Şimdi Ara

EMRAH SERBES’İN İTİRAFI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alkollü ve hız yapıp polisi öldüren sinan çetin'in oğlu serbest kalmamışmıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda T yok

• Normal bir durum insan şok haliyle mantıklı düşünemeyebilir. Olayı iyice dramatize edip adamı kahraman ilan etmeye gerek yok. Çünkü hatalı. Gelen haberlere göre kaza anında hızı 170km/s'miş. Bu hızda giden her sürücü aktif olarak kazaya karışmasa da hatalıdır, suçludur. Üstüne bir de eğer söylendiği gibi alkollüyse, arkadaşına sen olayı üstlen 4-5 gün sonra alkollü olduğum anlaşılamaz o zaman ben üstlenirim dediyse zaten ortada daha büyük bir suç var.
    Savcılığın hava yastığında kan izi ve mobese incelemesi talebi sonrasında adamın olayı itiraf etmesi de ayrı bir muamma. Acaba gerçekten vicdan azabı çekip mi itiraf etti yoksa gerçeğin ortaya çıkacağını anlayınca daha fazla ceza almamak için mi ortaya çıktı...

Ayrıca insanları değerlendirirken objektif olmaya çalışın. İnsanların kendilerinden çok olgulara, olaylara, eylemlere odaklanın. Emrah Serbes'i sevdiği için bu itirafını pozitif yorumlayanlar olmuş. Eminim sevmediği bir insan bu olayı yaşasa, bu pozitif yorumlayanlar "En baştan teslim olmalıydı yanlış yapmış" diyeceklerdi. 170 km hızla araç kullanırken birilerinin ölümüne sebebiyet verip, 3-4 gün sonra olayı üstlenmek iyi midir kötü müdür buna bakın. Hayatta herşeyi değerlendirirken kişiye değil eylemin kendisine odaklanın.

• Şimdi şöyle bir şey var Uyuşturucu ve alkol olayından emin olmadan adama agzimiza geleni söylemek ne kadar doğru? Sadece hıza bakarak lanet olası aşağılık geber git diyenler hayatlarında hic 170 yapmadılar mı? Kaza olayları çok anlıktır bazen ufacık bi hata bazen hata bile yapmasan şansla birini öldürebilirsin trafikte tabii ki bu bir suç ancak sanki bilerek birini ezmis cinayet işlemiş gibi konusmanin ne manası var?

Şimdi buraya kadar olan kısmı hemen atlamayın alkol uyuşturucu olayı belli değil anlamında diyorum. Eğer öyle bir şeyse mevzu yine bilerek birini öldürmüş katillerle aynı kefeye koymam ama yaptığı hata hayatını karartacak yapacak bir şey yok...

Ha bilmiyorum ben mi çok iyimserim ama düşünüyorum yani ben istemeden böyle bir olaya sebebiyet verdim alkolluyum suçluyum evet hayatım boyunca atamicam bunu üstümden her gece gözümün önüne gelecek vs. Ama muebbetten kurtulmaya iyi hal indirimi falan almaya calismak yanlış mı nihayetinde muabbet hapis çok çok ağır bir şey bunu biliyoruz bilmiyorum belki ben çok yanlış düşünüyorum tabii ki koca bir aile dağılıyor inanılmaz acı bi durum ama düşünsenize bi hata yapıyorsun ve hem o üç insanın acısı hem de ömür boyu hapis büyük konuşmayayım ama intihardan basma bi şey düşünmezdim ben sanırım o yüzden biraz adami savunuyor gibi duruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Emrah Serbes kim ?

artık serbes değil.

Hoydaaaaaa

• ArchloveKilled kullanıcısına yanıt
    Ne dediğinin farkında mısın? 170 km şehir içi hız diyoruz 2 kişinin canı diyoruz alkol yerinde olmayan birisi diyoruz örnek olması lazım böyle tipleri aşmak en doğrusu olur ama işte naparsin giden yakının olmayınca sana dokunmaz

Eğer biri 170 km hızla şehir içinde annenin ve babanın içinde bulunduğu araca çarpıp ölümlerine sebep olursa aynı cümleyi kurabilir misin ?

• İdam şart bunun gibiler için

• Müebbet yemeli görüşlerini beğendiği için onu güzelleyenlerde idam edilmeli zira o zihniyetten farkları yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Emrah Serbes kim ?

artık serbes değil.

Pekiii kim serbes değil??
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

Alkollü ve hız yapıp polisi öldüren sinan çetin'in oğlu serbest kalmamışmıydı?

Kim bilir kaç yüz yüzbin dolar para verdiler ki ölen polisin ailesi davayı geri çekti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchloveKilled

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

2 kişiyi öldürmüş kardeşim ne 20 yılından bahsediyorsunuz, müebbet yemesi gerek. Basit bir kaza değil gibi görünüyor hem hız hem alkol varsa direk birilerini öldürmeye niyetlenmiş demektir yani..

İdam da etsinler mi? Ne saçmalıyorsunuz.

Etsinler tabi ya ne olacaktı? Hem yüksek hızla gidecek hem de alkollü araç sürecek bu kazayla adam öldürme değildir resmen planlı adam öldürmektir. Lan 2 tane masum insan ölmüş 1tane yarali var hiç mi düşünmüyorsun? Ölenler senin annen baban olsaydı nasıl tepki verirdin acaba?

• alkol değil.uyusturucu almış

ölenlerın taraf uyusturucu testi istemiş,emrahta teste gırmemek ıcın ıtıraf etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: KırmızıElma

quote:

quote:

2 kişiyi öldürmüş kardeşim ne 20 yılından bahsediyorsunuz, müebbet yemesi gerek. Basit bir kaza değil gibi görünüyor hem hız hem alkol varsa direk birilerini öldürmeye niyetlenmiş demektir yani..

Etsinler tabi ya ne olacaktı? Hem yüksek hızla gidecek hem de alkollü araç sürecek bu kazayla adam öldürme değildir resmen planlı adam öldürmektir. Lan 2 tane masum insan ölmüş 1tane yarali var hiç mi düşünmüyorsun? Ölenler senin annen baban olsaydı nasıl tepki verirdin acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=FJY-mYE-Dig

sinan çetinin fetö konusması var..ne içeri attılar..nede alkollu arabayla polis öldürdüğü halde içerde tuttular.serbest bıraktılar.yani asıl fetocular dışarda gününü gün ediyor

dediğin gibi alkollu kullanıp öldürenleri içeri atmıyorlar,sınanın oğlu serbest bırakıldı

• quote:

quote:

quote:

Alkollu olmama ihtimalini dusunerek yazdim. O zaman her yuksek hiz ile kaza yapana muebbet versinler, ne boş insansiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Eğer biri 170 km hızla şehir içinde annenin ve babanın içinde bulunduğu araca çarpıp ölümlerine sebep olursa aynı cümleyi kurabilir misin ?

Sen her olaya böyle yaklaşıyorsan durumun vahim. Yakınlarımız başına bir şey geldiğinde karşısı için en ağırını isteriz, suçu ne kadar az, ne kadar fazla olsun fark etmez. Sen her kazada böyle düşünüp, insanara böyle saçma sapan sorular soramazsin. O zaman yasa, kanun, kural boşuna var, herkes kendi kararini versin o halde?

Ki ben o yorumu kaza yapanin alkollu olmadigini dusundugumden dolayi yaptim. Buradaki bazi kisiler, o şahsın siyasi kimliği ve fikirleri yüzünden gereksizce saldırıyorlar. Alkollu birisi kaza yapınca cezasi ağır olmali evet. Ama değilse, kaza kazadır, anlıktır, geliyorum demez. Yarın bir gün sen kaza yapsan eğer, müebbete razı mı olursun? Yoksa karar için ret davası mı açarsın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchloveKilled -- 29 Eylül 2017; 12:19:31 >

• quote:

Kesinlikle katılıyorum. Hatta alkollü araç kullandığı için beşiktaşta bir polisi şehit eden diğer polisi de yaralayan sinan çetinin oğlu rüzgar çetinin de müebbet yemesi lazımdı LAKİN hapse girmedi bile şuan normal bir şekild dışarıda

Adalet beee

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Müebbet yemeli görüşlerini beğendiği için onu güzelleyenlerde idam edilmeli zira o zihniyetten farkları yok

Emrah serbes kim tanımıyorum bile ama aynı şeyi neden sinan çetinin oğlu rüzgar çetin için demiyorsun.

Adam beşiktaşta alkollü direksiyon başında 1 polisi şehit etti 1 polisi de yaraladı ama hapse girmedi bile şuan aramızda dışarıda. Nerede sizin adaletiniz ?

• quote:

quote:

quote:

Sinan çetinin oğlu için de aynı şeyi söylüyor musun? Hayır dimi

170 km ve şehiriçini özellikle söyledim. Bu ikisi varken alkol sadece tuzu biberi olur durumun. Hatta ayık kafayla şehir içinde 170 km hıza çıkmak olası bir kazada katil olmayı kabul etmek demektir. Eğer birgün 170 km hızla şehir içinde kaza yapar ve birini öldürürsem umarım müebbet alırım, umarım bunu yapan herkes müebbet alır. Olması gereken bu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.