Şimdi Ara

En Az Yakan Benzinli aile arabası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
11.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu pörtlemiş gene. en az yakan 1.6 daha keşfedilmedi . bulununca sölenir . hocam sen dizel arac bak.
  • fiat albea 1.3 ama yine sen bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüso58 -- 2 Ocak 2009; 19:20:48 >
  • şehir içi+buz gibi hava+motor= az yakan benzinli??
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim82

konu pörtlemiş gene. en az yakan 1.6 daha keşfedilmedi . bulununca sölenir . hocam sen dizel arac bak.

Elbette benzinli araçlar içinde en az yakan. Dizelle karşılaştırılır mı hiç? Benzinli araçların araçların yakıt tüketimi de kendi arasında sınıflandırılabilir. Tüm benzinliler aynı miktarı yakıyor diye bir kural mı var anlamadım.
  • Accent Era alırsanız bu dediginiz seylerin hemen hemen hepsini karsılarsınız.
    Hem aile arabası hem dizeli az yakıyor hem fiyatı 30dan asagı hem servisi bol ayrıca sıfır alacagınzı icin 5 yıl garantili daha ne olsun
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 16 Ekim 2009; 0:23:16 >
  • accent era 1.6cc 16v 112hp CVVT DOHC
    şehiriçi tüketim 8 litre civarı.
    -bakımı ucuz.
    -yerli üretim olduğu için parçasıda bol ve ucuz, ayriyetten 2. el piyasası var.
    -garantili LPG takılabiliyor ve tam uyum sağlıyor.
    -eurancap'ten 4 yıldızı var.
    -fren mesafesi b segmentinde en kısası 39m.
    -5 sene garanti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kritios -- 15 Ekim 2009; 16:05:47 >
  • Nasıl bir konu anlamadım gitti. Aradan 1 sene geçmiş ama hala aynı şeyler konuşuluyor. Sanki arada boşluk yokmuş gibi aynı şeyler konuşuluyor.

Araba alamadınız mı cidden merak ettim şimdi.
  • Tam Jetta'yı tarif etmişiniz bagajı büyük geniş iç mekan istediğinizden daha fazla donanıma sahip bir araca sahip olabilirsiniz 30 bin liraya 2006-2007 Jetta 1.6 FSI Comfortline alabilirsiniz şehir içinde 7-8 lt şehir dışında 5-5.5 lt yakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Nasıl bir konu anlamadım gitti. Aradan 1 sene geçmiş ama hala aynı şeyler konuşuluyor. Sanki arada boşluk yokmuş gibi aynı şeyler konuşuluyor.

arabayı alacaktım mali sorunlar yüzünden erteledim. şimdi durumum düzelince tekrar gümdeme geldi. Şu anda yakın zamanda almayı planlıyorum hayırlısı bakalım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Nasıl bir konu anlamadım gitti. Aradan 1 sene geçmiş ama hala aynı şeyler konuşuluyor. Sanki arada boşluk yokmuş gibi aynı şeyler konuşuluyor.

memlekette değişen birşey yokki topiclerde değişiklik olsun.
    Zamsa gene zam.Era tavsiyesiyse gene Era tavsiyesi var.
    Hayat ne kadar monotonmuş:)
  • adam alali cok olmustur herhalde subat ayi sanirim topic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nascimento -- 20 Ekim 2009; 16:43:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seytan Kobra

Focus-Civic-Corolla uygun

listele katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Bahsettiğiniz kriterlerini tümünü sağlayan araç TÜrkiye şartlarında yoktur.

• seat ibiza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer Yiğit

Tam Jetta'yı tarif etmişiniz bagajı büyük geniş iç mekan istediğinizden daha fazla donanıma sahip bir araca sahip olabilirsiniz 30 bin liraya 2006-2007 Jetta 1.6 FSI Comfortline alabilirsiniz şehir içinde 7-8 lt şehir dışında 5-5.5 lt yakar

Bu rakamları benim symbol yakmıyor biraz komik olmuş özellikle de şehir dışı:)
  • Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler. Honda civic bir adım önde galiba onu alıcam. Corolla da 2. seçenek. ne varsa japonlar da var. :)))
  • ben honda jazz city'i tavsiye ederim biraz tipi kayık ama idare eder.
  • logan mcv
  • Ford focus as yakar ama biraz ufak mali durumun iyiyse mondeo al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromedaxe -- 10 Aralık 2012; 16:45:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.