Şimdi Ara

En Çok Beklenen 10 PC Oyunu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
8.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koraykasap22

quote:

Xbox Live şu sıralar tehlikeli. Microsoft acımıyo banlıyo direk

hemde nasıl. herkesi banlıyo. kopya oyunla live devri tamamen kapanıyor. bu ms hiper zeki bir şirket. önce xbox tr ye geldi, şimdi herkes çatır çatır banlanıyor. artık ps3 gibi xboxtada orjinal oyun oynanacak

Hayır hocam tam tersi. Millet artık 2 tane Xbox 360 alıcak. Birisinde orjinal takılıcak Live için diğerinde Fw ile (makina banlansa bile) single tüm oyunlara devam

(Tabi biraz pahalıya patlar bu çözüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 31 Ekim 2009; 20:52:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 007Fatih

quote:

quote:

hemde nasıl. herkesi banlıyo. kopya oyunla live devri tamamen kapanıyor. bu ms hiper zeki bir şirket. önce xbox tr ye geldi, şimdi herkes çatır çatır banlanıyor. artık ps3 gibi xboxtada orjinal oyun oynanacak

Hayır hocam tam tersi. Millet artık 2 tane Xbox 360 alıcak. Birisinde orjinal takılıcak Live için diğerinde Fw ile (makina banlansa bile) single tüm oyunlara devam

tamam hocam. bende onu dedim. " kopya oyunla live devri tamamen kapanıyor" dedim. orjinal oyunla live keyfi devam edecektir tabiki

• quote:

quote:

quote:

quote:

tamam hocam. bende onu dedim. " kopya oyunla live devri tamamen kapanıyor" dedim. orjinal oyunla live keyfi devam edecektir tabiki

Evet kopya oyunla live devri kapanıyor sanırım.

quote:

Orijinalden alıntı: Demus

Microsoft'tan açıklama geldi konuyla ilgili.

"We have taken action against a small percentage of consoles that have been modified to play pirated game discs"
    Korsan kopyaları oynatmak için modifiye edilmiş konsollara karşı harekete geçtik.

Tüm tahmin edilen ban sebeplerine karşı önlemini almış kullanıcılar da banlandıklarını iddia ediyorlar. Bu demek oluyor ki MS fwli makinaları algılıyor tüm gizlenme yöntemlerine rağmen. YANİ FWLİ KONSOLLAR BANLANIYOR!!!

Ve ayrıca bunun geçmişteki gibi dönemsel değil devamlı olacağını da açıkladılar.
    Kısacası FWliler için Live dönemi bitiyor gibi...

http://uk.xbox360.ign.com/articles/104/1040853p1.html

Neyse konuyu Xbox'a çevirdik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 31 Ekim 2009; 21:08:54 >

• Blizzard hayatımın seyrini değiştirmiştir.Bu olağanlıktan bıktım usandım! Blizzard Diablo III bize ver artık
  • mod war çıksında şu vizelerden bi çakalım hadi madem
  • Bad Company ve Modern Warfare 2

İlk iş bunları alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: En_DiabLO

liste çok iyi hepsi bir birinden süper oyunlar ama ben favori oyunum o listede yok DMC5 sabırsızlıkla bekledigim tek oyun.

Aynen yukarıda yer almamasına şaşırdım doğrusu.
  • Bir de Rage vardı sanırım
  • Splinter Cell : Conviction

bi yerden sonra sıkıyor be hacı.
  • ben en çok mw 2 yi bekliyorum
  • Bi çıkmadı şu Max Payne 3 ya
  • Bakalım Crysis 2 bize CryEngine 3 ile nasıl bir görsel şölen sunacak
  • En çok COD Modern Warfare2 yi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Ancak benim sistem bu oyunu kaldıracak mı, işten ondan biraz şüpheliyim
  • Hepside çok kalite oyunlar pc im sevinecek.Tek dileğim daha yeni aldığım sistemde badcompany2 ve mw2 yi kasmadan oynatabilmem.
  • Duke Nukem Forever

• Diablo çıksa ztn dyerlerine bakılmaz ble
  • Benim ilk 5'im:

1- StarCraft 2
    2- Mass Effect 2
    3- Call of Duty : Modern Warfare 2
    4- BioShock 2
    5- DeusEx 3

-Diablo'ya daha çok var, o yüzden almadım listeye. Bu sene çıksaydı, listeme 2. sıradan giriş yapardı.

Bunların haricinde reklam yapmadan birden piyasaya düşecek birçok oyun olacak yine. Asıl bombaları onlardan beklemek lazım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deliyimbiraz

şu oyunların yarısından fazlası ps3 e gelmiyor. yılların efsane konsolu iyice eridi bitti. malı xbox götürüyor ama onunda kelebek gibi ömrü var. gene en iyisi pc.

Tam tersi PS3 şu anda en iyi dönemini yaşıyor. Yeni oyunlarıyla şov yapıyo adeta... Xbox şu sıralar ex oyun bakımından PS3 'e kıyasla geride fakat Xbox'ında kendi oyunları çok uzun zaman oynatıyor kendini (Halo, Geow, Forza)...Mesele en iyisi meselesi degil. Hepside yeri geldiginde en iyisi. PS3 ex oyunlar bakımından çok iyi durumda, Xbox hem ex oyunları hemde Live sistemi olarak cok iyi (Gerçi PSN de artık Cross chat gibi ozelliklere sahip olacak ve Xbox Live şu sıralar tehlikeli. Microsoft acımıyo banlıyo direk), PC zaten soylemeye gerek yok. PC de mumkun olmayan şey yok :)

herkes aldığı konsolu över durur.

• Forever Call of Duty : Modern Warfare 2
  • 3-3-3-3-3-3 MW2
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.