Şimdi Ara

En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [Kullanıcı İncelemesi] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
51
Favori
176.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aferin bulgur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infernall

benim anlamadığım hava soğutmayla 2500k 4.8 ghzde nasıl 30 derece? hemde yükte.

''Nasıl Test Ettim'' kısmını okursanız görürsünüz

Ayrıca verilen sıcaklık degerleri delta dır.Yani işlemci sıcaklıgı ortam sıcaklıgından çıkartılmıştır.
  •  En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [Kullanıcı İncelemesi] En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [Kullanıcı İncelemesi]

Baya az sürmüşünüz yav

• quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [Kullanıcı İncelemesi] En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [Kullanıcı İncelemesi]

Baya az sürmüşünüz yav

Normal aslında,tek ortaya damla yetmiyor.Geçen üşenmedim denedim 6 7 farklı yöntem x,tek damla,her şeye eşit, uzun şerit çizgi, iki tane uzun şerit çizgi vs .En iyi aldıgım sonuç ince uzun çizgi oldu .

• Thermalright Chillfactor 3 ne yapar acaba
    http://www.teknobiyotik.com/overclock-sogutucu-modding/termal-macun/thermalright-chill-factor-3-termal-macun-4-gram.html

Thermaltake TG-1 de piyasada bulunmuyor

• Ellerine sağlık hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğinize sağlık. Acaba MX4ü ve ya Gelid Extreme i Türkiye'de nereden bulabilirim?
    MX4 Firebalda var ama fiyatı aşırı geldi. Olmazsa eBayden alacağım:)

• OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    MX-2 ile MX-4 ün arasındaki fiyat farkı değermi acaba.
    Yada türkiyede kaliteli bir maacun onerınız varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZFT -- 18 Temmuz 2013; 0:25:43 >
  • İnceleme için teşekkürler, elinize sağlık.

Anladığım kadarıyla incelemede yer alan ürünler zaten kendini kanıtlamış ürünler. Masaüstünde aradaki farkı göze almak gerekebilir ama laptopta kullanıldığında bunlar arasında çok fark olur mu ?
    Kullandığım laptop artık sıcaklıktan kapanmaya başladı. Daha önce piyasada ki sıradan macunlardan birini kullandım fakat bi değişiklik olmadı, burada ki ürünlerden birini almadan önce bi danışmak istedim.

Ayrıca macunu uygulamada nelere dikkat etmem gerekir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 21 Temmuz 2013; 16:24:29 >
  • bilgisayarı işlemci fan değişikliği yaptıkdan sonra termal macun lazım oldu media markt thermal tg-1 vardı sadece onu aldım ama iyiki aldım işe yaradı 10 derece farkettirdi
  • benim samsung R580 laptopum var i3 330m işlemci ,,,330m ekran kartı coler master HTK-002 macunu sürdüm daha beter oldu sıcaklık nette dolaşırken
    70 dereceye cıkıyor bende noctua nt-h1 almayı düşünüyorum laptop-masaüstü bi fark olurmu işime yarar mı yani bu macun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

diş macunundan farkı ne ?

firca ile surulmeyisi sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Zalman'a ait oje gibi olan bir termal macun vardı oda gayet başarılıydı ama artık ortalarda pek gözükmüyor

ZMSTG 1 ve bence gelmiş geçmiş uygulaması,temizlemesi en kolay termal macundu performansıda oldukça başarılıydı.Termal macunun kralı dahi Zippo benzinine dayanamıyor temizliği zippo benziniyle yapabilirsiniz.
  • vatan bilgisayardan alabileceğim en iyi macun nedir? o.c. falan yapmayacağım zaten aşırı performanslı bi şey olmasına gerek yok.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    inceleme çok güzel ve aydınlatıcı olmuş ,teşekkürler
  • Profesyonel bir incelme olmuş. Telekkürler
  • @itumeleng

Thermaltake TG-1

Teşekkürler arkadaşlar.
  • teşekkürler
  • İnceleme için teşekkürler Hocam, elinize sağlık. @ @OneTreeHill
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.