15 >
  • Collesion
  • f/p jack and jones iyidir
  • Adidasın outletlerinde %50 falan indirim oluyor hep adidas alırım.
    pantolondada lke :)
  • de fuckto mu ne cin çıkacak cin çıkacak diyen
  • Millet iyi giyiyor beyler.. İyiki La Martina falan giyiyoruz diyen yok.
  • Allah Allah pahalı ürün kullanan biri foruma girip yazamaz mı beyler
  • abercrombie, fred perry, tommy hilfiger, lacoste, wrangler, adidas, mavi, Lee.
  • DeFacto f/p özellikle babalar gününde çok avantajlı ve güzel ürünler aldım
    dockers yine babalar günü süper indirimleri vardı
    collezione yine babalar günü %50 ye varan indirimler (bi t-shirt alana diğeri bedava 6 tl falandı fiyatıda) vardı hep babalar gününü denk düşürdüm
  • Yukardaki yazıları okduğumda insanlarımızın kaliteden anlamadıklarını gördüm,çünkü iyi pazarlama sonucu dünyada kendini marka olarak tanıtmış birçok marka malesef ülkemizde kalitesiz ürünleri çok pahalıya satmaktalar.Bana göre 80 Tl ye sattıkları sweetler 20 Tl etmez ama pazarlama stratejileri milleti kandırmayı gerektiriyor.Evet dünyada tanınmışlar ama gidin o markanın italyada sattığı sweetleri görün bir de istanbulda saatıklarını görün.

Beyler,iyi ve kaliteli giymenize birşey demiyorum ama marka saplantısıyla bu pahalıdır ve kesin iyidir deyip pazarlama oyununa gelip değeri 20 Tl etmeyen ürünlere etikete takılıp 50 TL vermeyin.

Her pahalı markayı eleştirmiyorum,gerçekten çok iyi malzeme kullanıp çok iyi modeller üreten yabancı kaynaklı markalar var,adamlar yapmış be abi dedirten markalar var ama yukarda bahsettiğim gibi çinde yada taylandda ucuza üretip üstelik ucuz malzemeler kullanarak,ordan gemilerle ülkemize gelen ve çok abarttığımız mağazalarda satılan markalar var,zaten bu markalar zamanla ülkemizde iflas ediyorlar,sonra da kriz diye yalan atıyorlar.

İflas edenler olduğu gibi yıllarca kazançlarını katlayanlar da var çünkü bizde bu kafa oldukça dandik ürünlere sırf marka diye fazla vermeye devam ettikçe kazanmaya devam ederler.

Her pahalı marka yada her pahalı ürün kaliteli demek değildir,bu ürünleri para vererek alıyorsunuz,parasını veriyorsunuz bedavaya almıyorsunuz,ürünü beğenmediğinizde çok rahatlıkla ben almıyorum,bu kadar etmez bu diyebilmelisiniz mağaza yetkilisine.Bunu demezseniz bu firmalar kendini düzeltmez.

Zamanım olduğunda burda marka isimleri vererek de düşüncelerimi yazacağım.

Şu an yazamıyorum markaları ve haklarında düşündüklerimi çünkü zamanım az ve yazı da uzun zaman alır.Önceki yazılardan anladığım kadarıyla ismini duyurmuş,gerçektende daha önce kaliteli satmış ama birkaç yıldır özellikle 2002 yılından itibaren ucuz malzemden ucuz ürünler üretip pahalıya satan markaları hala halkımızın sempatiyle aldığını görüyorum,oysa kalitesini bozmuş,buna rağmen fiyatını ürünün değeriyle orantılı oranda düşürmemiş markaları almayarak onlara mesaj vermemiz gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 1 Temmuz 2010; 1:45:47 >

• Little Big - Berskha - pull & bear

bunlar hem klas hemde indirimleri takip ederseniz ucuza alabilirsiniz. ama gerçekten pahalı satıyolar bence
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.