Şimdi Ara

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
9.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hmm çok mutlu oldum şimdi bu c5 olcak dimi...en kısa zamanda bi c5 bulmalıyım halen c4 kullanıom
  • gansh server ı ne zmn açıcan veya açtınmı?
  • Anladığım kadarı ile server açılmayacak GANSH sadece server dosyalarını bizimle paylaşacak...

• gansh aga napion ? bn serverdan xxsinooxx xD yada herogirl xD fluee sanada slm nasilsin xD ya aga ac server i benim c3 ten snra en cok begendiim server walla seninkiydi.ki tamda adam olmustuk serverda xD bi fluee yu kesemedim =) oda ustam bana ogrettii. bnim 1 aydir modemim yoktu kırmıstım.dun aldim denedim giremiorum.yeni c5 yukledim,setup indirdim,yamalari koydum calismadi.ondan forum forum sni ariorum ganshcim xD accakmisin server i tekrardan ? bak yazda geldi bn sabah aksam online olurum xDDDD hadi a.e.o. (bu arada herkeze slm yeniyim bu forumda.zamanla muhabbet gelisir) ii eglenceler..
  • aaa benim kızımı öldüremez herkes ölee
  • tmm olduremeyim snin kızını ama acilsin su server delircem yaw =( turk serverini istiorum...
  • beyler c5 e nerden ulşacam c5 kurun dıyorsunuz yenı baişlıyorum daha lıne ageye c5 nasıl kurulur bır yardım edın ?
  • Ewet arkadaşlar sonunda vaadimi yerine getiriyorum ve oynadığınız serverı eksiksiz olarak upload ettim. Meraklılarına hayırlı olsun. Paylaşmayı bilmeyenlere de örnek olsun.

Not: Tüm account, karakter vs bilgileri silinmiştir. Tamamen sıfır bir server olarak paylaşılmıştır.

http://www.lineage2turkiye.com/forum/viewtopic.php?t=296
  • gerçekten çok hoş bi server'dı lütfen bida aç şu server ı
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.