Şimdi Ara

En iyi adc ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Draven'ı oldum olası sevmedim o tipten nefret ediyorum en kötü adc bence.
  • Sivir diyen yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riveen

quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TürKiSi

quote:

Her karakterle oynadıgında kasarsan iyi olursun,en iyi diye birşey yok fakat counter olayları falan var.
    Mesela örnek vereyim,jinx
    Jinx kasabildiginde ınanılmaz hasar verebilen bir champ,gerek ultisi gerek w'si cok iş görüyor.Q'su da cok damage vuruyor.
    Draven:Draven şahsi fikrimce belkide oyun late game'de kasınca en çok vuran karakter.Q'su ve kritigi denk gelirse tek attığı bile oluyor.Ama zor bir karakter.Oynanması ve alışılması gerekiyor.
    Lucian:daha sade bir şampiyon benım gözümde,ultisi çok vuruyor ama tutturabilene.Onun dısında iyi bir adc.
    Varus:Varus oyun başında adc'leri dürtebilen bir şampiyon.Late gamede inanılmaz işler yapıyor,ultisini yediysen birdaha kaçamayabilirsin.
    Caitlyn:Bir ara cok kullanılıyodu fakat su aralar pek göremiyorum.Early'de çok iş görüyor,çoğu adc'leri zorluyor.Pasifi sayesınde rahat farm yapabilirsin,Late'de biraz pasif gibi kalıyor sanki :(
    Sivir:Sivir early'de cok ama cok güclü.Q'su cok vuruyor,W'su da iş görüyor.E'si ulti anında basarsan hasar almazsın.Late'de de güclü bir champ.Cok iyi oynarım şahsen :)
    Tristana:Tristana da güclü bir champ.Fazla oynamadım ama kasınca felaket birşey.Karşısında durulmuyor gibi şahsen ben kha ile duramadım karşısında,hele AP'si inanılmaz.
    Miss Fortune:Bana kalırsa sade bir şampiyon.Kasınca çok gücül olabiliyor,ultisini çok begenıyorum.ama bana kalırsa en iyi adc degil.
    Twitch:Twitch saglam bir champ.Early'de belki biraz pasif kalırsın ama q skili sayesinde az canla kaçabilirsin.Late de çok kritik vuruyor çok saglam bir champ.Ultisi,az canla kaçanlar için tam bir kabus :)
    Benım fikirlerim bu kadar,umarım yardımcı olabilmişimdir :)

ezrealede yorum yap qnq :D

Peki yapayım :)
    Ezreal:Bana kalırsa her haliyle güclü bir champ.Early'da iyi iş yapıyor,gerek q'su gerek kaçması için e'si.Adamın canı azken attıgın ulti senın için bereket zaten.
    oyun sonu da arkada durup alabilirsin,fakat oyun sonu güçlü olmasına karşın çabuk ölebiliyor,yani güçlü ama aşırı degil. :)

Mainim ashe bir yorum alsam

Ashe:Ashe oyun basında bana kalırsa fazla etkili degil,hatta oyunun en kırılgan adc'si diyebilirim.Oyun basında karsıdakileri sürekli w ile dürt.canlarını azalt gerisi supa kalmıs.Baktın ki karsı adamın canı yarı,ulti at,w at yavaşlasın o zaman kes.
    Oyun sonu ashe cok iyi oluyor.Cok saglam kritik vuruyor.Q'su sayesinde adam kaçamıyor senden.
    Ashe noob herosu diyor herkes biraz öyle fakat ashe'de cok saglam hero :)

Sen asmissin kendini helal olsun ne diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Her karakterle oynadıgında kasarsan iyi olursun,en iyi diye birşey yok fakat counter olayları falan var.
    Jinx kasabildiginde ınanılmaz hasar verebilen bir champ,gerek ultisi gerek w'si cok iş görüyor.Q'su da cok damage vuruyor.
    Draven:Draven şahsi fikrimce belkide oyun late game'de kasınca en çok vuran karakter.Q'su ve kritigi denk gelirse tek attığı bile oluyor.Ama zor bir karakter.Oynanması ve alışılması gerekiyor.
    Lucian:daha sade bir şampiyon benım gözümde,ultisi çok vuruyor ama tutturabilene.Onun dısında iyi bir adc.
    Varus:Varus oyun başında adc'leri dürtebilen bir şampiyon.Late gamede inanılmaz işler yapıyor,ultisini yediysen birdaha kaçamayabilirsin.
    Caitlyn:Bir ara cok kullanılıyodu fakat su aralar pek göremiyorum.Early'de çok iş görüyor,çoğu adc'leri zorluyor.Pasifi sayesınde rahat farm yapabilirsin,Late'de biraz pasif gibi kalıyor sanki :(
    Sivir:Sivir early'de cok ama cok güclü.Q'su cok vuruyor,W'su da iş görüyor.E'si ulti anında basarsan hasar almazsın.Late'de de güclü bir champ.Cok iyi oynarım şahsen :)
    Tristana:Tristana da güclü bir champ.Fazla oynamadım ama kasınca felaket birşey.Karşısında durulmuyor gibi şahsen ben kha ile duramadım karşısında,hele AP'si inanılmaz.
    Miss Fortune:Bana kalırsa sade bir şampiyon.Kasınca çok gücül olabiliyor,ultisini çok begenıyorum.ama bana kalırsa en iyi adc degil.
    Twitch:Twitch saglam bir champ.Early'de belki biraz pasif kalırsın ama q skili sayesinde az canla kaçabilirsin.Late de çok kritik vuruyor çok saglam bir champ.Ultisi,az canla kaçanlar için tam bir kabus :)

Corki hakkında yorum hocam?
    mainim corki de. Yanıma eğer supp leona picklendiyse karşıda vayne jinx gibi counteri olduklarim varsa alıyorum. Bence güzel ama değil diyorlar.

• Benim en sevdiğim adc cait ama şuan op 2 adc var luci ve jinx
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismaillol

quote:

Corki hakkında yorum hocam?
    mainim corki de. Yanıma eğer supp leona picklendiyse karşıda vayne jinx gibi counteri olduklarim varsa alıyorum. Bence güzel ama değil diyorlar.

Corki:Corki aslında çok güçlü bir adc.Eskiden bir ara oyunun en güçlü adc'si diyorlardı en azından ben öyle biliyordum,turnuvalarda cok tercih ediliyodu,nerf yedi alınmamaya başladı herneyse.Corki early'de de çok güclü Q'su ile adam dürtersin,e'si ile vs'ye girdiginde cok iş yaparsın,W'si zaten tam kaçmalık,ultisi çok iş yapıyor.1v1 kaldıgında R+R+e+Q+R+R böyle hep yani.1v1'de en saglam adc'lerden.

• benim sevdiklerim draven ve varus ama vayne gercekten kasarsa bıtırıyor ısı bıde kullanmayı bılen bırı varsa bi kere ona karsı oynuyodum dravenle canım yarı onun can az girdik ikimiz birbirimize bu tam olucekken ultiyi bastı arkama bi gecti aldı vayne kullanan hele iyi biriyse yandın
  • tekrar söylüyorum, vayne s3te en çok oynadığım chapmken bu sezon almaya korkuyorum çünkü vayne henüz s4 e hazır değil. birkaç ay önce instaban vayne yaparken suan karsıma gelince seviniyorum. late falan diyorsunuzda 20. dakikada bot inhibitör açılıp drakeler baronlar gelince görürüm ben vaynei
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiocillin

tekrar söylüyorum, vayne s3te en çok oynadığım chapmken bu sezon almaya korkuyorum çünkü vayne henüz s4 e hazır değil. birkaç ay önce instaban vayne yaparken suan karsıma gelince seviniyorum. late falan diyorsunuzda 20. dakikada bot inhibitör açılıp drakeler baronlar gelince görürüm ben vaynei

+1
  • jinx , lucian . vaynede iyi ama ben beceremiyorum..

ayrıca tristanada cok iyidir adc olarak :) rankedta 5 oyunda 5 win aldım.. mana bitmedikçe hiç bir bruiser solo yakalayamaz..
    kaçmaya çalışanlar W yiyince resmen yere yapışıyor.. ayrıca son levellerde en uzun range'i olan ADC dir.. ama kesinlikle OP değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa -- 6 Şubat 2014; 11:30:37 >
  • Draven Sivir Caitlyn Jinx sıralama nasıl olur bilmiyorum
  • Draven Jinx Luciannn
  • Peki Varus ?
  • Vayne,draven,lucian

• Tristana
  • En iyisi değilde benim bir adım önde gördüklerim

Draven-Jinx-Vayne
  • en iyi adc vayne dir ama ilk 3 vayne jinx luci hepsini aynı mıktarda kasın pre oyunculara verin vayne alır.
  • Draven
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.