Şimdi Ara

En Iyi Antivirus Programi! (Inceleme)BitDefender, Kaspersky, F-Secure, PC-Cillin, Nod32, McAfee.....

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
169
Cevap
0
Favori
28.434
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Güvenlik Programları >> En Iyi Antivirus Programi! (Inceleme)BitDefender, Kaspersky, F-Secure, PC-Cillin, Nod32, McAfee.....
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    58 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cray_mx

benim laptopa giren flas bellek sayısını ben sayamadım bütün virüslerde oradan bulaşıyor sizce hangisini kulllanmalıyım :D

Antirun kullanıyorum.Sanada öneririm.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    en iyisi g data
    |
    |
    comodo kullanıyorum ben fena sayılmaz.. fekat şole bi problemim var.. chrome kullanıyorum searh başlığı altında indirme sekmesi açıyor altta ne yapsam çıkmaması için birşey yapamadım araştırdım virüs diolar (ki bilgisayarımı yeni almış yeni yüklemiştim chromu) bi türlü çözemedi tabi virüsseeee.. :(
    |
    |
  • bence teknik destek bakımından en iyisi comodo" GeekBuddy" sayesinde adamlar 7/24 saat yardım ediyorlar ve uzaktan pcye bile baglanabiliyorlar.Comodo antivirüsü tavsiye ederim antivirüs bakımından cok iyi ve güvenlik duvar cok saglam Comodo İnternet Security 2012 Pro tavsiyem :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

quote:

Orjinalden alıntı: My_CaRizMa

http://img371.imageshack.us/my.php?image=adszzr8.jpg

antivirüs dediğin böyle olur en ufak kasma yok. ramim 1024 galiba ram den kaynaklanıyo :D

SEN YENİSİN GALİBA

hocam NOD32 kullanda gör bakalım kasanpersky kasıyormuymuş kasmıyormuymuş.FARKI GÖR öyle konuş.derin bir OHHH çekeceğine adım gibi eminim.zati NOD32 kasanperskyden daha iyidir.virüsü bilgisayara bulaşmadan engeller.kasanpersky gibi virüsü bilgisayara bulaştırıp sonra aaa virüs buldum demez

ismi üzerinde yaw KASanPERSKY adını bile ööle koymuşlar

Mesajı görünce troll sandım sonra tarihe baktım 9 sene olmuş

• Yarbay
    7975 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

quote:

Orjinalden alıntı: My_CaRizMa

http://img371.imageshack.us/my.php?image=adszzr8.jpg

antivirüs dediğin böyle olur en ufak kasma yok. ramim 1024 galiba ram den kaynaklanıyo :D

SEN YENİSİN GALİBA

hocam NOD32 kullanda gör bakalım kasanpersky kasıyormuymuş kasmıyormuymuş.FARKI GÖR öyle konuş.derin bir OHHH çekeceğine adım gibi eminim.zati NOD32 kasanperskyden daha iyidir.virüsü bilgisayara bulaşmadan engeller.kasanpersky gibi virüsü bilgisayara bulaştırıp sonra aaa virüs buldum demez

ismi üzerinde yaw KASanPERSKY adını bile ööle koymuşlar

Mesajı görünce troll sandım sonra tarihe baktım 9 sene olmuş

aaa!!!! rintintin gelmiş!!!

GEÇMİŞE MAZİ DERLER
    |
    |

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Herkesin bir iyi dediği yazılım var ve her öneride bulunana bir sorum var cesaret edip bahsettiğiniz yazılımların kripto virüsüne % 100 koruma sağlayabileceğini garanti edebilen kaç kişi var acaba ????

ben kendi önerimi sunuyorum panda antivirüs yazılımları. bireyselde is, gold ,ve global kurumsalda adaptive defense. iddia etmek ile kalmadığım % 100 test edilip onaylanmıştır şuanda sadece kripto değil neredeyse piyasadaki virüslerin % 85 lik kısmını güncelleme almadan dahi engelliyor. temiz kurulum yapılmış bir sisteme kurulduğu andan itibaren % 100 koruma. virüslü içerik gelir ama asla çalışamaz sistemde kurumsalda bu kadar iddialı bir yazılım.
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.