Şimdi Ara

En iyi çay markası hangisi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.477
Cevap
67
Favori
557.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

Orijinalden alıntı: Cünübettin Döşükıllı

Kaçak çay.. üstüne tanımam 1 ufak termos bitiririm :)

Yani Seylan çayı mı yoksa Rize çayı gibi siyah çay mı?

seylan çayı
  • quote:

quote:

quote:

Kaçak çay.. üstüne tanımam 1 ufak termos bitiririm :)

Yani Seylan çayı mı yoksa Rize çayı gibi siyah çay mı?

seylan çayı

Seylan çayı Bim'de bile satılıyor. Kaçak Seylan ile kaçak olmayan Seylan çayı arasındaki fark nedir dostum?

• Bende bilmiyorum :) ama içmenizi öneririm lezzetli bi tadı var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funny00 -- 21 Ocak 2012; 14:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

Westernblue, Tirebolu çayı var mı elinde? Varsa fiyatı nedir? İstanbul'a kargo ücreti ne kadar tutar 1 kg için (yaklaşık)?

Merhaba "lektem" hocam;

"ÇAYKUR'un 42 No lu Tirebolu Çay"ı var elimde. Yarım kiloluk ÇAYKUR un paketleri şeklinde satmaktayız. Fiyatı 30 liradır. Kaçak çaya alternatif olarak ÇAYKUR un ürettiği bir çaydır.

Selamlar..

30 lira mı? Ben bu çayı bizim mahalledeki markette buldum. Yarım kilosu 5,95'ten aldım. Orijinal Çaykur çay. Hologramlı. Karton kutu içinde ayrıca ambalajlamışlar. 30 lira bana ve sanırım forumdaki diğer herkese "fantastik" bir fiyat gibi gelmiştir sanırım.

30 lira mı?Peheeyy 30 liraya ne çaylar var.Champion, istikan, ahmad tea...Ben yarımlık çaykur sarı paketten şaşmam ama ucuz birşey olsa bu çayı deneyebilirdim.

"ELEKALTI ÇAYI" mızı bir deneyin isterseniz, hoşunuza gidecektir..

• Doğuş Karadeniz Çay (sarı renkli) çok güzel. İçerisinde tomurcuk da var.
  •  En iyi çay markası hangisi?
    bu çayı ingiltereden akrabam getirmişti güzeldi bayağı. türkiye de ise doğu karadeniz çayları lipton ve doğuşun güzel oluyor. earl grey çayı en güzelidir şu dünyada markası ne olursa olsun.
  • Fiyatlarımızı DH üyelerine özel güncelledik. İmzamdan ulaşabilirsiniz..
  • çaykur'u hiç tavsiye etmem

lipton doğu karadeniz iyidir
  • Lipton
  • Çayınıza ara sıra kakule tohumu da katabilirsiniz. Güzel oluyor. Harun Kolçak'tan bizzat aldığım bir tavsiyedir. Kakule tanesini alın, içini açın, kabuk ve içindeki tohumlarla demin içine atın.
  • bulabilirsense marco polo bulamazsansa ISTIKAN YİNE BULAMAZSANSA ALOKOZAY ONUDA BULAMAZSANSA LAYALINA BU YAZDIKLARIMIN HICBIRINI BULAMAZSAN ÇAY ICME sıralamayı iyiden kötüye yaptım benim içmediğim çay markası kalmadı çay expertizi sayılırım artık heleki marco polo gibi çay daha görmedim
    Saygılarımla
  • Kimsenin yazmamasina cok sasirdim:

Bana en lezzetli gelen cay Twinings Earl Grey Tea

En iyi çay markası hangisi?
  • Çay Erdal Bakkal'da içilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rain

Çay Erdal Bakkal'da içilir.

plastik bardakta sallama cay
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliluyan

bulabilirsense marco polo bulamazsansa ISTIKAN YİNE BULAMAZSANSA ALOKOZAY ONUDA BULAMAZSANSA LAYALINA BU YAZDIKLARIMIN HICBIRINI BULAMAZSAN ÇAY ICME sıralamayı iyiden kötüye yaptım benim içmediğim çay markası kalmadı çay expertizi sayılırım artık heleki marco polo gibi çay daha görmedim
    Saygılarımla

Bu çaylar, Seylan çayı mı siyah çay mı?
  • çaykur kamelya
  • tabi ki çaykur..bir ara kaçak çay içmiştim sadece bir yudum aldım daha da içmedim, ne tadı ne birşeyi var..birçok farklı marka çay içtim çaykur gibisi yok..hele maçlarda devre arası içtiğim çaykur poşet çayın tadı başka oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53anzerli53

tabi ki çaykur..bir ara kaçak çay içmiştim sadece bir yudum aldım daha da içmedim, ne tadı ne birşeyi var..birçok farklı marka çay içtim çaykur gibisi yok..hele maçlarda devre arası içtiğim çaykur poşet çayın tadı başka oluyor

• quote:

quote:

tabi ki çaykur..bir ara kaçak çay içmiştim sadece bir yudum aldım daha da içmedim, ne tadı ne birşeyi var..birçok farklı marka çay içtim çaykur gibisi yok..hele maçlarda devre arası içtiğim çaykur poşet çayın tadı başka oluyor

Ne alaka dostum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ne alaka dostum..

bizde 53 üz uşağum 53 lü olan bilir çayın hasını

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.