Şimdi Ara

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
0
Favori
9.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewet, eğer başka biri o kullanıcı adını kullanarak bi hesap açmamışsa direk yeni hesabın oluşturulur.

Server açık ve GM GK'lar da başlangıç şehirleri hariç her şehre yerleştirilmiştir.

Bu arada benden size bi tavsiye;

Oyuna girer girmez önünüze gelen yaratığı kesmeyin. İlk olarak bir "WOLF" kesin. Böylece lvl 22 olursunuz ve class değiştirmek için hiç vakit kaybetmemiş olursunuz. Ama gremlin keserseniz lvl 15 olursunuz ve exp alabilmek için başka bir köye gitmek zorunda kalırsınız ki biraz vakit kaybetmiş olursunuz.
  • http://img337.imageshack.us/my.php?image=l2cj8.jpg

ıd pass kısmınıda geçtik bu seferde böyle bir hata verdi :(
  • ya şimdi orjinal update yapin diosunuz da ortik interlude oldu ki yani uptade yapmaz direkt interlude için dönüşüm yapar.. nası yapcaz??
  • ben update siz giriyorum. sizde deneyin update den önce
  • ewet yaa account olusturmuyo olecene bekliyoo. lag oldugu icin mi acaba??
  • aynı hata bende de war full system i indirdim ama id pass oluşturmuyor
  • Arkadaşın dediği gibi bir de update etmeden direk systemi çakarak deneyin bakalım.
  • BAĞLANMAK İÇİN:

-Temiz Bir C5 client kurun ve aşağıdaki dosyayı Lineage II klasöründeki system üzerine çakın.

ORJİNAL SERVERDAN UPDATE'E GEREK YOKTUR!!!

http://www.lineage2turkiye.com/files/system.zip

ya da

http://www.4shared.com/file/13432769/f049619c/system.html

Ewet arkadaşım ne diyim Allah senden razı olsun, sayende orjinalden update yapma işinden kurtuldu herkes.

• zaten orjinalden updatesiz girmeyi denemiştim acc almamıştı. dün akşam bida denedim baktım girdi server güzel olmuş ama eşyalar sanki pahalı biraz diğer classların skillerini almak ta çok zevkli bişi walla dash alıom 9 saat süresi war
  • Ahh be uzun zaman oldu Lineage oynamayalı yaklaşık 12 aydır uzağım L2 dünyasından neyseki az kaldı C5 oynamak nasip olmadı ama biz gelene kadar C? olur bilmem belkide 5 e yetişiriz????
  • Eray sen baiumu 5 defa kesersinde ben antharasi tek kesmezmiyim:) Sana inat yaptim bişi diil laf olsun die takiliyorum kardeşim:) Yaklaşık 1 saat 25 dakikami aldi son yarim hp sinde buldugum bi yol sayesinde biras kisa surdu:) Bide sadece bilizzard kullandim iğnfernoyu kullansaydim (ki sonradan kesfettim seriliğini:) daha kisa bi surede biterdi:))

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya55 -- 17 Nisan 2007; 21:09:14 >
  • http://img353.imageshack.us/my.php?image=l2yg4.jpg

bu hatanın neden olduğunu ve çözümünü bilen birisi yok mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterwassago -- 17 Nisan 2007; 21:39:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazuya55

Eray sen baiumu 5 defa kesersinde ben antharasi tek kesmezmiyim:) Sana inat yaptim bişi diil laf olsun die takiliyorum kardeşim:) Yaklaşık 1 saat 25 dakikami aldi son yarim hp sinde buldugum bi yol sayesinde biras kisa surdu:) Bide sadece bilizzard kullandim iğnfernoyu kullansaydim (ki sonradan kesfettim seriliğini:) daha kisa bi surede biterdi:))

antharasın bana kıllığı var T_T ..... Ne zaman ziyaretine gitsem hp yarıya inince paralize atıyor T_T ...

bu arada elimde fazladan 21 tane baium ring oldu isteyen ??

( O_O bide seni healliyen biri var benim hiç healerim olmadı biliyomusun ? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 17 Nisan 2007; 22:22:19 >

• 21 tane mi iki tanesini wersene bana eray bide acumen staff ı olan werebilir + lısından oyundan çıkarken +8 e kasam dedim güm dedi birazdan gircem denerim basmaya bu arada o antharas kesilirken ben de oyundaydım kendi kendime bu adamlar ne konuşuo ya böle diodum bu arada benim nick shagrath

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cradle_Of_Filth -- 17 Nisan 2007; 22:45:42 >
  • ^^ demek shagrath sensin ^^

Fluee - PyGMaLioN benim nickler

oyunda seni görürsem ringleri veririm

ha bide yastayım +13 am acu patlattım ( serverda bi bende vardı T_T )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 18 Nisan 2007; 0:15:24 >
  • biras önce murat abi söledi 2 tane patlatti die
  • Healirim filan yokdu:) Gel dediğim arkadaşda bi kac defa öldü sonra daha gelmedi. Anlican tektim:)
  • Yazık oldu bu 3. oluyo T_T

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER
  • Gerçekten yazik olmuş:) Bende 3 antharas earingin 2 sini patlattim :)bitanesi bile +4 olmadi namissizlarin:)
  • ben bu serverda bi türlü buff alamadım secenekleri seçince birer tane buff veriyo sanırım buffları kendi mp m le alıyorum yeterli mp yok diyo
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.