Şimdi Ara

EminEvim (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.372
Cevap
45
Favori
359.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drahmet06

http://www.axess.com.tr/kampanyalar/axessten-son-dakika-25-tl-chip-para-hediye?WT.mc_id=4004100

Arkadaşlar şimdi bu kampanya kapsamında 1120 TL lik taksitimi kredi kartıyla internetten dilekçe göndersem ve ödesem sizce 25 TL yi alırmıyım.Yani bu verdiğimiz dilekçeyle çekilenler mail order kapsamında mı olur.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var sanırım yardımcı olurlara sevinirim.

Hocam kampanya ayrıntısında mail order geçerli değildir diyor. Fakat bence imkanınız var ise şubeden pos ile ödeme yaparsanız yararlanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lacivert25

quote:

http://www.axess.com.tr/kampanyalar/axessten-son-dakika-25-tl-chip-para-hediye?WT.mc_id=4004100

Arkadaşlar şimdi bu kampanya kapsamında 1120 TL lik taksitimi kredi kartıyla internetten dilekçe göndersem ve ödesem sizce 25 TL yi alırmıyım.Yani bu verdiğimiz dilekçeyle çekilenler mail order kapsamında mı olur.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var sanırım yardımcı olurlara sevinirim.

Hocam kampanya ayrıntısında mail order geçerli değildir diyor. Fakat bence imkanınız var ise şubeden pos ile ödeme yaparsanız yararlanabilirsiniz.

Acaba her şubede pos makinası varmıdır?Yoksa sadece genel merkezlerinde mi vardır biz Ankaradayız.Bide bu ödeme sistemi kesin mail orderdır değil mi sanal pos falan olmasın?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lacivert25

quote:

Acaba her şubede pos makinası varmıdır?Yoksa sadece genel merkezlerinde mi vardır biz Ankaradayız.Bide bu ödeme sistemi kesin mail orderdır değil mi sanal pos falan olmasın?

O kadarını bilmiyorum, en sağlıklısı telefonla sor ona göre hareket et.

• bizde pazar günü katıldık organizasyon parası ödicekmişiz onları ödüyoruz yavaş yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali554

bizde pazar günü katıldık organizasyon parası ödicekmişiz onları ödüyoruz yavaş yavaş

Hayırlı olsun hangi sisteme kaç tl için girdiniz?
    toplam tutar, taksit tutarı, organizasyon ücreti vs bilgileri verirseniz düşünen arkadaşlara bir fikir verir.
  • hayırlı olsun Rabbim yardım etsin.benimde 5 ayım kaldı teslimata...
  • merak amaçlı konuyu biraz okudum gereksiz reklamlar(sıfır mesajlı yorum yapanlar) olmasa daha iyi olacak kafa karıştırıyor .

@turank olayın önemli bi noktasına değinmiş ve çok önemli bir kısmı bu gün 100bintl aldığınız ev 3-4 sene sonra aynı fiyatta olmuyor
  • 6 aydır forumu takip ediyorum geçen hafta 1000 tl vererek kayır oldum 90 000 tl lik düşünüyorum
    ilk ay çıkarsa 1125 x100 + organizasyon ücreti
  • XSisteme girmeyi düşünen arkadaşlar ismimi referans göstermelerini acizane istiyorum. Çünkü hem kendileri hem de ben kazanmış olacağım. Benim ismimi vererek sisteme giren kardeşlerime erzurum oltu taşı isimli tesbih ve meşhur kadayıf dolması gönderiyorum. Bildiğim ölçüde de sorularınıza cevap vermeye çalışırım. Herkese hayırlısı olsun inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ram0337

6 aydır forumu takip ediyorum geçen hafta 1000 tl vererek kayır oldum 90 000 tl lik düşünüyorum

Hayırlı olsun hocam. Arkadaşlar sisteme girenler kesin rakamları veya yaşadıkları olumlu/olumsuz şeyleri yazarlarsa insanlara daha faydalı olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesreti

XSisteme girmeyi düşünen arkadaşlar ismimi referans göstermelerini acizane istiyorum. Çünkü hem kendileri hem de ben kazanmış olacağım. Benim ismimi vererek sisteme giren kardeşlerime erzurum oltu taşı isimli tesbih ve meşhur kadayıf dolması gönderiyorum. Bildiğim ölçüde de sorularınıza cevap vermeye çalışırım. Herkese hayırlısı olsun inşallah

Ya hocam forumu uzun zamandır takip ediyorum, senin şu tesbih+kadayıf reklamın çok baydı, her defasında yazma çok itici oluyor, inatçı pazarlamacılar gibi, zaten imzanda yazıyor.
  • quote:

6 aydır forumu takip ediyorum geçen hafta 1000 tl vererek kayır oldum 90 000 tl lik düşünüyorum

hayırlı olsun, hangi şehirdensiniz, çekiliş ne zaman?
  • quote:

BU rakamlardan eminmisin eğr doğru ise eminevim'in faizsiz çalışıyoruz tez'i tamamen çöpe gidiyor. çünkü geçen sene 100.000 tl'ye 100 ayda 143 bin lira toplam maliyet çıkarmışlar galiba o zaman kredi faizleri %1.1 -1.2 civarı idi aylık şimdi % 0.7 -0.8 civarına inmiş.
    onlar ne diyor kira yardımı peki 1 senedir kirası ucuzlayan varmı? o fiyat'da bir dairenin ortalama kirası 500 lira idi geçen sene bu senede öyle, peki eminevim neden fiyatları aşağı çekme ihtiyacı hissetdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursuneses

quote:

Orijinalden alıntı: kesreti

XSisteme girmeyi düşünen arkadaşlar ismimi referans göstermelerini acizane istiyorum. Çünkü hem kendileri hem de ben kazanmış olacağım. Benim ismimi vererek sisteme giren kardeşlerime erzurum oltu taşı isimli tesbih ve meşhur kadayıf dolması gönderiyorum. Bildiğim ölçüde de sorularınıza cevap vermeye çalışırım. Herkese hayırlısı olsun inşallah

Ya hocam forumu uzun zamandır takip ediyorum, senin şu tesbih+kadayıf reklamın çok baydı, her defasında yazma çok itici oluyor, inatçı pazarlamacılar gibi, zaten imzanda yazıyor.

Ya doğrusun da ben de kaç yıldır aktif olmasam da forumdayim. Ve eminevimle ilgili bir sürü kişiyle tl ile veya mesajla ya da forumda görüştüm. Fakat şimdiye kadar kimseye referans olamadım. Sorun ben de belki. Dediğiniz tavsiyeye uyup tekrardan hediye bahsini yazmayayim. Fakat demek istediğim şuydu sisteme girerken (konuşup görüşmek şartıyla) benim ismimi vererek hem onlar faizsiz ve karlı bir sisteme girerek ve benden hediye alarak kazanacaklar hem de ben kazanacağım. Işin özü bu. Herkesei hayırlısı olsun inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesreti -- 14 Mayıs 2013; 0:18:10 >

• Konu başlığı altındaki bir çok mesajı okudum.
    İş yerimden bir arkadaşımda kuralı bir sisteme giriş yaptı.
    Konuyu anlattı biraz ama yarım yamalak. ama ne o tam anlatabildi nede ben tam olarak idrak edebildim.
    200.000 TL'lik bir ev için giriş yaptı ama organizasyon ücreti falan derken toplamda ödeyeceği rakama baktığım 240 küsürlere geliyordu. Kafam karıştı doğrusu.

Aşağıdaki belirttiğim nitelikler konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.

** 250 bin TL'lik bir ev için giriş yapmak istiyorum.
    ** 60 bin civarında peşinat ödemeyi düşünüyorum. (Organizasyon ücreti haricinde)
    ** Kuralı sistem istemiyorum.
    ** 100 aylık bir ödeme planı istiyorum.

1- Aylık taksitlerim ne kadar olur ?
    2- Vade ortasından teslimden daha farkı erken teslim oluyor sanırım. Böyle olursa teslimat kaç ay sonra yapılır?
    3- Peşinat oranı ile teslimat ayı nasıl belirleniyor? Bir oran varsa bu oran nedir ?
    4- Benden toplam çıkacak olan meblağ 250.000 TL + Organizasyon ücretimidir? Bunun dışında herhangi bir ödeme sözkonusumudur?
    5- Sisteme ilk giriş yaptığımda ödediğim miktar güvencesi kadar bir Teminat Mektubu verebiliyorlarmı ? Teminat mektubu verebiliyorsalar ödeme yaptıkça teminatı güncelleyebiliyorlarmı? (en azından yıl bazında)

Cevap verecekler için şimdiden teşekkür ediyorum.

• sen bu rakamlara çıkabiliyorsan hatta 60 bin lira para biriktirebiliyorsan eminevimle ne işin var anlamadım?
    bu kadar para veriyorsan herşeyi kendin araştıracaksın bence ..
    şimdi soruna gelince kuralı sistem istemiyorsan vade ortası sistem sana göre,
    sorularına gelince bunları sitelerinde açıkça belirtmediklerine göre, kişiye özel sistem uyguluyorlar, senin pazarlık gücüne göre daha erken teslim alma şansın olabilir.
    mesela eskiden şu uygulamayı yapıyorlardı sen 200.000 liralık hiç peşinat vermeden 100 ay ayda 2000 lira'lık sisteme girdin elindeki 60.000 lira ile toplu ödeme yaptınmı 15 ay geri çekiyorlardı teslimatı yani 2 taksit=1 ay erken teslim oluyor. yani sen elindeki parayı vermeyip 2 sene değerlendirsen zaten 70.000 liraya ulaşır, 2 sene sonra kalan 26 ay için 52.000 lira peşin ödeyip teslimatı 37.aya çekebiliyordun.
    ama senden 60.000 lira peşin alıp 100 aylık sistemde sana kaçıncı ayda teslimat yapacaklar bunu konuşup öğreneceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Viya

Konu başlığı altındaki bir çok mesajı okudum.
    Konuyu anlattı biraz ama yarım yamalak. ama ne o tam anlatabildi nede ben tam olarak idrak edebildim.
    200.000 TL'lik bir ev için giriş yaptı ama organizasyon ücreti falan derken toplamda ödeyeceği rakama baktığım 240 küsürlere geliyordu. Kafam karıştı doğrusu.

** 60 bin civarında peşinat ödemeyi düşünüyorum. (Organizasyon ücreti haricinde)

2- Vade ortasından teslimden daha farkı erken teslim oluyor sanırım. Böyle olursa teslimat kaç ay sonra yapılır?
    3- Peşinat oranı ile teslimat ayı nasıl belirleniyor? Bir oran varsa bu oran nedir ?
    4- Benden toplam çıkacak olan meblağ 250.000 TL + Organizasyon ücretimidir? Bunun dışında herhangi bir ödeme sözkonusumudur?
    5- Sisteme ilk giriş yaptığımda ödediğim miktar güvencesi kadar bir Teminat Mektubu verebiliyorlarmı ? Teminat mektubu verebiliyorsalar ödeme yaptıkça teminatı güncelleyebiliyorlarmı? (en azından yıl bazında)

Hocam vade ortası sistem girdiğiniz miktarın yarısında paranızın tamamını aldığınız sistemdir yani 100.000 lik bir sistemde ayda 1000 tl ödeyebilirim dediğinizde 50. ayda paranızı alırsınız. Lakin siz peşinat vereceğiniz için ödeme öne çekilecektir. Bunun formülsel bir oranı yok net rakamlar için bir eminevim şubesine gitmeniz gerekiyor. Bilgisayar programına veriler girilerek net rakamlar söylenebiliyor. Vade ortasında belirttiğiniz gibi sadece rakam+org.ücr oluyor. Teminat mektubunu onlara direk hiç sormadın fakat belirli bir ücret karşılığı veriyorlarmış diye duydum.

• quote:

Birkaç arkadaşım cevap yazmış ama bir cevapta ben yazayım belki faydası dokunur.
    250.000 tl lik bir ev için 100 taksitle sisteme girerseniz 2.500 tl taksit ödersiniz.
    peşinat olarakta 60.000 tl verirseniz (yanlış hatırlamıyorsam) verdiğiniz peşinat taksit tutarınıza bölünüyor ve o kadar ay teslimat öne geliyor diye biliyorum yani 60.000/2.500= yaklaşık 24 ay öne gelmesi lazım.
    normlade 100 ayın yarısı 51. ay teslimat tarihiniz. 24 ay düşersek yaklaşık olarak 27 ila 32. aylar arasında paranızı alabilirsiniz diye düşünüyorum yine en doğru bilgiyi bir eminevim şubesini arayarak alabilirsiniz

sorularınıza vevaplar:
    1- aylık taksidiniz 2.500 tl olur (toplam 100 olan taksidiniz peşinat düşülerek yeniden düzenlenir örneğin 100-24=76 gibi)
    2-yaklaşık olarak dediğimi gibi 27 ila 32. aylar arasında teslimat yapılır (tahmini)
    3- bu oranı bende bilmiyorum ama peşinatta ödediğinz rakam kaç taksit ediyorsa o kadar öne çekiyor ara ödemede ise 2 taksit 1 ay öne çekiyor diye biliyorum.
    4- evet sadece 250.000 TL + Organizasyon ücreti ödersiniz bunun dışında bişey yok.
    5- teminat mektubunu bankanın aldığı masrafı karşılarsanız veriliyor diye biliyorum.

hakkınızda hayırlısı olsun Allah hepimizin gönlüne göre versin.

• @superhead, @lacivert25, @wtwt24 cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Değerli abicim. Üç sistem de tahmini rakam ve teslimatları söyleyeyim
    1 vade ortası sistem 250000_60000: 190000 eder ve siz 100 ay için ayda1900 ödeme ile 50. Ayda 250000 tl alırsınız bunun için de yaklaşık 12000tl organizasyon ücreti ödersiniz.
    2. Çekilişli sistem org ücreti aynı olur peşinat verdikten sonra geriye 100kişilik gruba girersiniz ve ilk sıralarda çıkarsa maliyet toplamda kira yardımı yapacağınız için artar ve son aylar çıkarsa kira yardımı alacağınız için maliyet düşer.
    3.peşinatlı sistem. Ben acizane bunu öneririm yine organizasyon ücreti aynı olur. Teslimat ise tahminim 25_30. Aylar olur. Toplamda org ücreti harici bir masraf olmaz. Bu aylarda ekspertiz ve tapu masrafları eminevime ait ve organizasyon ücreti hesaplamasinda indirim soy konusu. Hakkınızda hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.