Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: manager79 , efem-35
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
20.922
Cevap
639
Favori
1.539.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

inşallah iyileştirme yapılar tüm bankalarda
  • Bu gün 11.01'de Ziraat Bankasından şu mesaj geldi "Degerli musterimiz emekli maas promosyon odemeniz hesabınıza yatirilmistir. Odemenizi ATMlerimiz araciligiyla cekebilirsiniz. Iyi gunlerde harcamaniz dilegiyle" internet'ten kontrol ettim yatırmışlar.
  • nike35 kullanıcısına yanıt
    Zorunluluk olmadığına göre isteyen otomatik ödemeyi iptal edebilir.
  • yeni bir bilgi geldi;

iptal edilen uygulama sadece aynı haneden iki kişi emekli maaşı alıyorsa sadece bir kişi otomatik ödeme talimatı verecekmiş,diğeri vermeden promosyon alacakmış.diğer şartlar aynen devam ediyor deniliyor.yine bilgi kirliliği var.
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    Sosyal Güvenlik Bakanının açıklamasında maaş hesabını üç yıl aynı bankada bırakma protokulu dışında hiç bir şart yok deniyor.
    http://www.hurriyet.com.tr/milyonlarca-emekliyi-ilgilendiren-son-dakika-aciklamasi-40376169

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 24 Şubat 2017; 18:53:35 >
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    Yeni gelen bilgi yanlış.

Her emekli için 3 yıl harici tüm şartlar kaldırıldı bu net bilgidir.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Nasil yani, simdi denize tasirsak maasi hem 300 ü, hem de 375 promosyonu mu aliyoruz anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deniz bankın müşteri hizmetlerine baglanmak için ne yaptınız ...

Böyle bir telefon şubesi mi olur rezillik ...
  • 444 0 801 Önce Müşteri hattı,
    Deniz bankın mış ama yukarıda yazılan kampanyaları söylemedi MH ...
    Ben sora sora açıkladı başvuru kanalı sadece şube imiş
  • Emekli maaş promosyonlarında fatura ve kart şartı kaldırıldı.https://www.google.com.tr/amp/www.cnnturk.com/amp/ekonomi/turkiye/emekli-maasi-promosyonlarinda-fatura-ve-kart-sarti-kaldirildi?client=safari

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

son dakika........
    Bakanlık açıkladı! Emekli çiftler için promosyon kolaylığı...
    Evli çiftler eğer aynı bankadan aylık ödeme alıyorsa sadece birinin promosyon için talimat vermesi yeterli oluyor. Açıklama bakanlıktan geldi.....
    Bakanlığın açıklamasına göre, eşlerden her ikisinin de emekli olması ve aynı bankadan aylık alması halinde, sadece birinin iki otomatik ödeme talimatı vermesiyle banka promosyonu alınabilecek.
    http://www.cnnturk.com/ekonomi/turkiye/bakanlik-acikladi-evli-ciftler-icin-promosyon-kolayligi

Bu ne zaman geçerli olacak hocam? Bugün babam kendine otomatik ödeme taahhütü vermiş. Annem de aynı bankadan alıyor söyleyim faturayla uğraşmasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Mayısa kadar kim İyi teklif verirse oraya geçeriz.. Şart şurt kaldırıldığı İyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

son dakika........
    Bakanlık açıkladı! Emekli çiftler için promosyon kolaylığı...
    Evli çiftler eğer aynı bankadan aylık ödeme alıyorsa sadece birinin promosyon için talimat vermesi yeterli oluyor. Açıklama bakanlıktan geldi.....
    Bakanlığın açıklamasına göre, eşlerden her ikisinin de emekli olması ve aynı bankadan aylık alması halinde, sadece birinin iki otomatik ödeme talimatı vermesiyle banka promosyonu alınabilecek.
    http://www.cnnturk.com/ekonomi/turkiye/bakanlik-acikladi-evli-ciftler-icin-promosyon-kolayligi

Bu ne zaman geçerli olacak hocam? Bugün babam kendine otomatik ödeme taahhütü vermiş. Annem de aynı bankadan alıyor söyleyim faturayla uğraşmasın.

bakan hergün farklı açıklama yapıyor bugünde otomatik ödemelerin hepsini kaldırmış bankalardan açıklama görmedim en iyisi şubeden sormak....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Nasil yani, simdi denize tasirsak maasi hem 300 ü, hem de 375 promosyonu mu aliyoruz anlamadim

300 tl. bu promosyon miktarları belirlenmeden önceki bankanın kendisinin yaptığı kampanyada belirlenen miktardır. yeni promosyon miktarlarını hala güncellememişler herhalde.
    ben 2-3 m.temsilcisi ile görüştüm devlet ne veriyorsa biz aynısını veriyoruz diye teyit ettiler. zaten aksi mümkün değil promosyon miktarları en alt limit olup bütün bankalar en düşük bu miktar üzerinden sözleşme imzaladılar. isteyen miktarları artırmakta serbest.
  • bakanın açıkladığı olayı bankalar kendi şubelerine ve m.h. resmi olarak iletinceye kadar bilgi kirliliği olur. bir kaç gün bekleyin arkadaşlar.
  • Ne güzel 450 almıştık babama .devletimiz saolsun el atınca fiyatı düşürmüşler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki özel bankalar rekabet için üjbej kuruş fazla verebilir.şimdilik beklemekte faide var.
  • Hocam ücretsiz eft için bahsettiğiniz günlük paket hesabı nasil oluyor maaşı ing ye taşımak yetmiyor mu?

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    şubeden gidip yapmak lazım.
    https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/ing-gunluk/ing-gunluk
  • bu gün iş bankası ile anlaşma imzaladım ama şimdi bakıyorum otomatik ödeme kalkmış :)
    ya arkadaş bir şeyi de tam yapsalar olmaz sanki
    normal vatandaşın dahi düşündüğü konuları uzmanlarının düşünmemiş olması akıl alır gibi değil
    illa isyanlar olacak ondan sonra düzeltecekler (gerçi bu durum bankalara iletildi mi o da ayrı bir konu)
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.