Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.933
Cevap
636
Favori
1.539.916
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tüm banklardan para çekimi,eft havale bedava olması kiralık kasa indirim vs gibi avantajların olaması beni ilgilendiri.Birde kredi kartı alınmadığı iyi
  • Hangi banka,tüm banlardan atm ücretsiz+eft-havale ücretsiz derse ,maaşımı oaraya taşıyacağım.Evet bankalar tekliflerinizi bekliyorum

Devlet banları şimdilik istediklerimi vermiyor
  • serden kullanıcısına yanıt
    bende ayni fikirdeyim promosyon kismindan ziyade para cekimi ve para transferi ücretsiz olmalı

akbank şu an en uygun görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Akbank,tüm atmler ücretsizmi?
    Ayda 2 defa ücretsizmiş,onu şu anda maaşımı aldığım finansbankta sağlıyor.Sınırsızı hadi geçtik,ama en az 6 defa filan olmalı.
  • werty28 W kullanıcısına yanıt
    1 Mart'tan itibaren tüm müşterileri arayıp bilgi vereceklermiş 2 şubeden aldığım cevap bu oldu hocam bizde beklemedeyiz babam için..
  • PTT tüm bankalardan ücretsiz para çektiriyor,fakat bunda da eft-havale işlemleri sıkıntılı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac14

quote:

Orijinalden alıntı: xXHeLLXx

sanırım kredi kartı ve otomatik ödeme tahlimatı gibi şartlar kalkmış altında bişey olmasın acaba?

merhaba arkadaşlar k.kartı ve kmh tamam da bu fatura otomatik ödeme talimatınız dan bu kadar korku niye çok mu seviyorsunuz kuyrukta beklemeyi , banka sizin yerinize ödüyor kuyruk yok stres yok.

İnternet bankacılığı kullanamayan emekliye bu dayatmalar hoş değil.

Ayrıca tek fatura için 6 aylık otomatik ödemeye 25 lira puan veren bankalar var. 2 faturamı orada değerlendiririm yılda eder 100 lira puan. Hadi bu kadar uğraşamadın 3 yılda en azından 200 lira puan alırsın. 375 de promosyon eder 575 lira avantaj.

Korkunun yanında avantaj makası daralacaktı, böyle daha iyi oldu.

ing ye bakın birde, diğer atm sınırsız ücretsiz. fakat eft havale konusunu emin degilim. burda bir arkadaş ek paket gibi biseylerden bahsetmişti o şekilde ücretsiz oluyormuş galiba

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,açıklamalarda ücretsiz eft-havale yazmadığından ücretli galiba işlemler.
  • Twonokta kullanıcısına yanıt
    Bekleyim bakalım o zaman,

evet açıklamalarda transferlerin ücretsiz olduğuna dair bir şey yok. fakat bankanın günlük paket ürününe katılınca ücretsiz oluyormuş. en azından @Qantas öyle bahsetti. detayını bilmiyorum.

• ücretsiz eft için benim bildiğim 2 yöntem var.
    ilki ing günlük paket üyesi olmak.bunun için 1 fatura bağlamak lazım. ing müş hizm sordum. bu durumda eft ücretsiz olur dediler.
    ikincisi finansbank.ama bunun için de enpara müşterisi olmak lazım.finanstan enparaya eft ücretsiz.enparadan da heryere eft ücretsiz.yani 2 adım da eft den kutulunuyor.
  • 4-5 sayfa geride yazmıştım, buraya da yapıştırayım.
    benim bildiğim şu anda en avantajlı Denizbank görünüyor.

hiç bir müraacatım olmadığı halde beni Denizbanktan şubeden aradılar, 2-3 kez şebe temsilcisi ile görüştük.
    yaptığımız görüşmelerde;
    havale ve eft ücretinin olmadığı,
    kredi kartı aidatının olmadığı,
    hesap işletim ücretinin olmadığı,
    maaş müşterilerine düşük faizli kredi imkanı sağlandığı,
    Ziraat bankası ve yanlış hatırlamıyorsan PTT bankamatiklerinden ücretsiz olarak maaş çekilebileceği,
    getireceğiniz her kişi için 100 tl. hediye edileceği,
    en avantajlısı ise; vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından 3 ay boyunca ödenen miktarın %10 nu kadar (max 250 tl olmak üzere) miktarın banka tarafından ödeneceği belirtildi.

benin anlamadığım millet otomatik ödeme talimatından neden cüzzamdan kaçar gibi kaçıyor. ben yıllardır hem ikamet ettiğim hem de yazlık evim ve telefon faturası ile ilgili yaklaşık 7-8 tane otomatik ödeme talimatım var yıllardır çok rahatım. kuyruk derdim yok, unuturum stresim yok, işi gücü bırak sağa sola koştur yok.
    bankadan kaynaklı bir sıkıntı olursa size gelecek tüm ceza vs. banka ödemek zorunda. sadece hesapta bir miktar para bırakıyorsun o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 26 Şubat 2017; 21:53:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fabialife

4-5 sayfa geride yazmıştım, buraya da yapıştırayım.
    benim bildiğim şu anda en avantajlı Denizbank görünüyor.

hiç bir müraacatım olmadığı halde beni Denizbanktan şubeden aradılar, 2-3 kez şebe temsilcisi ile görüştük.
    yaptığımız görüşmelerde;
    havale ve eft ücretinin olmadığı,
    kredi kartı aidatının olmadığı,
    hesap işletim ücretinin olmadığı,
    maaş müşterilerine düşük faizli kredi imkanı sağlandığı,
    Ziraat bankası ve yanlış hatırlamıyorsan PTT bankamatiklerinden ücretsiz olarak maaş çekilebileceği,
    getireceğiniz her kişi için 100 tl. hediye edileceği,
    en avantajlısı ise; vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından 3 ay boyunca ödenen miktarın %10 nu kadar (max 250 tl olmak üzere) miktarın banka tarafından ödeneceği belirtildi.

benin anlamadığım millet otomatik ödeme talimatından neden cüzzamdan kaçar gibi kaçıyor. ben yıllardır hem ikamet ettiğim hem de yazlık evim ve telefon faturası ile ilgili yaklaşık 7-8 tane otomatik ödeme talimatım var yıllardır çok rahatım. kuyruk derdim yok, unuturum stresim yok, işi gücü bırak sağa sola koştur yok.
    bankadan kaynaklı bir sıkıntı olursa size gelecek tüm ceza vs. banka ödemek zorunda. sadece hesapta bir miktar para bırakıyorsun o kadar.

Hocam bu avantajlar bonuskarta özel mi? Bizim peder kredi kartı kullanmıyorda ona göre geçireceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

ücretsiz eft için benim bildiğim 2 yöntem var.
    ilki ing günlük paket üyesi olmak.bunun için 1 fatura bağlamak lazım. ing müş hizm sordum. bu durumda eft ücretsiz olur dediler.
    ikincisi finansbank.ama bunun için de enpara müşterisi olmak lazım.finanstan enparaya eft ücretsiz.enparadan da heryere eft ücretsiz.yani 2 adım da eft den kutulunuyor.

Finansbanktan 3 yıldır maaş alıyorum,eft-havale hiç bir şekilde eft-havale ücreti yok,enpara üyesi olmasanda.Ayda 2 kez başka bankalardan para çekme ücretsiz

Denizbank en iyisi gibi şimdilik.

Başlık sahibi arkadaş,artık ilk sayfayı bir düzenlesede güncel bilgileri görebilsek.
  • hayır, sözleşme yapanlar için geçerli.
    ben görüştüğümde k.kart veya k.maaş hesabı vardı bunlar kalktı.
    siz yine en son durumu sorun.
  • fabialife F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kredi kartı sözleşmesi düzelir zaten.Kafam takışan şu eft ve havele kredi kartı üzerinden yapılınca mı ücretsi oluyor yoksa banka hesabıyla yapılırsada mı ücretsiz

maaş hesaplarına eft ücretsiz olabilir.özel bir durum.
    ancak emekli maaşları için eft alınmaz diye bir ibare yok finansbankta
  • fabialife F kullanıcısına yanıt
    herkes otm ödemeden kaçmıyor.
    ancak 6 ayda bir banka değitirip puan bonus vs toplayan bir çok kişi var.

birde nerdeyse herkes maaşını tek seferde çektiği için hesapta para bırakmak ve kmh açmak istemiyor olabilirler.

ayrıca işsiz güçsüz bir çok emekli için faturayı gidip vezneye yatırmak sosyal bir aktivite.
    sıra beklerken birbirleriyle dedikodu yapıp sıraya kaynak yapanlarla kavga edip bir nevi deşarj oluyorlar....
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.