S

Teğmen
14 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, yaklaşık 4 yıldır peniste yanma akıntı gibi sorunlar yaşıyorum. Bir kaç doktora gittim. İdrar kültürü ve sperm tahlili istedi ve sonuçlarında hiç bir şey çıkmadı. Doktorlarin çoğu yeterli boşalmıyorsundur ondan oluyor diyerek gönderdi. Düzenli boşalma olayını yaptım ama hiç bir şey değişmedi. Şu son 1 yıldır dahada artarak peniste kaşıntı, ereksiyon olmadan koyu sarı akıntı, büyük abdestte ise her seferinde sperm gelmesi ve ardından saatlerce bıraksam gelicek bir akıntı geliyor. Benim gibi sorun yaşayan kişiler oldumu acaba ? Artık burama kadar geldi, dayanamıyorum.
Silinebilir
Demin bir oyun alıyordum alırken kart hatası verdi ama kartımdan çekti parayı.Ama oyun gelmemiş yardımcı olucak varmı
Şu oyunu oynarken artık gram zevk bile almıyorum.Oynadığım eski oyunumdan eser bile yok.En iyi oynadığım şampiyonlarda bile berbat oynuyorum.Eskiden takımı taşımaya çalışırdım.Artık çok önde olsam bile olmuycak hatalar yapıp oyunu verdittiriyorum.Eskisi gibi oynamak ve zevk almak için ne yapmalıyım?
Telefonu sipariş verdim saat 10 civarı büyük ihtimal pazartesi elimde olacak.Ama aklımda hala sorular var.Z3 almak dahamı mantıklı olurdu veya htc m8.Benim için önemli olan şey telefonun performansı ve uzun süre götürmesi.Yardım ederseniz sevinirim.
Bugün kısmetse almaya gidiyorum.Telefonda oyun oynarım.Kameraya fazla takılmam.Beni bu 2 telefondan hangisi uzun götürürse onu almayı düşünüyorum fiyat önemli değil.Birde Z3 compactda 16 gb dahili hafıza var SD kart taktığımızda oyunları ve uygulamaları sd karta kurabilir miyiz.16 GB olması sorun yaratır mı ? şimdiden teşekkürler.
Herkese merhabalar.Bir kaç gün sonra yeni telefon alacağım.Ama sadece tarifeye ek olarak alabilirim.Aklım z3,m8,s5,g3 arasında gidip geliyor.Önerilerinizi bekliyorum
Herkeze Merhabalar 1 hafta önce vatandan bilgisayar toplamıştım.Bilgisayarı Aldım ama pahalıya geldi %25 indirim ile

İ5 4670K
Cooler Master Haf912 advance 750 watt
g skill 8gb (2x4gb) ripjaws x ddr3 1600mhz cl9 1.5v dual kit ram
asus gtx770 directcu ii o.c
msi g45 gaming
AOC 23.6" E2461FWH GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
seagate 1 tb 7200 64mb sata3 / st1000dm003
PIONEER DVR-S21LBK 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH SATA DVD YAZICI SİYAH
2 adet Fan

Bu kasayı aldım 3700 3800 civarı tuttu.Gerçekten Pişmanım Artık Şansmı desem 400r almak istiyordum ama stoklarda yoktu bende bu ksayı aldım 3 gün sonra 400r stoklara geldi.Artı 1 hafta sonra bugun işte %30 indirim var gerçekten çok pişman oldum sistem kursağımda kaldı.Aynı fiyata gtx780 ve i7 4770k alabilirdim gerçekten pişmanım.Belki Bir kaç olumlu cevap gelirde içim rahatlar.Hatta Ekran kartıda sorunlu gibi.Her oyunda düşük fps düşüşleri yaşıyorum.İade etme şansımızda yok sistemi :(
Beyler Gtx770 ekran kartım var asus oc modeli dun aldım lol oynuyorum full ayar actım her şey açıkSonda ama fps 30 60 arası gidip geliyor şu videodahttp://www.youtube.com/watch?v=eesLVKv58eo 150 fps bende neden boyle driveri yeni kurdum güncel ne yapmam lazım ekran kartındamı sorun var ?
Bu monitorden kullanan varmı tavsiye edermisiniz
Hakkında
Forum İmzası:
Sistemim= İşlemci : INTEL CORE I5 4670K Anakart : MSI Z87 G45 GAMING Ram : GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 Kasa : COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W Monitör : AOC 23.6" E2461FWH Ekran Kartı : Asus gtx 770 directcu ii oc 2gb HDD :SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE Diğer = PS3 320GB General Mobile Discovery
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 254
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 13.605 (Bu ay: 62)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.