Şimdi Ara

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
0
Favori
9.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewet henüz onu düzeltmedim. Buffer buff verirken senin mp yi kullanıyor ama düşük level isen senin mp çoğu buffa yetmiyor. Onun yerine tavsiyem ilk köyde bir yaratık kestikten sonra newbie helperlardan support buff almaniz. lvl 40'tan sonra ki en fazla 3-5 yaratık kestiğinizde oluyorsunuz, tüm buffları alabilirsiniz.
  • serwer su anda kapalı mı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: masterwassago

http://img337.imageshack.us/my.php?image=l2cj8.jpg

ıd pass kısmınıda geçtik bu seferde böyle bir hata verdi :(

aynı hatayı bende de verdi

• Exception EAccessViolation in module EagIeH.dII at 00002901
    Access violation at address 00A22901 in module EagIeH.dII Write o address 71AA428D,

bende de bu hatayı veriyo sonra critical error veriyo ve oyundan atıyo bunların hepsini oyuna girerken yapıyo
  • tavsiyem 1.sayfada ful system linki var onu indir bide ole dene
  • murat kardes bi de serverin açık olup olmadığını görmemiz için bişey yapar mısın cok şey istiyorum ama ..
  • YA muraT baba hane serwer paso açık olacaktı yaaa!!! giremiyomm off canımda sıkılıd yapcak bise yokk pufff
  • ÇAbuk Yazarsan sevinerem yane!!!!!!
  • yeni Geldim eve beyler. Kusura bakmayın gecikme için ama sabah çıkarken açmayı unutmuşum. Server şu an açık ve muhtemelen de 72 saat hiç kapanmıycak. Zaten haftasonu diğer makineye geçirmeyi planlıyorum ki bu hiç kapanmıycak demek ;)

Ayrıca serverın açık olup olmadığını bu başlıktaki ilk mesajımdan görebilirsiniz. Ayrıcawww.Lineage2Turkiye.com un DEV forumunda da mevcut. Bugün takılı kaldığından online göstermiş olabilir.
  • Murat server şuanda auth downda galiba giremirem): RES Pleas:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya55 -- 25 Nisan 2007; 20:37:42 >
  • Şimdi bi daha dene
  • Eyvallah cok saol:)
  • Bu arada yeni Tattoo'lar tadından yenmiyor
  • yaw bu pazar biraz kalabalık olalım herkes girmeye calıssın bi tek merihle ben online oluyoz
  • Murat baba cevabın için saol pazar günü söyle oyunun keyifini cıkaralım mustyla biz online olurz bide acık oldugun gösteren bise yapsan tam süper olacak !!!!!!!!
  • YA biraz komik olcak ama buraya nasıl resim yokcaz bulamiyom help me!!!!!!!!!!!
  • baba yeni makinaya cumartesi geçir biz burda ölmeyelim pazar günü hep beraber takılırız aman diyim!!!
  • YA murat baba HANE sewer acık olcak tı auth down ya kandırıyon sende bizi ne yapcam simdi ben gel artik aç sunu
  • haklısın kardeşim sabah erken aceleyle çıktım evden açmayı unuttum

Server şu an açık, ve diğer makineye geçiş sırası haricinde tüm hafta sonu da İnşallah açık olacak

Server Durumu :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gansh -- 26 Nisan 2007; 21:50:59 >
  • ya murat b aba off gene girmiyo acık olduguna eminmisin yaa!!!
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.