Şimdi Ara

** EN İYİ FIREWALL PROGRAMLARI ** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
48.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

** EN İYİ FIREWALL PROGRAMLARI **

(En Son Oy Tarihi: 19.11.2020)
Giriş
  • @volcou ve @blade_2271, çok uzun zamandır (pentium III'lerden beri) zonealarm kullanmaktayım, bahsettiğiniz problemler hiç yaşamadım şu zamana kadar.. probleminizin asıl kaynağını bilemiyorum malesef ama sadece bu tip sorunlar yaşamadığımı belirtmek istedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terapati -- 25 Şubat 2007; 12:51:09 >
  • Zone alarm'ı şimdi kurdum 90 günlük deneme sürümü ve üstelik 1 yıla kadar devam ettirebiliyormuşsunuz. Ancak bu program sağ alt köşede çalışmıyor bu nasıl iş masaüstünde öyle kaldı. Cancel deyince de tamamen kapanıyor. Birde bunu kurduktan sonramı oldu anlayamadım winamp ı veya windows media player'ı full ekran yaptığımda windows bilmem hangi yönergeye başvuruyor ve yeniden başlıyor. Bu konularda bir fikri olan varmı?
  • bence kerio bircok problem kerio kurduktan sonra düzeldi hatta suna cok saasırdım win32 hatası veriyodu kurunca giti kapatıyodum bidaha verip kilitliyodu bilgisaayrı sanırım kerio çözüyodu nalamdım :):)
  • Sistemi kasmadan en iyi güvanliği sağlamak istiyorsan Comod Firewall'u öneririm.

Bu güvenlik duvarı ücretsiz ve Türkçe.
  • Zone Alarm'sız bir bilgisayar, çırılçıplak savaşa gitmek gibidir.

Ayrıca paylaşım programı kullanıcılarına Zone Alarm yanında MUTLAKA PeerGuardian kurmalarını öneriyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

Sistemi kasmadan en iyi güvanliği sağlamak istiyorsan Comod Firewall'u öneririm.

Bu güvenlik duvarı ücretsiz ve Türkçe.

aynen bir kaç aydır kullanıyorum gayet memnunum.
  • Kimse önermemiş , Comodo firewall türkçe ve ücretsiz , testlerde birinci sırada , burada tavsiye edilenler comododan sonra geliyor .
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Link

Kimse önermemiş , Comodo firewall türkçe ve ücretsiz , testlerde birinci sırada , burada tavsiye edilenler comododan sonra geliyor .

yazılanları iyi okusaydın
  • yaw arkadaslar ben asus board un cd sin den cıkan firewall kullanıyom nasıl bilirsiniz bunu iyimidir
  • ya ben bir şey sorucam ben zyxel prestige 600 serisi bu telekomun verdiği modemlerden kullanıyorum bu modeme hangi fire wall iyi gelir yani uyum veya herhangi bir sorun çıkarmaz yardımcı olumusunuz
  • Anket eklenmiştir.

http://personal-firewall-software-review.toptenreviews.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::SpyNet::: -- 18 Haziran 2007; 20:08:37 >
  • Comodo hem Türkçe hem de gayet başarılı ve ücretsiz!
  • Comodoya sempati göstermekle beraber Outpost diyorum. Çünkü özelleşterelebilir profil özelliği var.
    Birkaç profil oluşturdum. özellikle dizüstünde iyi iş görüyor.
    Diyelim yabancı bir yere gittim wirelles var fakat ben paylaştığm klasörlerleri göstermek istemiyorum. Ağ kapalı profiline geçiyorum.
    Bankacılık işlemi yapacağım. Ciddi işlerle uğraşırken öyle her programın nete çıkmasını istemem. Güvenli profiline geçiyorum. Bu profilde çok az programa izin verdim msn bile bloke. Bu profilde güvenlik ayarlarını maximum getirdim.
  • Uzun bir süredir Zone Alarm Pro kullanıyorum.Gayet memnunum, şu ana kadar bir sorun veya güvenlik stabilitesizliğiyle karşılaşmadım. Buradaki yorumları gördükten sonra Comodo' yu da deneyeceğim. Adını duymuştum fakat Zone Alarmdaki memnuniyetim denememi engellemişti.
  • Hiçbirini kullanmıyorum ve mutluyum.
  • kendi bilgisayarımda kerio personal firewall'u yeni kullanmaya başladım, şirkette ise kerio winroute firewall kullanıyoruz kelimenin tek anlamıyla tam bir canavar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: L`EstrancdeqDe`Stran

Uzun bir süredir Zone Alarm Pro kullanıyorum.Gayet memnunum, şu ana kadar bir sorun veya güvenlik stabilitesizliğiyle karşılaşmadım. Buradaki yorumları gördükten sonra Comodo' yu da deneyeceğim. Adını duymuştum fakat Zone Alarmdaki memnuniyetim denememi engellemişti.

Aynen. Ben de Comodo hakkında çok fazla övgüye rastladıktan sonra denemek istedim ama Zone Alarm Pro'ya öyle alıştımki denemeyedim bir türlü.
    Zone, Defalarca hayatımı kurtardı. Bugüne kadar hiçbir sorun çıkarmadı. İyi geçiniyoruz.
  • comodoyu kurup denedim ancak hiç memnun kalmadım. ya ben kullanmayı beceremedim yada comododa cidden bir sorun var.
    nwn2 oynayıp oyundan çıktıktan sonra "nwn2 ... dll dosyasına kanca atarak explorer üzreinden nete bağlanmaya çalışıyor" hatası verince ohaa, yok artık dedim ve sistemdem kaldırdım direkt olarak.
    şu anda windowsun kendi firewall u haricinde sadece peerguardian kulanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • Ben oyumu Agnitum Outpost Firewall'dan yana kullandım. Kısa süreli bir kullanımdan sonra programa tamamen hakim olabiliyorsunuz. Profesyonel bir firewall yazılımı kullanmanın keyfine varıyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: pn junction

kendi bilgisayarımda kerio personal firewall'u yeni kullanmaya başladım, şirkette ise kerio winroute firewall kullanıyoruz kelimenin tek anlamıyla tam bir canavar...

evet ben de internette raslamıştım bu programa, ne zone alarm ne de comodo bu program kadar etkili, şiddetle tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.