Şimdi Ara

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
9.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Murat geldiğinde serverı tekrar on yapacağını ümit etmekle birlikte ona serverin gunduzleri hep açık olmasi icin bi önerim olcak hele bi gelsin:)
  • EWET iyi bir oneri yapsan iyi olcak acık bıraksın gunduzleri artik sıkıldım deniyom deniyom acık deil!!!!1
  • kardeş gündüzlerden kastın sabah 8. 12 arası falan mı çünkü ben dünden beri gece 2 ye kadar denedim giremedim halada giremiyorum ID password bölümünde girmiyor. Öylece kalıyor ama server status a bakınca açık yazıyor bende anlamadım nasıl iştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas777 -- 2 Mayıs 2007; 13:13:53 >
  • Baba serwer status falan yok o sadece bi simge adam açmiyo serweri ondan girilmiyo iste
  • BU ouyunun sistem gereksinimleri nedir?
  • Minimum Requirements
    CPU Pentium 3 800MHz or better
    RAM Higher than 256MB
    Graphic Card GeForce2 or better 3D graphic card
    Connection 56K Internet Connection
    HDD Space 8GB
    Recommended Requirements
    CPU Pentium 4 2.4GHz or better
    RAM 1GB or higher
    Graphic Card GeForceFX 5700 or better 3D graphics card
    Connection Broadband Internet Connection
    HDD Space 10GB or higher

(ALINTI:Orjinal site)
  • Helal olsun baba hepsini yememiş içmemiş yazmışın bravo!!!!!!!!!!!
  • arkadaşlar nerden patch yüklicemi söylermisiniz yada bana ayrıntlı bir şekilde server a nasıl gireceğimi söylermisiniz?? lütfen ..
  • Arkadaşlar çıldırmamak işten değil

Bu kadar aksilik olur yani. Size olan vaadimi yerine getiriyorum pc değiştik hayırlı olsun diyorum artık gece hariç açık olacak diyorum...
    Bi de bakıyorum o gece internet gidiyor. Diyorum splitter bozuldu herhalde ama hayır telefon da çalışmıyor. Komşuya inip soruyorum onun da çalışmıyor. hemen ertesi sabah telekoma iniyorum ve bomba cevap : "O hat üzerinde bilmem ne kadar uzunluğunda telefon kablosu dün gece çalındı.". 3 gündür çalışıyorlardı nihayet bugün gelmiş.. Eve gireli daha yarım saat olmadı hemen açtım serverı. Oynamak isteyen arkadaşlara iyi eğlenceler. Bu arada o gm gibi vuran arkadaşlar için birkaçönlem alındı, eğer tekrarlanırsa bildirmeniz yeterli.

Yeni başlayacaklara :
    1-) Bu konunun 1. sayfasındaki ilk mesajda vewww.lineage2turkiye.com/forum daki ilgili yazıda patch linklerini bulabilirsiniz.
    2-) Oyuna başlayınca çantanızdaki Tutorial Guide'ı mutlaka okuyun (Türkçe). Yoksa Herhangi bir GMSHOP'tan Quest bölümünden alabilirsiniz.
    3-) GM'lik istemeyin arkadaşlar çünkü kimseye verilmeyeceğini defalarca söyledim bu yüzden boşyere üzülmeyelim.
    4-) "Bana şöyle bir kıyak yaparsan ben de bu servera bilmem ne kadar adam toplarım." vb gibi ifadelerden kaçının çünkü oyuncu sayısıyla ilgili bir kaygım yok. Serverın kuruluş amacı gayet açık.
    5-) "Tek hayalim Wyvern ile uçmak. Lütfen bana wyvern ver" veya "gerekli itemları ver" gibi pazarlıklara girmeyin. Kısa bir süre kasarak oyunda herşeye sahip olabilirsiniz. Yok tek amacınız gerçekten wyvern kullanmaktansa, sitemde videolarla ayrıntılı olarak server kurulumu anlatılmakta. Kurun kendi serverınızı ve tüm haritayı wyvernle gezip durun.

Max. Dozda eğleneceler temennisiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gansh -- 3 Mayıs 2007; 20:27:12 >

• murat abi serverini bi denicem bakalim ama sen her zaman en ii sini yapmissindir biraz gec oluyor ama hayırlı olsun diyelim ^^
  • bu kadar zorladığımız için özür dileriz geçmiş olsun yani saol serwer açık oldugu içinde
  • Way Be Ne Cok OynAyan Playeri War Kıskaniyom Walla ...
  • tühh server şuan kapalı ne güzel planlarım vardı s grade olcaktım bugün
  • ahah murat server cok deli olmus player bulmakta zorluk cekceini sanmiorum ben bole bi se gormedim ya ama gerci moonstarda subb bugnu bulmustuk ordan beri hic bu kadar eglenmemistim :D hayırlı ugurlu olsun abim
  • murat abi nerdesin ya sıkıntıdan öldüm pf genemi bişi oldu makineye
  • Kardesler ben bu farumda yeniyim oncelikle slm
    SORUN:butun skilleri aliyoruzda şu 76 dan sonra gelen skilleri nasil alabbilirim charima benim doomcrayerim var sadece victori falan kendi sylerim var (76 sonrakileri alamiyom digerleri tamam plz cvp)
    bu arada serverda kapali vallahi aglayasim geldi lüütfen cabuk serveri aciniz

bu sekilde emir verir gibi konusmamizin sebebi server valla nikotinli cok guzel olmus birakamiyom denebilir.
  • kirangecen4 bence baska bi serverda daha oyna cunku bu server ciddi anlamda kurulmus bi server deil ve acilis kapanis tamamen gansh in istegine bagli adama zorla acitramassin ya ama acik olduundada burda takilirsin bence en mantiklisi burda :D
  • ya abicim baska server GOLD ve arada SUBREME oynuyom ama bole bi serveri onlara degismem zaten senin dedigin gibi oldugu belli
  • ya zaten elektirik internet parasini biz odemiyozya donata olsa neyse biktim donateli adamlardan
  • bence donateler serverlari guzellestirior eger donate olmassa bi server asla ileri gidemez bi de bole dusun
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.