Şimdi Ara

Emule Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arama yaptım fakat tatmin edici bi cevap bulamadigim için yeni bi topic acmayı uygun gördüm .. Problemim soyle :

Bende AirTies RT210 modem var (normal kablo ile kullanıyorum) dün gece normal bi şekilde Emule programını başlattım High ID aldım download a bıraktım .. sabah kalktıgımda netim yoktu (telefon calınca net gidiyor da) neyse modemi açtım emule i calıştırdım high ID alamıyorum bi türlü .. portlar aynı herşey aynı olmasına ragmen...Neyse akşam denerim dedim biraz once denedim gene aynı ..

Sebebinin ne oldugunu bilen varmı? Yada çözüm üretebilecek olan ?

Şimdiden teşekkürler

• internetteki diğer işlemlerinde sorun varmı, mesela bazı sayfaları açamama, yada download hızının düşük olması gibi, niye soruyorum, çünkü 1 ay kadar önce 1 hafta boyunca benzer sorun bende de vardı, telekomdan kaynaklanıyordu, belki buda o yüzdendir...
  • yok hayır herhangi bi şekilde bi problem yok sadece Emule da LOWID problemi var..
  • normal emule mi kullanıyosun bilmiyorum ama gokhan modu ya da freeangel modu kullanırsan belki hallolabilir...
  • bende de ayn1 sorun oldugunda emule port numarasa1n1 degistiriyorum. tabi yeni yazd1g1m porrtlarda ac1k portlar emuleyi ac1p kapat1yorum sorun haloluyor bide boyle dene %90 olacakt1r. devam ederse bi daha belirt baska yol arayal1m
  • Denemedigim port kalmadi GokhanMOD kullanıyorum ..ama artık high id alamıyorum acaba açtıgım portlar acılmıyo mu dicem ama acık olmasa Emule uyarıyor "your xxxx port now available" diye...

Simdi LOWID almanın portlardan başka bi sebebi olabilirmi onu merak ediyorum ben eger yoksa port denemeye devam edeyim ha başka bi sebebi varsa bilgidiniz soylerseniz onları kontrol ediyim :)

Teşekkürler
  • abi telefon çalınca netten düşüosan bence splitter da bi problem var bağlantıları kontrol et. ama netten düşsende neden high id alamıosun onu bilmiorum çözemedim
  • splitteri deiştirdim zaten :) ama Emule beni delirtti sanırım :)
  • alakasız olabilir ama benim başıma birkaç defa gelen bir durum şu ipinizin son rakkamı 0 sa atıyorum mesela 183.24.5.0 gibi bir ipiniz varsa emule low id veriyor ne yaparsan yap kurtaramazsın tek çözüm modemi açıp kapayıp yeni ip almak
  • 2004 yıllarında bu Gokhan modu kullanıyordum. Şu an Xreme modu kullanıyorum, Aradım ama bulamadım yeni olarak bu Gokhan moddan varsa Link verebilirmisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByAdmin

2004 yıllarında bu Gokhan modu kullanıyordum. Şu an Xreme modu kullanıyorum, Aradım ama bulamadım yeni olarak bu Gokhan moddan varsa Link verebilirmisiniz.

Konu 2 yıldan daha eski. Bu konuların bırada tartışılması sanırım artık kabul edilmiyor. İyisi mi siz buraya gidin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

quote:

Orjinalden alıntı: ByAdmin

2004 yıllarında bu Gokhan modu kullanıyordum. Şu an Xreme modu kullanıyorum, Aradım ama bulamadım yeni olarak bu Gokhan moddan varsa Link verebilirmisiniz.

Konu 2 yıldan daha eski. Bu konuların bırada tartışılması sanırım artık kabul edilmiyor. İyisi mi siz buraya gidin.

Benden önceki arkadaşın cevabına bakarak yazdım öncekilere bakmak aklıma gelmedi ama Ben Hortlatmadım.

• bilgisayar daki ip ile yonlenen ip birbirini tutuyor mu?
  • bence resmi emule kullan,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.