Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: winchester07 , winchester07
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.930
Cevap
637
Favori
1.539.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok sağolun az kalsın e-devletten yapıyordum.

İnternet bankacılığında da teklif çıkmadı garantide hesap filan her şey olmasına rağmen.

Mobilden yükledi kardeşim, oraya çıktı teklif. Başvurdu bakalım.
  • 1500₺ için hangi bankaya geçilebilir TEB harici ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drkblue D kullanıcısına yanıt
    yok hocam yatmadı bankayla da görüşmedim
  • İş bankasına geçiş yapıp promosyonu hala alamayan var mı? Annenin maaşını 24 martta ziraatten iş bankasına geçiş yaptık hala yatmadı?...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Şubat in sonuna doğru Teb emekli onerme kampanyası kapsamında babami onerdim.Kampanya kapsaminda öneren ve onerilen kişiye 150 TL yatacakti. 3Nisan da bana ucret yatmış ama babama yatmadi halen.Şube boyle bir kampanya yoktu diye çamura yatıyor.Kampanya gorselini kaydeden varsa paylaşabilir misiniz?

• yildirimr kullanıcısına yanıt
    Çamura yatma yok , sizin yanlışınız var.

Kampanya sadece öneren kişiye promosyon yatırılması hakkındaydı ve size de yatırılmış zaten.Dolayısıyla anormal bir durum yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 7 Mayıs 2020; 21:47:32 >
  • İyi günler, Nisan ayında babamın emekli maaşını garantiye taşıdık. 1000 TL yatırdılar. İnternetten başvurmadık. Şubeye gidip başvurduk. Şimdi kampanyayı kontrol ediyorum internetten başvurana 200+ Bonus ile birlikte 1200 TL diyor. İlk kampanya çıktığında da mı böyleydi? Ben internetten başvurma koşulu yoktu ve direkt nakit 1200 veriyorlardı diye hatırlıyorum. Yanlış biliyorsam boşuna müşteri hizmetlerini aramayayım. Maaşı 2500+.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bien

200 tl bonus almak için

"1 Mayıs - 31 Mayıs 2020 tarihleri içerisinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirip promosyon taleplerini dijital kanallar (Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA ATM, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi) üstünden gerçekleştiren"

müşteriler yararlanır yazıyor. E-devletten yaparsanız 200 tl bonus alamazsınız.
    hocam bu e devletten değiştirince kampanyadan yararlanamıyor musun? her banka değişikliği için geçerli mi?

ben de ziraatten akbanka geçtim,
    önce blokajı bankadan kaldırdım, ardından bireysel akbankta işlem yaptım ama 3 haftayı geçti hala bir haber yok, kart da gelmedi. e devletten değiştirmiştim üstüne sanırım şimdi akbank gözümüyor da.

• Benim yazdıklarım garanti için geçerli. Her bankanın şartlarını ayrıca okuyup incelemeniz lazım.
  • otomatik ödeme zart zurt harcama limiti şartı vs olmayan sadece promosyonumu almak için kullanabilecğeim bir banka var mı
  • Hocam promosyon icin ayrica basvuru yapmaniz lazim.cunku e devletten basvuru yapinca herhangi bir taahutte bulunmamis oluyorsunuz.

• Arkadaşlar, ptt 750 tl promosyon yatırmış. Biz başvuru vs. yapmamıştık. Garantiye geçmek istiyoruz ama edevlette aylık hesaplama döneminde değişikliğe açık değildir yazıyor. Nereden ne yapmalıyız?

• bkarat B kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kac gun sonra tekrar deneyin.Su an herhangi bir taahut vermis degilsiniz.

• netroshine N kullanıcısına yanıt
    Anladım. Geçiş yaptıktan sonra bir şey yapmadan pttnin yatırdığı promosyonu çekmesini mi bekleyeceğiz?

• bkarat B kullanıcısına yanıt
    Hayir hocam promosyonu iade etmeniz lazim.ya subeye gideceksiniz ya da ptt nin musteri hizmetleri calisiyor mu bilmiyorum oraya arayip iade edeceksiniz

• konunun ilk sayfasındaki kampanyaların hepsinin son katılım tarihi dolmuş. güncellecek mi ? bugün itibariyle yeni kampanya yok mu
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Evet merakla bekliyoruz..
  • bu teb emekli maaşını taşıyana 2 otomatik ödeme talimatı istiyordu o faturalar kaç sene kalması lazımdı bilen var mı
  • ririii kullanıcısına yanıt
    pandemi sebebiyle tum bankalar extrası olan kampanyaları durdurdu.

• 25 mayısta babamın Ptt sözleşmesi bitiyor. Şuan sanırım bi tek Garanti var promosyonu devam eden.

Garanti bankasından bilgi almak için babam şubeye gitti fakat güvenlik, internetten yaparsınız boşuna sıra bekleme demiş ve göndermiş. Oysa garanti mobil uygulamadan bakıyorum maaş taşımak için garantide hesabın olması gerekiyor ve babamın garantide hesabı yok.

Anladığım kadarı ile bankadan hesap açılacak ve 25 mayıs günü (ek 200 TL promosyon için) internetten emekli maaşı taşıma başvurusu yapacağız. İnternetten başvuru yaptıktan sonrada e devletten banka değişikliği yapacağız.

Bilgisi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirse memnun olurum .

Doğrusu daha uygun kredi imkanı olduğu için teb bankasını isterdik ama başvuru almıyor sanırım.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.