Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.933
Cevap
636
Favori
1.540.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ykb ye geçip adios kart alan emeklüler kart aidatı ödemicek mi şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

güncel fırsat var mı arkadaşlar

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/23062.aspx

Yapıkredi kredi kartı hesap işletim ücreti muafiyeti hakkında bilgi vermemiş keserler herhalde dimi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

güncel fırsat var mı arkadaşlar

Yapıkredi kredi kartı hesap işletim ücreti muafiyeti hakkında bilgi vermemiş keserler herhalde dimi

Hesap işletim için muafiyet var ama kart parası için öyle bir açıklama yok, büyük bir ihtimal keser.
    Verdiği 300 tl. yi kart parası, efet parası, işlem parası, dolaylı yollardan bir şekilde geri alır, ykb bu yapar mı yapar...

• Babamın maaşını Yapı Kredi'ye taşımak istiyoruz, e devlet şifresinide aldık. Fakat ilgili kurumun sayfasında banka değişikliği bölümüne girdiğimizde "Maaş yapım dönemi olduğundan sistem kapalı.!" hatası veriyor.
    Maaş yapım dönemi 14 ü olamaz ki maaşı beşinden beşine alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Babamın maaşını Yapı Kredi'ye taşımak istiyoruz, e devlet şifresinide aldık. Fakat ilgili kurumun sayfasında banka değişikliği bölümüne girdiğimizde "Maaş yapım dönemi olduğundan sistem kapalı.!" hatası veriyor.

sgk ya dilekçe vererek de halledebilirsiniz.
    kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen en uygunu YKB görünüyor
  • babamın ve annemin maaşını taşımak istiyorum en avantajlısı ve karlısı hangisidir acaba yapı kredi mi akbank mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Babamın maaşını Yapı Kredi'ye taşımak istiyoruz, e devlet şifresinide aldık. Fakat ilgili kurumun sayfasında banka değişikliği bölümüne girdiğimizde "Maaş yapım dönemi olduğundan sistem kapalı.!" hatası veriyor.

kolay gelsin

Tekrar merhaba.
    Babamın maaşını e devlet şifresi ile yapı krediye taşıdık 1 dakika sürmedi. Başka yapmamız gereken bir şey var mı acaba.

Buradaki kampanya koşullarında "Kampanya başlangıç tarihinden itibaren şubelerimizden Kampanya Başvuru Formu'nu doldurmanız, emekli maaş hesabı açılışına ilişkin dokümanları imzalamanız gerekmektedir." diye bir madde var. Yani tekrar yapı krediye gidip babam maaşını taşıdığını belirtip başvuru formu mu doldurması gerekiyor.

• Geçenlerde ykb nin işlem ücretleri tablosuna baktım adamlarda öyle masraflar var ki ölüyü bile soyar bunlar açın bakın sitesinde ne masraf kalemleri var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

kolay gelsin

Tekrar merhaba.
    Babamın maaşını e devlet şifresi ile yapı krediye taşıdık 1 dakika sürmedi. Başka yapmamız gereken bir şey var mı acaba.

Buradaki kampanya koşullarında "Kampanya başlangıç tarihinden itibaren şubelerimizden Kampanya Başvuru Formu'nu doldurmanız, emekli maaş hesabı açılışına ilişkin dokümanları imzalamanız gerekmektedir." diye bir madde var. Yani tekrar yapı krediye gidip babam maaşını taşıdığını belirtip başvuru formu mu doldurması gerekiyor.

Babanızın maaşını taşıdığı şubeye gitmesi gerekiyor. Memura durumu izah edeceksiniz onlar size yeni bir hesap açacaklar ve bir sonraki ayın maaşı o hesaba yatacak. İşlemleri yaptırırken de ısrarla "emeklilik hesabı" diye belirtin ki ilerde sıkıntı olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Babanızın maaşını taşıdığı şubeye gitmesi gerekiyor. Memura durumu izah edeceksiniz onlar size yeni bir hesap açacaklar ve bir sonraki ayın maaşı o hesaba yatacak. İşlemleri yaptırırken de ısrarla "emeklilik hesabı" diye belirtin ki ilerde sıkıntı olmasın.

İlginiz için teşekkür ederim. Babam zaten emekli olmadan önce yapı krediyi kullanıyordu. Kendimi bildim bileli. Emekli olup memlekete taşınınca ikamet ettiğimiz yerde yapı kredi şubesi ve atmsi bulunmayınca mecburen başka bankaya geçmişti. Fakat yinede kredi kartını kapattırmamıştı, hali hazırda kullandığı kredi kartı ve yapı kredi banka hesabı mevcut. Geçen ayda ikamet ettiğimiz yerde yapı kredi şubesi açıldı. Kampanyada denk gelince tekrar oraya geçmek istedik. Varolan hesabına kaydırır olmadı. Neyse bahsettiğiniz gibi görevli memura durumu izah ederiz. Teşekkürler.

• Babam emekli oldu da, ilk maaşını alacak PTT'den. 20'sinden 20'sine yatacakmış maaşı.
    Aylık başlangıç tarihi: 01.07.2014
    Aylık miktarı: x
    Birikmiş aylık miktarı: y diyelim.
    Şimdi bu ayın 20'sinde çekmek isterken hesabında ne kadar para olacak? x kadar mı? x + y kadar mı? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: speedyc

Babam emekli oldu da, ilk maaşını alacak PTT'den. 20'sinden 20'sine yatacakmış maaşı.
    Aylık başlangıç tarihi: 01.07.2014
    Aylık miktarı: x
    Birikmiş aylık miktarı: y diyelim.
    Şimdi bu ayın 20'sinde çekmek isterken hesabında ne kadar para olacak? x kadar mı? x + y kadar mı? Teşekkürler

e-devletten ek ödeme tutarını söyle 4 gün sonra ne kadar eline para geçeceğini söyleyeyim

Ek ödeme miktarı 96,79

• speedyc S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı ve bereketli olsun.
    Ay başında sadece maaş değil, dilekçeyi verdiği tarihten itibaren ki olan farkları da alması lazım.
  • Arkadaşlar hemen evinin yanında diye annemi Garanti Bankası'na maaşını taşıması için yönlendirdim lakin ben 1 yıl diye biliyordum, az önce sizin verdiğiniz adreslerden birine baktığımda 3 yıl olduğunu gördüm. 1 yıl mı 3 yıl mı taahhüt süresi bilen var mı acaba ? Bir de bu altın hesabındaki 1.75 gr olarak bahsedilen altını TL olarak nasıl alabilir, talep edince TL cinsinden bozup verirler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepe

Arkadaşlar hemen evinin yanında diye annemi Garanti Bankası'na maaşını taşıması için yönlendirdim lakin ben 1 yıl diye biliyordum, az önce sizin verdiğiniz adreslerden birine baktığımda 3 yıl olduğunu gördüm. 1 yıl mı 3 yıl mı taahhüt süresi bilen var mı acaba ? Bir de bu altın hesabındaki 1.75 gr olarak bahsedilen altını TL olarak nasıl alabilir, talep edince TL cinsinden bozup verirler mi ?

Yeni kampanya da 3 yıl ve gram 1.75 ten 1.60 a düştü diye biliyorum yine de en doğru bilgiye garanti mh den ulaşabilirsiniz.
  • ''Maaşını Şekerbank’a Getiren Emekliler Çeyrek Altın Kazanıyor!
    06 Ağustos - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında Emekli maaşlarını Şekerbank’a getiren emeklilere maaşlarını 12 ay boyunca almak koşuluyla 1 çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın hediye!

Sizi en yakın Şekerbank Şubemize gelin Emekliliğin keyfine varın. ''ALINTIDIR

bence bir yıl olması ve 1.60 gr altın hediyesi ile şuan en iyisi bu.ilerki yıllarda yeni hamle yapma şansı tanıyor.2,3,4 yıllık anlaşmalar uzun vadede riskli,konjonktür değişir promosyon artarsa yararlanamazsınız.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

''Maaşını Şekerbank’a Getiren Emekliler Çeyrek Altın Kazanıyor!
    06 Ağustos - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında Emekli maaşlarını Şekerbank’a getiren emeklilere maaşlarını 12 ay boyunca almak koşuluyla 1 çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın hediye!

bence bir yıl olması ve 1.60 gr altın hediyesi ile şuan en iyisi bu.ilerki yıllarda yeni hamle yapma şansı tanıyor.2,3,4 yıllık anlaşmalar uzun vadede riskli,konjonktür değişir promosyon artarsa yararlanamazsınız.....

çeyrek altın 1.75 gramdır.

altının gramı an itibariyle 87 liraya indiğinden pek avantajlı bir teklif olmamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dede06

''Maaşını Şekerbank’a Getiren Emekliler Çeyrek Altın Kazanıyor!

çeyrek altın 1.75 gramdır.

altının gramı an itibariyle 87 liraya indiğinden pek avantajlı bir teklif olmamış.

''Çeyrek altın kaç ayar ve kaç gramdır?
    Halk arasında sıkça kullanılan diğer bir adı da "küçük altın"dır. 22 ayar 1,75 gramdır. Has altın olarak karşılğı 1,605 gramdır.''

bu kampanyada verilen 1.60 gr,24 ayar(has) altındır.
    uzun vadede değerlendirilmesi gereken bir konu,ilerki günlerde altın fiyatı artabilir.ilerki yıllarda bankalar daha fazla promosyon verebilir.

• Beyler ben bu ayın maaşına bakıyordum da kesintilerle beraber toplam kaç çekebilirim diye yalnız sgk nın sitesinde net bilgi bulamadım verdikleri bilgi geçen ayın bilgileri mi yoksa
    bu ayın mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.