Şimdi Ara

EMRAH SERBES’İN İTİRAFI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamın geç de olsa suçunu itiraf etmesi büyük bir erdem. Alkollü araç kullanması kabul edilemez elbette..

Sanırım Behzat Ç'yi bir süre daha bekliyeceğiz
  • 6 gün sonra itiraf mı olur? Hadi 3-5 sene desen tamam da 6 gün sonra itiraf diyr birşey olmaz. Kimse yutmaz bunu.

Konuşmalarını felan da gördüm. Adam resmen panik halinde hapse girmekten korkuyor, ayrıca arkadaşına yüklü miktar para teklifinde bulundu ve onun yerine hapse girmeyi kabul etti ama deliller yanılmaz, asıl suçlu gün yüzüne çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşı niye suçu üstlenmiş onu anlamadım . Ne tür bir geri zekalı bu. Hayatımda daha tuhaf bir olay görmedim : D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Nightmare -- 29 Eylül 2017; 14:35:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    para herşeyin üstünü örter.
  • şöle olaylarıda gördük bu memlekette bu olay o kadarda olay değil, neyse cezası çeksin işte...
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Tanımadan beni nasıl yargiliyorsun? Bir insan katili nasıl savunur anlamam?

Keşke Sinan Çetin oğlu da idam edilse. Keşke alkollü araç kullananların hepsi kaza yapmasa bile trafikten ömür boyu men edilse.

• ArchloveKilled kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşım 170 km hız ile canice araba süren maganda boş insan değil onu savunanlar boş insan değil ben bir katilin idamını istediğim için boş insanim evet haklısın.

• Umarım çürür içeride.
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    Masum bir kadının kocası ölüyor, çocuğu oluyor ve şuan kendisi yoğun bakımda (oldu mu iyileşti mi bilmiyorum). Bunun sebebi ney biliyor musun? Kurallara uyarak orta şeritte düzgün bir şekilde araba sürmeleri.

Ortada bir katil var. 170 km hız ile araba sürüyor ve kaza yapıyor. Hadi burda da bir şey yok diyelim. Daha sonra ortaya bir piyon atıyor ve yakalanacağını anlayınca kendisi ortaya çıkıyor. Sence bu cidden kaza mı? Bu adam şimdi katil değil mi?

• o değil de nasıl arkadaşlarmış yahu helal olsun. adam ömür boyu yatmayı göze alarak suçu üstlenmiş.

• KırmızıElma K kullanıcısına yanıt
    Bu dünyada silahla birisini çekip vursan bile cezası bu değil, trafik kazası için bunu istemek saçmalık. Hayatımda hız limitini aşmam, kimseyi savundugum yok ama böyle bir kaza sonucu insanları linç etmeye de gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchloveKilled

Bu dünyada silahla birisini çekip vursan bile cezası bu değil, trafik kazası için bunu istemek saçmalık. Hayatımda hız limitini aşmam, kimseyi savundugum yok ama böyle bir kaza sonucu insanları linç etmeye de gerek yok.

İnşallah bir gün annen böyle bir kaza sonucu ölmez eğer ölürde sen de böyle ağır bir ceza istersen bil ki karaktersizin önde gidenisindir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xanax70

Adamın geç de olsa suçunu itiraf etmesi büyük bir erdem. Alkollü araç kullanması kabul edilemez elbette..

Sanırım Behzat Ç'yi bir süre daha bekliyeceğiz

Zaten şüpheliydi, alkollü olduğu ortaya çıkacağı için olayın olduğu gün söylemeyip birkaç gün sonra itiraf etti böylece alkolsüz gözükecek ve cezası inecek. Erdemle alakası yok.

• KırmızıElma K kullanıcısına yanıt
    Sen ne değişik bir insansın? Önceki mesajımda aile yakınlarının bu derece cezalar istemesi normal olduğunu söyledim? Saçmalamışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchloveKilled -- 30 Eylül 2017; 12:57:23 >
  • ArchloveKilled kullanıcısına yanıt
    Evet katilin en ağır cezayı almasını dilediğim için saclamisim. Bu katile bir hakim müebbet verirse sana göre o da sacmalamis olur kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: KırmızıElma

Evet katilin en ağır cezayı almasını dilediğim için saclamisim. Bu katile bir hakim müebbet verirse sana göre o da sacmalamis olur kesin.

Trafik kazası sonucu birisine müebbet ya da idam talep ediyorsunuz. Bence bir doktora falan görünün. 15-20 yıl cezayı bende desteklerim. Sizinkisi saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

alkol değil.uyusturucu almış

ölenlerın taraf uyusturucu testi istemiş,emrahta teste gırmemek ıcın ıtıraf etti

Arkadaş yemin ediyorum bizim millet kadar atıp tutmayı, bir olay oldu mu boş boş elinde net bilgi olmadan konuşmayı seven başka millet yoktur.

Bir kere uyuşturucu, aldığın maddeye göre aylarca kanda etkisini sürdürür, bunu zamanında kendisiyle muhabbetim olan uyuşturucu kullanmış birinden biliyorum. En aşağı 3-4 aydan başlayıp 6-7 aya kadar (süreler 3 aşağı 5 yukarı değişebilir) etkisini sürdürüyor aldığın madde her ne ise.

Alkol desen tamam anlarım da uçmayın uyuşturucu, kokain falan diyenler var. Alkol 48 saat diye biliyorum, o konuda haklısınız ama yine de alkol konusunda da %100 ithamda bulunamazsınız maalesef bunu hiçbir zaman bilemeyeceğiz artık alkol var mıydı yok muydu ...

Ama iddaalara göre hava yastığında şöförün kanı varmış sanırım oradan belki alkol testi yapılabilir, bakın net fikrim yok "-ebilir, -abilir" gibi ekler kullanıyorum, Türkçe'de olasılık cümlesi derler bunu da yazayım. Boş boş bilmeden sallamayın hemen.

Kazaya gelirsek sevdiğim ve saygı duyduğum biriydi ama asla böyle bir konuda üzülmem o şahısa, çeksin cezasını hatta müebbet yese benim için daha iyidir, sonuçta bir baba ve çocuk öldü, anne de sanırım ağır yaralı hala...

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchloveKilled

quote:

Orijinalden alıntı: KırmızıElma

Trafik kazası sonucu birisine müebbet ya da idam talep ediyorsunuz. Bence bir doktora falan görünün. 15-20 yıl cezayı bende desteklerim. Sizinkisi saçmalık.

Evet ya 170 ile yapılan kaza tamamen kaza. Arka planda birilerinin 6 gün beklemesinin sebebide sadece yüksek hız olması. Yoksa alkol uyuşturucu felan yok bunlar talihsizlik işte naparsin.

• 1 hafta bekledi, kanında thc maddesi tamamen çıktı şimdi de vicdan yapmış gibi teslim oluyor.
    Eğer uyuşturucu almamış olsaydı arkadaşı onun yerine teslim olur muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

2 kişiyi öldürmüş kardeşim ne 20 yılından bahsediyorsunuz, müebbet yemesi gerek. Basit bir kaza değil gibi görünüyor hem hız hem alkol varsa direk birilerini öldürmeye niyetlenmiş demektir yani..

Hukuk camiası şokta şuan.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.