Şimdi Ara

En iyi çay markası hangisi? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
67
Favori
557.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallaha bugüne kadar KAÇAK ÇAY'dan iyisini göremedim (ciddi diyorum) Diğerleri bana acı geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

organik hemşin çayı

Hemşin çayı da ayrı bir güzeldir , yakında ondan da getirteceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zögeekşi

Vallaha bugüne kadar KAÇAK ÇAY'dan iyisini göremedim (ciddi diyorum) Diğerleri bana acı geliyor

şahsen ben "çaykolik" olduğumdan kaçak olanını da rize çaylarını da seviyorum. Yanlız markette satılan kalıntıları kasdetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

Vallaha bugüne kadar KAÇAK ÇAY'dan iyisini göremedim (ciddi diyorum) Diğerleri bana acı geliyor

şahsen ben "çaykolik" olduğumdan kaçak olanını da rize çaylarını da seviyorum. Yanlız markette satılan kalıntıları kasdetmiyorum

bende çaykoliğimdirde türk çayını bir türlü içemiyorum sadece kaçak kaç içebiliyorum vlla gene canım istedi

• quote:

quote:

quote:

bende çaykoliğimdirde türk çayını bir türlü içemiyorum sadece kaçak kaç içebiliyorum vlla gene canım istedi

sana "Ahmad Tea" iyi gider dostum sever misin ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

onu bilmiyorumda bizimki layaline tadı güzelde

• zögeekşi Bi ara deneyin
  • Bende çaykurcuyum ama aynı çayı alsak bile tadı birbirini tutmuyor. Bazen aromalı güzel bir tadı oluyor bazen de acımsı oluyor.
  • kaçak çay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Bende çaykurcuyum ama aynı çayı alsak bile tadı birbirini tutmuyor. Bazen aromalı güzel bir tadı oluyor bazen de acımsı oluyor.

hasat mevsimine göre tadı değişim gösterebilir
  •  En iyi çay markası hangisi?

Başkasını içemiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Nerede bulunur bu Ahmad Tea?

• quote:

Orijinalden alıntı: harami

kaçak çay gibisi yok. Garibim çaykur lipton diyor.. :(

Kaçak çayın lezzeti, ABD'nin Ortadoğu'ya attığı uranyum bombalarından geliyor olmasın?

Not: Ahmad Tea, İngiliz şirketiymiş yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanAkkor -- 12 Ocak 2012; 10:37:11 >
  • Doğuş Çay
  • Siz içemezsiniz bu çayı afacanlar kaçak çay denir buna acı gelir bünyenize ama yinede paylaşayayım denemek isteyen olur,

En iyi çay markası hangisi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

kaçak çay gibisi yok. Garibim çaykur lipton diyor.. :(

Kaçak çayın lezzeti, ABD'nin Ortadoğu'ya attığı uranyum bombalarından geliyor olmasın?

Not: Ahmad Tea, İngiliz şirketiymiş yahu.

Dostum, bak işi politikaya karıştıracaksan bu işin sonu gelmez. O tadı bulamazsın işte.

Ha ha... Sizin çayın tadı çerçopten geliyormuş be ya

Bkz. caps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanAkkor -- 14 Ocak 2012; 9:26:28 >

• westernblew den 3 farklı çay sipariş ettim. Kaçak çayın tadını sevmediğimden tirebolu hariç diğer tüm çeşitleri aldım. Deneyip yazarım buraya
  • Westernblue, Tirebolu çayı var mı elinde? Varsa fiyatı nedir? İstanbul'a kargo ücreti ne kadar tutar 1 kg için (yaklaşık)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektem

Westernblue, Tirebolu çayı var mı elinde? Varsa fiyatı nedir? İstanbul'a kargo ücreti ne kadar tutar 1 kg için (yaklaşık)?

Merhaba "lektem" hocam;

"ÇAYKUR'un 42 No lu Tirebolu Çay"ı var elimde. Yarım kiloluk ÇAYKUR un paketleri şeklinde satmaktayız. Fiyatı 30 liradır. Kaçak çaya alternatif olarak ÇAYKUR un ürettiği bir çaydır.

Selamlar..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.