Şimdi Ara

Emre Mor'un Kadrodan Kesilmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben doğru bulmuyorum.Gecen sene Onyekuru geldiğinde de ilk yarı kötü bir performans sergileyip ikinci yarı açılmıştı(Hatta Everton'a geri yollasınpar diyenler bile oldu)Sizce de bazı oyuncuların üstüne çok gidilmiyor mu?Premier Lig,Belçika Lig vb. de genç oyuncular hata yapınca moralini bozmamak için alkışlarlar ama biz nedense hep bir günah keçisi arama eğilimindeyiz.Yanlış anlaşılmasın Emre Mor çok iyi topçu vs demiyorum ama bileti erken kesilmedi mi sizce de?Takımın kötü performansını bu çocuğa yüklemek ağır değil mi sizce?Asıl problemler:Belhans,Feghouli,Marcao,Mariano,Babel bunlardır bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öyle bir yazmışsın ki sanki adam yıllardan beri bizde oynuyor. Geleli 4 ay olmuş aldigi süre kaç dk bu adamın?Her maç ilk 11 de mi çıkmış?Yani gercekten bir Messi falan bekletisi varsa en büyük hata bu.Beklentileri karşılayamadı deyin kabul ederim;ama halı saha topçusu,eğitilmez vs bunlar biraz duygusal söylemler bence.
  • Terim denen vasıfsız Linnes gibi adamı tribüne yollayan yetersiz, Belhanda gibi futbolcu diyemeyeceğim birine Selçuk'a Emre T.'ye Mariano'ya her maç defalarca şans tanıyor.
    Takımı 2-1 mağlupken hücumcu çıkarıp bir gram faydası olmayan bek oyuna alan birinden hangi sağlıklı hareketi bekleyebilirsin?
    Hiç Emre Mor'a Nzonzi'ye acır mı? Mantıklı geliyor mu?
  • geç bile kalındı.Daha uçaktan indiğinde kesilmeliydi bileti de transfer etmek bile saçmaydı bu herifi
  • tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ki şampiyonluk gözünü boyadı galiba.

• Biraz daha detaylandirirsan sevinirim.

• Rose 15 R kullanıcısına yanıt
    Bu toptan bir haber.Pas atmaktan aciz kımıl zararlısı veledi takıma getirmek en büyük hataydı.

İnsanlar tek sorun disiplini sanıyor ama pas bile veremiyor ve aşırı çelimsiz.
  • Emre mor ne be halı sahaya bile çağıralacak adam değil ocak ayında teşekkür edip göndermek en mantıklı hareket olur

• Emre Mor 2 senedir top oynamıyor konu dışı olacak belki ama Emre moru GS'ye gelmeden önce İnstagram'da takip ederdim sürekli havuz, tatil , bilgisayar oyunları fotoğrafları atardı yani kafasında futbol yok böyle bir oyuncuyu getirip verim almak zor olur .

Emreyi 1 sene daha kiralarsak iyi bir yaz kampı geçirirse milli takımdaki Emreyi görebiliriz bence
  • Marco Luigi kullanıcısına yanıt
    Bir Bernardo Silva çıkmaz mi hocam ?

• Oyun zekası olarak zayıf ama dediginiz kadar kötü değil .Açıkçası max performansta bu cocugun neler yapabileceğimi merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rose 15 -- 22 Aralık 2019; 2:14:8 >
  • Oliver Wood kullanıcısına yanıt
    Yani haklısınız tek çözüm yolu bu gibi

• Büyük kayıp
  • Rose 15 R kullanıcısına yanıt
    Dediklerimin eksiği var fazlası yok

• Şöyle 2m € bonservisi ile alınırsa bu riske değer. Potansiyel var, ancak kaç yıldır top oynamadığı için futbolu unutmuş.

Fener nasıl ozan tufandan vazgçemediyse bundan da biz vazgeçmemeliyiz.
  • örneğin uzaktan yakından alakası yok
    henry sağ kanat oynayamadığı için rezildi,garry gidince sola geçti performansı arttı gerçi solda da son 4 5 haftaya kadar küfür ediliyordu ya neyse
    emre mor eğitilmezdir
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Öyle bir yazmışsın ki sanki adam yıllardan beri bizde oynuyor. Geleli 4 ay olmuş aldigi süre kaç dk bu adamın?Her maç ilk 11 de mi çıkmış?Yani gercekten bir Messi falan bekletisi varsa en büyük hata bu.Beklentileri karşılayamadı deyin kabul ederim;ama halı saha topçusu,eğitilmez vs bunlar biraz duygusal söylemler bence.

• Jimmy,Babel,Belhanda,Adem Emre Mordan çok mu iyi oynuyorlar ?Asıl bunlara sitem edilmesi gerekirken bu adama cezayı kesmek çok acemice.Hangi oyuncumuz dikine oynuyor arkadaşlar?Hepsi korkak oynuyor.Ben hata yapmayayım diye kim ne yaparsa yapsın modunda.Bu oyunla şampiyon olamazsınız.Bu takım da bu sene dikine oynamaya çalışan bir Taylan bir Emre bir de Lemina ''yı gördüm.

• Emre Mor ve Seri zarar vermekten başka bir şey yapmadılar. Nzonzi başta iyiydi, sonra kesildi ve takımdan koptu.. Andone sakatlandı verimli olamadı.. bu dört oyuncu kesin gönderilmeli.. para edecek belhanda var.. o da gönderilmeli.. Feghouli bu saatte sonra başarılı olamaz.. etti 6.. Mariano ve Nagatomo da var.. Etti 8...
  • ben emre mor un yerinde olsam yol yakınken futbolu bırakır sigortalı bir işe girerdim. en azından prim gününü doldursun yaşlanınca çok pişman olur.
  • emre anca 4 5 sene sonra falan

yasin
    olcan gibi falan olabilir

yetenekte sorun yok

beyinde sorun var malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.