Şimdi Ara

Emektara temizlik vakti-2008'den beri açmamıştım// Carbon Folyo Kaplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

emektarı bugün açtım temizledim kabloları topladım
    temel modifikasyonu yapıldı.

Cdrom'un alt kısmına uygun bir şey yapacağım şuan idareten birşey yaptım

Önerilerinizi bekliyorum :)

Emektara temizlik vakti-2008'den beri açmamıştım// Carbon Folyo Kaplama Emektara temizlik vakti-2008'den beri açmamıştım// Carbon Folyo Kaplama Emektara temizlik vakti-2008'den beri açmamıştım// Carbon Folyo Kaplama
     Emektara temizlik vakti-2008'den beri açmamıştım// Carbon Folyo Kaplama Emektara temizlik vakti-2008'den beri açmamıştım// Carbon Folyo Kaplama Emektara temizlik vakti-2008'den beri açmamıştım// Carbon Folyo Kaplama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gracious92 -- 2 Haziran 2016; 1:37:36 >

• Aslında kasayı bi boyasan daha güzel durur sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen1

Aslında kasayı bi boyasan daha güzel durur sanki
    Karbon kaplama fikrim var.
    Yada boyaya da bilirim ön panel için gerekli düzenlemeyi yapmam lazım.

yıllar önce görmüştüm şuanda bulamıyorum 12 cm lik fan ve ızgarasıyla dogrudan cdroom altına soket şeklinde giren bir fan tipi vardı ondan bulsam işlemi tamamlıcam

bu arada power ve reset tuşları boş alttaki kırmızı tuş power tuşu :)

o alanı da keserek modifiye edebilirim yada o power bölmesine uygun birşey tasarlamam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gracious92

Karbon kaplama fikrim var.
    Yada boyaya da bilirim ön panel için gerekli düzenlemeyi yapmam lazım.

yıllar önce görmüştüm şuanda bulamıyorum 12 cm lik fan ve ızgarasıyla dogrudan cdroom altına soket şeklinde giren bir fan tipi vardı ondan bulsam işlemi tamamlıcam

bu arada power ve reset tuşları boş alttaki kırmızı tuş power tuşu :)

o alanı da keserek modifiye edebilirim yada o power bölmesine uygun birşey tasarlamam lazım

Alıntıları Göster
    Biraz güncelleme yapalım :)

Önce @isa.alp tarafından hediye gelen ön ızgaraları denedim bu arada evde buldugum 5 cmlik fanları alt kısma geçiçi olarak yerleştirdim.

Karbon folyo fikrim oldugu için hepsibuarada.com'dan sipariş verdiğim folyo 12 cm fan ve 8 cm kasa fanı kısa sürede elime ulaştı ve kaplamaya başladım.

Ön panel konusunda kararsız kalmıştım yine evkileri değerlendirerek bişeyler planladım. Kasanın kendi power tuşları arızalıydı. ayrı butonla çalıştığı için musluk aynası diye geçen malzemeyi kullanıp değişik bi görüntü yakaladım

Mavi ledler uyumlu oldu. eski fan çöpe çıkmıştı temizlememe rağmen motoru bozmuş :)

yapılacaklar listemde elimde daha folyo oldugu için ön panele yeni bir proje olabilir. Bide alt tabanı kaplamadım ufak 1 cmlik bi yer üşendiğimden orasıda kaplanacak.

yorum ve önerileri bekliyorum.

iyi forumlar

• quote:

Biraz güncelleme yapalım :)

Önce @isa.alp tarafından hediye gelen ön ızgaraları denedim bu arada evde buldugum 5 cmlik fanları alt kısma geçiçi olarak yerleştirdim.

Karbon folyo fikrim oldugu için hepsibuarada.com'dan sipariş verdiğim folyo 12 cm fan ve 8 cm kasa fanı kısa sürede elime ulaştı ve kaplamaya başladım.

Ön panel konusunda kararsız kalmıştım yine evkileri değerlendirerek bişeyler planladım. Kasanın kendi power tuşları arızalıydı. ayrı butonla çalıştığı için musluk aynası diye geçen malzemeyi kullanıp değişik bi görüntü yakaladım

Mavi ledler uyumlu oldu. eski fan çöpe çıkmıştı temizlememe rağmen motoru bozmuş :)

yapılacaklar listemde elimde daha folyo oldugu için ön panele yeni bir proje olabilir. Bide alt tabanı kaplamadım ufak 1 cmlik bi yer üşendiğimden orasıda kaplanacak.

yorum ve önerileri bekliyorum.

iyi forumlar

Alıntıları Göster
    Kaplama işçiliği oldukça güzel duruyor, hatta ilk başta boya zannettim.
    Ayrıca musluk aynası fikrini de beğendim. Sonuçta hepimizin lazer kesim, CNC veya 3D yazıcıya erişimimiz yok, eldekileri değerlendirmek lazım :)

• isa.alp İ kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam dedigin gibi bișeyler yapmaya çalıştık
    emektar zaten sistem eski oldukça ama en iyiyi ortaya çıkarmak olacak
  • quote:

Çok sağol hocam dedigin gibi bișeyler yapmaya çalıştık
    emektar zaten sistem eski oldukça ama en iyiyi ortaya çıkarmak olacak
    fan çok güzel omuş kasanın eski olmasına ragmen carbon süper olmuş. yanada aslında 18 cm cooler master fanı olsa çok güzel olurdu.
  • reisssss kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam :)
    Yan tarafa düşünmedim değil daha büyük bir fan fakat ızgara ayarlamam gerecek ve tüm tozu anakarta yapıştıracak kasa hiç ısınmıyor diyebilirim şuanda :)
    Donanım takviyesi yaparsam düşüneceğim
  • quote:

teşekkür ederim hocam :)
    Yan tarafa düşünmedim değil daha büyük bir fan fakat ızgara ayarlamam gerecek ve tüm tozu anakarta yapıştıracak kasa hiç ısınmıyor diyebilirim şuanda :)
    Donanım takviyesi yaparsam düşüneceğim
    harika olmuş hocam elinize kolunuza sağlık
  • Gracious92 kullanıcısına yanıt
    sıcaklık olmadıgına sevindim bende yapmayı düşünüyorum böyle bişey bu havalarda bile işlemci 65 - 71 derece arası şimdi böyleyse yazın kim bilir kaç olur onun iiçin bende 2 tane fan alıp yapacam. sizin kasanızı çook begendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reisssss

sıcaklık olmadıgına sevindim bende yapmayı düşünüyorum böyle bişey bu havalarda bile işlemci 65 - 71 derece arası şimdi böyleyse yazın kim bilir kaç olur onun iiçin bende 2 tane fan alıp yapacam. sizin kasanızı çook begendim.
    Şuan ki sisteminiz nasıl hocam özelliklerini neler? Bu arada çok güzel temizlik olmuş mükemmel görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrNoyan

Şuan ki sisteminiz nasıl hocam özelliklerini neler? Bu arada çok güzel temizlik olmuş mükemmel görünüyor

Alıntıları Göster
    Çok güzel olmuş eline sağlık
  • Teşekkür ederim hocam
  • reisssss kullanıcısına yanıt
    Güç kaynağınıniz yettigi seviyede sogutucu takmak önemli yazın 80i rahat görürsün iyi bir rakam degil hocam
    Tesekkur ederim yorum için
  • MrNoyan kullanıcısına yanıt
    Amd x2 5000+ işlemci 3 gb ram onboard ekran kartli anakart sata2 hdd günlük işlem pc si hocam
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam begenmenize sevindim
  • Başarılı bir mod olmuş eline sağlık.
  • Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam :)
  • Gracious92 kullanıcısına yanıt
    hoş olmuş hocam geliştir biraz daha
  • leqvar kullanıcısına yanıt
    yorumlar ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar geliştirme konusunda özellikle
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.