Şimdi Ara

En Iyi Antivirus Programi! (Inceleme)BitDefender, Kaspersky, F-Secure, PC-Cillin, Nod32, McAfee..... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
29.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuda kesinlikle nod32 yi önereceğim arkadaşlar.
    2.51 sürümü tamamen türkçe üstelik.
    Programın kullanıcısı gittikçe çoğalıyor haliyle üst sıralara tırmanıyor program.
    ne kadar destek verilirse o kadar yükselir.

En ufak bir kasma yaratmaz 120 gb tı 15 dakikada tarayabilrsiniz.
    Anlık tarama yapar ama farkında bile olmazsınız.
    Sadece denedikten sonra yorum yapın göreceksiniz farkı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: owen_10

antivir personalı tek gecerım

+1

keşke antivir'i de dahil etseydin teste...
  • Bitdefender'ı çok beğeniyorum nod 32 de resimli ayarları yap oldukça uzun sürüyor ama güzel program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MTC -- 29 Ağustos 2006; 12:20:06 >
  • Bitdefender çok iyi
  • arkadaşlar NOD 32 valla bir numara.ve bilgisayarıda hiç kasmyorrr.

• valla ben de tam bu konu bana göre diyodum virüs programi bulmaya calisiyodum en iisini ama yine kafam karisti herkez baska bi isim sölüyo
  • antivirusumebir kez daha güvendim bitdeffender
  • birisi bana bitdefender ve kaspersky nin linklerini verebilirmi acaba indirmem icin???
  • quote:

Orjinalden alıntı: imamoglu

birisi bana bitdefender ve kaspersky nin linklerini verebilirmi acaba indirmem icin???

?????????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: serji

Evet arkadaslar forumu uzun suredir mesgul eden ve mesgul edecek bir konu: En iyi AntiVirus programi hangisi? Artilari eksileri neler? Bunu sizlere bu yazimda aciklayacim mumkun oldugunca objektif olmaya calistim. Eger bir elestirisi - istegi olan varsa buraya yazabilir yada bana pm atabilir. Ayrica En Iyi spyware programinida incelemeye alacagim ilk firsatta. Tum sonucu ilk mesajda yazmak zaman alacagindan ve benim icin cok zor olacagindan simdilik yalnizca kategorilerin enlerini ve en iyi 3 programi kisaca acikliyorum. Firsat buldukca daha detayli olarak inceleyecegim. Incelenen programlar listesine bakarak aciklamadigim programin ozelliklerini yazmami isterseniz en kisa zamanda ekleyecegim detayli olarak.

Incelenen Programlar: BitDefender, Kaspersky, F-Secure, PC-Cillin, Nod32, McAfee, Norton, AVG, eTrust, Norman.

Kullanim Kolayligi:
    En Kolay: Bitdefender, Kaspersky
    En Zor: Norman, Nod32
    Virus Temizleme:
    En Iyi: Tum Programlar cok iyi ve birbirine yakindi fakat Bitdefender(10/10) ve Kaspersky(10/10) bir adim one ciktilar.
    En Kotu: Norman (10/7)
    Guncelleme:
    En cok: Kaspersky(saat basi) , Bitdefender (2 saatte bir)
    En az: Norton (haftada bir)
    Kurulum Kolayligi:
    Tum programlarin kurulumu basit.
    NOT: Norton Kaldirmada asiri derecede problem cikartiyor.
    Yardim/Destek:
    En Iyi: Bitdefender, Kaspersky, F-Secure
    En Kotu: McAfee
    Tarama Suresi(80 GB):
    En hizli: Kaspersky(8 dk), Bitdefender(20 dk)
    En yavas: McAfee (1 saat)

GENEL:
    1. Bitdefender:
    Kullanim Kolayligi:
    Softwin gercekten cok iyi bir is cikarmis. Kendilerini tebrik etmek lazim. Hos ve kolay bir arayuze sahip. Ayrica kendini otomatik olarak guncelliyor. Bir kere kurduktan sonra sisteminizde bir AV programi oldugunu unutabilirsiniz.
    Virus Temizleme:
    Sistemde bulasmis olan butun virusleri tamamen temizleyen Bitdefender ayrica yanlis bir alarmda vermedi. Buda bir virus programi icin ciddi bir basari.
    Boylece Bitdefender bilgisayariniza verdigi onemi gosterdi ve kendini kanitladi.
    Guncelleme:
    Program otomatik olarak saat basi kendini update edebiliyor. Isterseniz sizde kendiniz bir kontrol yaparak hangi guncellemeleri yapacaginizi
    secebiliyorsunuz. Programin cok sik guncellenmesi buyuk bir arti.
    Kullanim Kolayligi:
    Herkesin kullanabilecegi kadar basit ve hicbir sorun yok.
    Yardim/Destek:
    Telefon destegi veriyorlar ve SSS sayfalari var. Ayrica e-mail ile 6 saat icinde cevap alabiliyorsunuz.

2. Kaspersky:
    Kullanim Kolayligi:
    Kullanici dostu bir arayuze sahip. Buda programi kullanmayi kolaylastiriyor. Bir cok ozellige ragmen boyle iyi bir arayuzu olmasi buyuk bir arti. Ev kullanicilari icin pek fazla ayar yapmaya gerek birakmiyor. Uzman kullanicilar ise istedikleri takdirde kendileri programi ozellestirebiliyor.
    Virus Temizleme:
    Bitdefender gibi sistemdeki butun virusleri - ustelik cok daha kisa bir surede - temizlemeyi basardi. McAfee'nin 80 GB bir harddiski bir saatte taradigi hesaba katilirsa Kaspersky 8 dakika ile bu isi asmis gibi gorunuyor.
    Guncelleme:
    Bu kategoride Bitdefenderi gecen tek program. Saat basi kesinlikle bir update bulunuyor. Sistem guncellestirmeleri otomatik olarak alabiliyor yada isteginiz dogrultusunda kendiniz de alabiliyorsunuz. Bir buyuk arti olarakta baglantinizin kopmasi durumunda kaldigi yerden devam etme ozelligine sahip.
    Yardim/Destek:
    Telefon ve forum destegi veriyorlar - SSS sayfalari var. Ayrica e-mail ile 12 saat icinde cevap alabiliyorsunuz.

3. F-Secure:
    Hakikaten beni en cok sasirtan program oldu. En son bunu kurdum sisteme aslinda bu disarida kalmasin diye. Fakat iyiki kurmusum
    ve boyle guzel bir programdan haberdar olmusum diyorum.

NOT: Katkilarindan dolayi Flyy'a sonsuz tesekkurler

bisi soracam ona göre cekecemde simdi bunlar internet security programlarimi anti virüs programalrimi bide interne securiity napiyo anti virüs sadece(virüs temizliyo demi? aralarindaki fark nedir????

• NOD32
    den şaşmam arkadaş ayrıca kulalnım kolaylığında bn hiç bi zorlık göremedm bide kaspersky ve bitdefender ın 80gb veriyi okadr sürede tamamalmasıda pek sağlıklı diil

Bide NOD32 de in depth-analysis seçeneği var en garanti scan yöntemi biraz uzun sürdüğü doru ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadrupoll -- 3 Eylül 2006; 14:14:36 >
  • BitDefender, Nod32, McAfee, Norton, AVG kullandım.
    Bunlardan begenime gore sıralamam:
    1.) Nod32
    2.) BitDefender
    3.) McAfee
    4.) Norton, AVG
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhantorhan

BitDefender, Nod32, McAfee, Norton, AVG kullandım.
    Bunlardan begenime gore sıralamam:
    1.) Nod32
    2.) BitDefender
    3.) McAfee
    4.) Norton, AVG

kardeş sen belli ki KASPERSKY kullanmamışsın. Kaspersky klasında bir tek Bitdefender var, onunda Kaspersky kadar firewall, antispy, antispam, mail tarama gibi çeşitliliği yok...

80 GB ı Kaspersky nin o sürede taraması imkansız. Güncel bir işlemci ile En az 1 saat alır.

norton çok kastırıyor bilgisayarı, kullanışsız hale getiriyor. Kasperskyde norton kadar olmasada kastırıyor, az kastıran ve kaspersky kalitesine yaklaşan birşey bulsam, onuda kullanıcam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedygonzales926 -- 3 Eylül 2006; 19:05:36 >
  • Evet zaten dikkat ettiysen Topic'te acılanlar arasında kullandıklarımı yazdım, ve bunlar icinde Kaspersky'ı kullanmadım, ama topicte yeralmayan kullandıgım da oldu, onları yazmadım.
  • 64 bit anti virüs programı bilenler yazabilir mi?

Benim bildiklerim; Avast ve Mcafee var....
  • quote:

quote:

birisi bana bitdefender ve kaspersky nin linklerini verebilirmi acaba indirmem icin???

?????????????

kaspersky internet securıty 6.0'ın lınkı, kaspersky öneririm ben ayrıca bu verdıgım lınkdekı topıkdede cogu kişi kaspersky demiş

NOT:link topikin içinde yazıyo.

http://forum.donanimhaber.com/m_8803901/tm.htm
  • kaspersky
  • McAfee
  • evet onlar ama hız açısında kaspersky 1 adım daha önde
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: serji

Evet arkadaslar forumu uzun suredir mesgul eden ve mesgul edecek bir konu: En iyi AntiVirus programi hangisi? Artilari eksileri neler? Bunu sizlere bu yazimda aciklayacim mumkun oldugunca objektif olmaya calistim. Eger bir elestirisi - istegi olan varsa buraya yazabilir yada bana pm atabilir. Ayrica En Iyi spyware programinida incelemeye alacagim ilk firsatta. Tum sonucu ilk mesajda yazmak zaman alacagindan ve benim icin cok zor olacagindan simdilik yalnizca kategorilerin enlerini ve en iyi 3 programi kisaca acikliyorum. Firsat buldukca daha detayli olarak inceleyecegim. Incelenen programlar listesine bakarak aciklamadigim programin ozelliklerini yazmami isterseniz en kisa zamanda ekleyecegim detayli olarak.

Incelenen Programlar: BitDefender, Kaspersky, F-Secure, PC-Cillin, Nod32, McAfee, Norton, AVG, eTrust, Norman.

Kullanim Kolayligi:
    En Kolay: Bitdefender, Kaspersky
    En Zor: Norman, Nod32
    Virus Temizleme:
    En Iyi: Tum Programlar cok iyi ve birbirine yakindi fakat Bitdefender(10/10) ve Kaspersky(10/10) bir adim one ciktilar.
    En Kotu: Norman (10/7)
    Guncelleme:
    En cok: Kaspersky(saat basi) , Bitdefender (2 saatte bir)
    En az: Norton (haftada bir)
    Kurulum Kolayligi:
    Tum programlarin kurulumu basit.
    NOT: Norton Kaldirmada asiri derecede problem cikartiyor.
    Yardim/Destek:
    En Iyi: Bitdefender, Kaspersky, F-Secure
    En Kotu: McAfee
    Tarama Suresi(80 GB):
    En hizli: Kaspersky(8 dk), Bitdefender(20 dk)
    En yavas: McAfee (1 saat)

GENEL:
    1. Bitdefender:
    Kullanim Kolayligi:
    Softwin gercekten cok iyi bir is cikarmis. Kendilerini tebrik etmek lazim. Hos ve kolay bir arayuze sahip. Ayrica kendini otomatik olarak guncelliyor. Bir kere kurduktan sonra sisteminizde bir AV programi oldugunu unutabilirsiniz.
    Virus Temizleme:
    Sistemde bulasmis olan butun virusleri tamamen temizleyen Bitdefender ayrica yanlis bir alarmda vermedi. Buda bir virus programi icin ciddi bir basari.
    Boylece Bitdefender bilgisayariniza verdigi onemi gosterdi ve kendini kanitladi.
    Guncelleme:
    Program otomatik olarak saat basi kendini update edebiliyor. Isterseniz sizde kendiniz bir kontrol yaparak hangi guncellemeleri yapacaginizi
    secebiliyorsunuz. Programin cok sik guncellenmesi buyuk bir arti.
    Kullanim Kolayligi:
    Herkesin kullanabilecegi kadar basit ve hicbir sorun yok.
    Yardim/Destek:
    Telefon destegi veriyorlar ve SSS sayfalari var. Ayrica e-mail ile 6 saat icinde cevap alabiliyorsunuz.

2. Kaspersky:
    Kullanim Kolayligi:
    Kullanici dostu bir arayuze sahip. Buda programi kullanmayi kolaylastiriyor. Bir cok ozellige ragmen boyle iyi bir arayuzu olmasi buyuk bir arti. Ev kullanicilari icin pek fazla ayar yapmaya gerek birakmiyor. Uzman kullanicilar ise istedikleri takdirde kendileri programi ozellestirebiliyor.
    Virus Temizleme:
    Bitdefender gibi sistemdeki butun virusleri - ustelik cok daha kisa bir surede - temizlemeyi basardi. McAfee'nin 80 GB bir harddiski bir saatte taradigi hesaba katilirsa Kaspersky 8 dakika ile bu isi asmis gibi gorunuyor.
    Guncelleme:
    Bu kategoride Bitdefenderi gecen tek program. Saat basi kesinlikle bir update bulunuyor. Sistem guncellestirmeleri otomatik olarak alabiliyor yada isteginiz dogrultusunda kendiniz de alabiliyorsunuz. Bir buyuk arti olarakta baglantinizin kopmasi durumunda kaldigi yerden devam etme ozelligine sahip.
    Yardim/Destek:
    Telefon ve forum destegi veriyorlar - SSS sayfalari var. Ayrica e-mail ile 12 saat icinde cevap alabiliyorsunuz.

3. F-Secure:
    Hakikaten beni en cok sasirtan program oldu. En son bunu kurdum sisteme aslinda bu disarida kalmasin diye. Fakat iyiki kurmusum
    ve boyle guzel bir programdan haberdar olmusum diyorum.

NOT: Katkilarindan dolayi Flyy'a sonsuz tesekkurler

bisi soracam ona göre cekecemde simdi bunlar internet security programlarimi anti virüs programalrimi bide interne securiity napiyo anti virüs sadece(virüs temizliyo demi? aralarindaki fark nedir????

??????????????????????????

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.