Şimdi Ara

En Iyi Antivirus Programi! (Inceleme)BitDefender, Kaspersky, F-Secure, PC-Cillin, Nod32, McAfee..... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
29.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: b.unal1987
    ben buna pek inanmadım

dostum inanmak zorunda degilsin zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: LimeWaRe
    valla bende anlamadım vırsulerı buldu reset attım acılmadı daha:D

yok yaw yapmaz oyle sey bitdefender
    quote:

Orjinalden alıntı: ramerturk
    Test nasıl yapıldı? Kullanılan yöntem nedir?
    Programların tarama ayarları nasıldı?
    Bu ve benzeri sorulara daha detaylı cevaplar verilirse. Daha yararlı olur diye düşünüyorum.
    Emeğe saygı...

Evdeki 5 pcye ayni anda bu programlari kurdum (10 program 2 tur) daha sonra yeni cikan virusleri bulastirdim pclere hepsi ile tarama yaptim (programlarin tarama ayarlarinda degisiklik yapilmadi) ve cikan sonuc. Yardim ve destek ise bu programlari kullanan arkadaslardan bilgi aldim.

• kaspersky,norton,avast,panda,pccilin kullanan biri olarak bence onlardan daha iyi olduğunu iddia etttiğim bir programdan bahsedeceğim

Bu program bilgisayarı kasmayan,port kontrol eden,spy türü programları tanıyan gerçekten çok güzel bir program

McAfee Virusscan Enterprise

bunu kullanmaya başladığımdan itibaren virüs derdim bitti denemelisiniz ve incelemelisiniz

Not: enterprise olacak dikkat edin

En Iyi Antivirus Programi! (Inceleme)BitDefender, Kaspersky, F-Secure, PC-Cillin, Nod32, McAfee.....

En Iyi Antivirus Programi! (Inceleme)BitDefender, Kaspersky, F-Secure, PC-Cillin, Nod32, McAfee.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_inside -- 14 Ağustos 2006; 11:25:39 >

• Vallahi, NOD32 yi tek geçerim. Kullanması niye en zor olarak lanse ediliyor anlamadım. Kuruyorsun ve o gerisini hallediyor! En iyi heuristics onda (daha tanımlanmamış virüsleri yakalamada üstüne yok), threat sense diye bir teknolojisi var exe'leri sanal bir ortamda çalıştırıp süpheli hareket yapanın "ümüğünü" sıkıyor. Ayrıca en hızlı dosya tarama onda diye biliyorum, kullandığı hafıza 20mb'ı aşmıyor, genelde 10mbtak takılıyor, aleti de yavaşlatmıyor, download'u *sadace* 8 mb.

Heuristics'i o kadar iyi ki, 0. günde tanıdığı son zamanın kasıp kavuran 16 virüsün %88'ini tanımış, rakipleri %5-20 arasında kalırken. Ve bütün bunu inanılmaz hızlarda yapıyor. Eski bir norton kullanıcısıyım ve nortondan kurtulduğum için mutluyum.

http://www.eset.com/products/compare-NOD32-vs-competition.php
    Nod32 satış sorumlusu gibi konuştum ama bir aylık deneme sürümünü kullanın bi daha geri dönmezsiniz gibime geliyor.

• Kaspersky'nin 80 gb. hdd'yi 8 dakikada taradığına inanmak zor gerçekten.. 80 gb'ın ne kadarı kullanılıyordu..???
  • evet 8 dk olayını abartmışlar birazBende kaspersky internet security 6.0 ve 80 gb Harddisk war 70 gb dolu olmasına rağmen tarama süresi tam 1.5 saat sürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUSTIN -- 17 Ağustos 2006; 2:40:56 >
  • bitdefender ile nod32 aynı sayıda buluyor virus.

ve nod32 daha kolay kullanım ve daha az sistem gereksinimi duyuyor.sanırım inceleme de bazı eksiklikler war.ben 2 sinide denedigim icin yorum yapma geregi duydum.
  • ya ben yaklasık 2 senedir bitdefender kullanıodm, bazı virüsleri bulamıyo, ne kdr güncellerseniz güncelleyin, bulsa da disinfect edemio, sdc burda virüs var diyo, quarantine ya alıyo öyle bön bön bakıyo ama eninde sonunda sistem çöküyo.Kaspersky ye geçtm en sonunda ben de, onunla ilgili de şunu söyleyebilirim:İlk kurduğunuzda bilgisayarınız yuzde 50 ihtimalle berbat bi hale geliyo, zırt pırt takılmalar, yuzde 50 ye düşen performans fln, ama eğer kaspersky yi ilk kurduktan sonra sorun yaşamıyosanız, emin olun bitdefender a antivirüs olayını baştan anlatır kaspersky, suan çok memnunum.Tavsiyem yeni windows kurduğunuz anda kaspersky yi yuklemeniz ilk olarak..Sonradan yukleyince genelde mındar eder sisteminizi..
  • tek virus programı tanırım oda NOD tur. gerisi hikaye sistemi yormayan etkili virus programı arıyorsanıs
    NOD kullanın kullandırın
  • Nod32 derim, başka da birşey demem. Ne pcyi kasar, ne virüs geçirir. Tektir..
  • arkadaslar ben karspersky ile deep frezze kurduğumda bilgisayar sürekli Win açıldığında hemen arkasından reset atıyo başkasının başına böle bir olay geldimi ? yada bana bu konuda yardımcı olacak varsa sevinirim.

yardımlar için şimdiden teşekkürler.

saygılar..

• deepfreeze devre disi birakmayi dene bi sekilde daha sonra bir kez yeniden baslat. sorun kaybolacak daha sonra etkinlestirebilirsin.
  • Ben de Kaspersky Internet Security 6.0 (en son sürüm) kullanıyorum çok memnunum

Adam gibi virüs, spyware-adware, trojan vb temizliyor, gerçekten de bu zararlı yazılımlardan olanları temizliyor. A

ncak bir kusuru var, masum olarak alıştığım bildiğim dosyalara bile Trojan falan demeye başladı. Explorer.exe, winamp_524_full (winamp setup'ı, hem de resmi sitesinden indirildi) vb....... Ben güvendiğim dosyalarda add to trusted zone ya da Skip diyorum

Programda web siteleri için Anti-Banner (Flash AD reklam önleyici), pop-up blocker, anti-hacker, anti-spam vs koruma sistemleri de olması güzel.
  • awast ve avg free
  • benım hdd 120 gb kaspersky ınternet securıty 6.0 44dkk da taradı ayrıca bazı seylerıde atladım 8 dkk bıraz sacma olmus sankı ...
  • Kullanımı en zor antivirüs Nod32 mi seçildi? bu ankette şike olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mantality -- 18 Ağustos 2006; 23:16:05 >
  • Nod32 zor degıl kullanımı ayrıca 15 dkk'nı ayarlarına ayırdınmı zaten gerısını kendısı yapıyo hıc ellemıyosun bılemm..
  • panda titanium2006 antivirus+antispyware nasıl? bir yorum alayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: flyy

quote:

Orjinalden alıntı: ekaraot

kaspersky internet security 6

katılıyorum

benim bir sorum olacak, ben avast kullanıyorum. hiç beğenmedimde. Kaspersky kullanacağım ama artı olarak güvenlik duvarı kullanmaya gerek varmı? galiba ikisinin ayrı görevi var.

• bende pc-cillin war hayal kırıklığına uğradım şimdi!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue_wind

quote:

Orjinalden alıntı: flyy

quote:

Orjinalden alıntı: ekaraot

kaspersky internet security 6

katılıyorum

benim bir sorum olacak, ben avast kullanıyorum. hiç beğenmedimde. Kaspersky kullanacağım ama artı olarak güvenlik duvarı kullanmaya gerek varmı? galiba ikisinin ayrı görevi var.

guvenlık duvarına gerek yok suanda bende kapalı hatta cok memnunum gonul rahatlıgıyla kurup kullanabılırsın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.