Şimdi Ara

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
9.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: eray.gns

aslında bence gerekte yok... farkettiğim bişey ggk olan serverlarda inanın birçok doğal güzellikten mahrum kalıyoruz ( bunu birçok boss'u ararken keşfettim )

Valla Orasi Öyle Bazen 1Resim Görüyorum Burasi Neresi YAdiyorum Daha Yarisinidan Cogunu Gormedigime İnaniyorum 1gun Yayan Cikip Gezcem CAFEDE para yetmez
  • Eray'a kesinlikle katılıyorum. Görülmesi gereken o kadar güzellikler var ki... Ama tabi biz genellikle "önce şu oyundaki bi tüm armor, silah, boss ne varsa görelim" fikrinde olduğumuz için güzellikler 2. planda kalıyor

(Yandaki Reklam Bölümü yüzünden resimler daralmaktadır. Resme Sağ tıklayıp Farklı kaydet'i seçerek bilgisayarınızda daha iyi görebilirsiniz.)

İsteyen arkadaşlarımız için GLOBAL GK'yı aştım ve GM GK yaptım. Hadi Hayırlı uğurlu olsun.

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER

Ayrıca Tüm Pet'leri GM SHOP'larda Quest bölümüne ekledim, satın alabilirsiniz.

Bu da Birçok Boss kestikten sonra Eray ile keyif soframız

GK kullanmadan önce; Scroll of escape (SOE) ya da Return Skill'ini almayı unutmayın. Gittiğiniz yer kapalı bir alan olabilir ve etrafta sizi öldürecek hiçbir yaratık olmayabilir. Kendi kendinizi hapsetmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gansh -- 8 Nisan 2007; 12:49:53 >

• İyi guzelde Kardes parasizliktan Ölüyoruz 30lvl olcaz no grade set zor aldik Bakiyorum resim gm dolu full set oh abyyx 7x te 100kk var be Buff bile kullanamiyom no grade ss alcak para yok

• nasıl parasızlıktan ölürsünüz kardeşim başlangıç parası 1kkk yani 1.000.000.000 adena
  • gansh server auth downda galiba bide benim adam yani niki kazuya o askida kaldi login olamiyom onu bi serverdan dusuruver:)
  • Ya dalgami geciyorsun
    Yoska Benmi Yanlis servera baglaniyom
    Blue Dragon PAtchi attim Draken mi nedir server ismi
  • abi yanlış servera baglanmissin. En iyisi komple system dosyasini uplate etmis onu indir ben patchler ile sorun yasadim. system dosyasini nidir ve oyuna gir:) Bugun emberi aradim taradim buldum en sonunda:) Kesmeye calistim ama yanindaki guardlari hallettim emberinde biraz hp sini indirdim derken paraliz yedim:) tek başima kesmeye çalışsamda cok zevkliydi:) Dash skili de dier buflarlabirlikte suresi 9 saat:) vur kac yapa yapa kesiyodum az kalsin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazuya55

abi yanlış servera baglanmissin. En iyisi komple system dosyasini uplate etmis onu indir ben patchler ile sorun yasadim. system dosyasini nidir ve oyuna gir:) Bugun emberi aradim taradim buldum en sonunda:) Kesmeye calistim ama yanindaki guardlari hallettim emberinde biraz hp sini indirdim derken paraliz yedim:) tek başima kesmeye çalışsamda cok zevkliydi:) Dash skili de dier buflarlabirlikte suresi 9 saat:) vur kac yapa yapa kesiyodum az kalsin :)

yaw hocam ember neki ben tek başıma 5 kere baiumu kesmiş adamım puhahha emberi kesmem 1 dakkamı filan almıştı XD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 9 Nisan 2007; 0:19:10 >
  • Server tekrar online arkadaşlar haber veriym dedim.
  • baba bana bi c5 installer link i atarmisiniz sirf bu server icin c5 indirecem :D

• ahha c5 installer buldum dun oyunada girdim super otesi bir sey yaaa :D ama server su an kapali galiba murat abiiii :D plz serveri acc :D
  • elimde daha önce bir arkadaşımın verdiği c4 cd leri var onları yükleyip bu serverda oynayabilir miyim?
  • orjinalden C% için update yaptıktan sonra ilk sayfada verilen bir link var patchler felan var orda system dosyasi linki de var comple system dosyasini indirip orjial system dosyasi ile deiştirirsen (orjinal systemin de yedeğini almayı unutma:)) oyuna girebilirsin dicem ama yarından itibaren C% guncellemesi için yeni bir versiyon cıktığından onun da dosyalarini update etmiş olacaksın:) Bi update etmeye başla derim:)

GANSH serveri aççççççççççççç:)
  • eet ya plz serveri aççç kapatma :D
  • oyunu yükleyip zorlu bir update sürecinden sonra sistem klasörünü değiştirdim fakat hesap oluşturma işini aşamadım sanırım.ıd pass ekranında öylece kalıyo.yardım ltf
  • server her zaman açık deil o yüzden normaldir akşam saatlerinde dene girmeyi
  • Bi kac gundur kapali server zannediyorum gansh tatile cikti:) Serveri tekrar actiginda buraya yazacakdir
  • Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum. Birkaç gündür (mecburen) internet olmayan bir yerdeydim. O yüzden server kapalıydı. Çok yakında db yi ve serverı masaüstü pcye aktarıcam ve çoğunlukla açık olacak. Server açık isteyen girebilir.
  • ben hala ıd pass ekranında takılıp kalıyorum:(hesap girerken oto oluşacak yazıyordu,yani direk herhangi bir ıd pass yazıp girebiliyoruz değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.